FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cu ce echipe din lume tin stelistii?

«1237»
Dj07.04.2006 01:29

sunt curios ce echipe au in suflet...in afara tarii desigur...suporterii stelisti..

mie personal imi plac : barca f mult..si pt culorile identice cu cele ale Stelei dar si pentru traditia si jucatorii care au jucat pentru aceasta fenomenala echipa care anul acesta va lua CL..sper eu.. :)

apoi e inter...mereu mi`a placut echipa asta...desi nu a avut performante extraordinare cu toate k au avut si au jucatori fabulosi.. zamorano,Ronaldo,recoba,adriano...

***alex***07.04.2006 07:25

Real Madrid, AC Milan si Man Utd. :D

antonika07.04.2006 07:32

Real Madrid - SPANIA

MAN UTD - ANGLIA

BAYERN - GERMANIA

the_killer07.04.2006 14:18

Barcelona si Juventus :wink:

Motanu D07.04.2006 14:20

Steaua si atat. Restul echipelor nu inseamna nimic pentru mine !

Dj07.04.2006 14:24

Real Madrid? ... si eu care aveam impresia k toti stelistii tin si cu barca si urasc real :)

vio_stelistu_4ever07.04.2006 15:16

Steaua SI Real Madrid.

***alex***07.04.2006 16:07
Real Madrid? ... si eu care aveam impresia ca toti stelistii tin si cu barca si urasc real :)

 

Eeeeh... cam din perioada cand Raul era tanar si marca in finala CL au inceput sa-mi placa, atunci nu prea mergea barca...a venit si zidane jucatorul meu preferat... :D

razvan198307.04.2006 17:24

Pe langa Steaua, tin cu Juventus Torino, Real Madrid si Chelsea.

***alex***07.04.2006 18:23
Pe langa Steaua, tin cu Juventus Torino, Real Madrid si Chelsea.

 

Urasc Chelsea... :D

Captain RedBlue07.04.2006 18:30

Barca. Pentru ca au fost ``amabili`` si ne-au ``cedat`` CCE in `86. Si pentru ca au aceleasi culori ca si noi. Sunt dependent de rosu si albastru. :lol:

Motanu D07.04.2006 18:42

Mai sa fie ?! Cum naiba se face ca nimeni nu tine cu Dinamo sau Rapid ?!

habarnam8507.04.2006 18:53

ITALIA-LAZIO 88

SPANIA-BARCA....SI KM ATIT

Captain RedBlue07.04.2006 19:04
Mai sa fie ?! Cum naiba se face ca nimeni nu tine cu Dinamo sau Rapid ?!

Simplu! Era vorba de echipe din lume! Astea doua nu prea au iesit din tara! :lol:

Dj07.04.2006 19:17
Mai sa fie ?! Cum naiba se face ca nimeni nu tine cu Dinamo sau Rapid ?!

Simplu! Era vorba de echipe din lume! Astea doua nu prea au iesit din tara! :lol:

 

adevar graiesti redblue

 

si chiar k ros albastru sunt culori de care orice stelist e dependent :)

armanovici07.04.2006 21:30

Steaua si Chelsea...de restul nu imi pasa!

Cristty_bossul07.04.2006 22:16

Manchester United :twisted:

Mihai Somanescu07.04.2006 23:00

Torino Calcio

AcMilan1408.04.2006 00:09

Eu personal tin cu Steaua si cu Milan iar in celelalte tari am echipe pe care le prefer.

 

spania: Barcelona,real germania: Hamburg si Bayern, anglia:Liverpool si man united portugalia:benfica olanda:Ajax si psv

 

Nu pot spune ca tin cu echipele astea dar as vrea sa le vad pe locul 1 respectiv 2

 

 

 

Forzza Magico Milan!!!

 

FORZZA Steaua!!!MAI PRESUS CA ORICE!!!!

sergiu_titan08.04.2006 00:40

Eu urasc din ce in ce mai mult pe Milan, URA!, sunt incredibili, inegalabili in noroc si pragmatism si sincer cred ca merita doar praful de sub piatra. (vezi meciul Lyon, Psv, Mancester etc ... nu mai zic cu lazio si inter care cand joaca cu Milan rateaza cat pt 3 meciuri si da Milan in '89-90 golul victoriei unu de ala obosit, urat, chinuit si gata!)

***alex***08.04.2006 08:27
Steaua si Chelsea...de restul nu imi pasa!

 

Poate pierde titlul in penultima etapa cand joaca cu Man Utd :lol: Si au avut si 15p avans!

Motanu D08.04.2006 08:38
Steaua si Chelsea...

 

Suna asemanator cu "Man Utd si Rapid"... 8) :lol:

Oricum, si mie-mi place Chelsea. Dar numai din cauza lui Mourinho !

cannavaro08.04.2006 09:37

Barca Juve si Fiorentina!

I.N.Money08.04.2006 10:53

Daca nu Steaua....AC Milan... 8)

barsa08.04.2006 11:49

Steaua si Barcelona

Dependent de ros - albastru

«1237»