FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cu ce echipe din lume tin stelistii?

«123457»
***alex***13.04.2006 18:32
Fiorentina, Valencia, Galatasaray, Marseille, Chelsea, Sporting Lisabona, Steaua Rosie Belgrad, TSKA Sofia, Sahtior Donetk, Panathinaikos, Legia Varsovia, Glasgow Rangers

 

Asa putine? :lol:

aditza_stelistu13.04.2006 18:43

1.AC Milan

2.Real Madrid

3.Bayern Munchen

4.Lyon

iancu dragosh13.04.2006 18:48

Dupa Steaua, Milan fara discutie. Imi place si Man United insa doar la meciurile milanezilor ma consum. cand eram mic aveam doi jucatori preferati : [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si maldini, se pare ca am avut mana buna, amandoi devenind cei mai galonati jucatori de la cluburile lor. sa nu confundam Milanul cu Inzaghi, echipa de pe San siro a jucat intotdeauna la spectacol si este, dupa LAzio anilor 90, echipa preocupata cel mai mult de acest lucru din italia. In ultimii 15 ani finalele de UCL cu celel mai multe goluri marcate au un singur nume comun Milan: 4-0 cu Steaua si Barcelona si 3-3 cu Liverpool.

 

Echipe pe care nu le suport: Juve(arbitrii si EPO), Realul de dupa 2000 (arbitrii si vedetism) si Chelsea 2004-2006 ( multi bani, super-jucatori= putin fotbal)

AmuntBoy13.04.2006 18:53

1.VALENCIA CF

2.LAZIO SS

Recoba13.04.2006 22:02

zanneti a iesit chiar foarte sifonat dupa intalnirea cu suporteri pe aeroport la sosirea de la ascoli dar adriano e un caz special :lol: suporterii l au luat la ochi, dar dupa meciul cu villareal ar trebui sa fie multumit k mai e in lot :) el a fost batut direct de coechipieri veron si cambiasso fiind batausi sefi :twisted: iar amicul meu ......recoba :lol: :lol: a fost salvat de mancini sa nu fie luat si el la scaltoafe :oops: pacat au un lot asa de bun si an de an trebuie sa pateasca ceva :cry:

 

 

PS iar cosmilan :) lasa tata traditia k voi ati inceput sa fiti cu adevarat o echipa de fotbal puternica din 1986 asa cand a venit signore Silvio sa va scoata din anonimat :lol:

Alex_steaua4ever13.04.2006 22:31

Steaua 1 ! Juventus Colentina 2 ! Real Madrid 3 ! :)

Floricu14.04.2006 07:12

Real Madrid - Spania

Chelsea - Anglia

Lyon - Franta

Si cam atat ca in rest Steaua E PESTE TOTI ;)

rady14.04.2006 08:56

stelistul din mine tine cu New York Knicks (NBA).. sau.. mai bine zis Knickerul din mine tine cu Steaua, pentru ca am o mare pasiune pentru orange&blue

In rest simpatizez cu AC Milan, FC Barcelona si Ajax pe alocuri (nu prea urmaresc fotbalul international)

spre_2414.04.2006 09:00

Eu tin cu Barca.. BECOUSE :"RED&BLUE": :D:D:D

Triphat14.04.2006 10:13

Eu de cand m-am mutat in Anglia tin cu Crystal Palace, echipa mea locala. Poate culorile ros-albastru m-au determinat mai mult sa tin cu Palace. Am fost la o gramada de meciuri, am vazut o promovare, o retrogradare, si sper ca la sfarsitul lunii Mai sa mai sarbatoresc inca o promovare. :wink:

 

Come On Palace!

Grinch15.04.2006 03:56

JUVE !

