sunt curios ce echipe au in suflet...in afara tarii desigur...suporterii stelisti..
mie personal imi plac : barca f mult..si pt culorile identice cu cele ale Stelei dar si pentru traditia si jucatorii care au jucat pentru aceasta fenomenala echipa care anul acesta va lua CL..sper eu.. ![]()
apoi e inter...mereu mi`a placut echipa asta...desi nu a avut performante extraordinare cu toate k au avut si au jucatori fabulosi.. zamorano,Ronaldo,recoba,adriano...