Horica15.04.2006 19:33

Juventus, Bayern Munchen.

icsu_ultras16.04.2006 20:12

Barca si Arsenal!! :x Thierry Henry & Gaucho

ultras_brosteni_buzau16.04.2006 22:18

ROMNAIA - Steaua

SPANIA - BARCA

italia - inter

franta - PSG

ANGLIA - Chelsea

GERMANIA- BAYERN

TURCIA - GALATASARAY

ARGENTINA - BOCA

BELGIA -ANDERLECHT

BRAZILIA- SANTOS

GRECIA - AEK

OLANDA - Ajax

SCOTIA - CELTIC

Vladinho16.04.2006 23:53

Eu mai tin cu Barcelona si Juventus :)

diana_cloveritza17.04.2006 14:24
yo tin si cu fcbarcelona... imi place mult Ronaldinho!
radical17.04.2006 22:54
Steaua si atat!! Restul nu conteaza
DTP-Ludacris17.04.2006 23:33
FC Barcelona
SSK18.04.2006 05:19

Barca, de cand avea un atac de vis cu Romario si Stoicikov (chiar daca si-au luat-o de la Milan in finala :oops: ). Si de cand sufeream ca boul de Cruyff il tot baga pe Koeman in locul lui Gica, pe vremea cand era voie doar la 3 stranieri in teren...

 

Si ar mai fi Lazio, mai degraba pt galerie.

 

P.S. Desi nu-i suportam, acum imi place la nebunie noua echipa a lui Arsenal !

red&blues18.04.2006 09:48

IUBESC Steaua/simpatizez Arsenal

***alex***18.04.2006 11:17

Milan - Barca 2-1 azi :D FORZA Milan!!!

lucvald-190218.04.2006 11:41

Doar INTER,LAZIO....un pic Liverpool(mostenire genetica...tata e un fan d-al englezoilor).............. urasc Milan,juve,arsenal,Real Madrid....DE FAPT NU LE INGHIT DELOC......milanul mi-e antipatic de cand ne-a faurit rau de tot cu 4-0...si eu nu uit!...plus k...se aseamana cu patrupezii din Stefan cel mare....mesteresc blaturi ca niste cofetari adevarati...d-aia au fost retrogradati prin anii "80 in serie B...galliano e celebru pt afinitatea sa pt arbitraj....breascia parc-ar fii Ceahlaul reincarcat....au multi sclavi in campionat care trag pt ei.....Fossa dei leoni a disparut....iar asta se vede in coregrafii.....iar ca bonus.....un alt motiv e k pana in anii '90....derby d'ITALIA...era Inter-Juve......cam asa suna explicatia!!!....iar despre juve....aceeasi asemanare cu dinamocainii nostri...la fel de huliti..acelasi stadion gol.....(EPO-hobby-ul cel mai raspandit)....plus liniile aduse de Mutu....:))))....iar Luciano Moggi face toate manevrele cand e vorba de transferuri de jucatori(zici ca-i corcitura dintre netoiu si giovani....:))).......si ca atasament pt cunoscatori.....Torino e considerat orasul satanistilor...(desi eu sunt ateu convins)....chiar existand o satuie la intrarea in oras......deci:juventina&milanista...pezzo di merda!

alinush8918.04.2006 14:43
Si ar mai fi Lazio, mai degraba pt galerie.

Adevaru' e ca Lazio are cea mai frumoasa peluza din lume(parere personala)...mai nou imi place Fiorentina..imi placea de cand ii avea pe Batistuta si Rui Costa..iar dupa ce au fost retrogradati in serie C i-am simpatizat si mai mult..si ma bucur ca un roman evolueaza acolo

Alta ehipa ar fii Bayern...imi placea mult Jancker,Basler,Elber,Kahn(pe vremea cand inca era portar :oops: )...iar dupa aceea finala din 99'..cadn am plans dupa acel final...am inceput sa tin si mai mult cu bavarezii,si sa urasc Man Utd....

Motanu D18.04.2006 16:22
Milan - Barca 2-1 azi :D FORZA Milan!!!

 

Sa bata Milan cu 5-0 !!! Nu sunt fanul lor dar nu vreau sa ia Barca Liga !

redandblue18.04.2006 16:24

nici nu stiu cu cine o sa tin is seara asta...pt ca imi place la fel de mult si Milan si barca...dar parca as merge pe mina barcelonei...

«123457»