FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cu ce echipe din lume tin stelistii?

«1234567»
Ayrton18.04.2006 16:36

Tin numai cu Steaua, insa simpatizez cu Barca. In seara acesta sper ca Milan sa o ia pe coaja rau de tot! Forca Barca! Urasc Milan (din 1989), Chelsea si Man United.

redandblue18.04.2006 20:08

cu un ochi pling si cu unul rid...gol giuly...imi pare rau pt Milan dar barca tebuie sa mearga mai departe ca este mai buna...

winner_00718.04.2006 21:04

barca forever!!!puteam sa pun pariu , orikum era evident Milan a trecut la mustata de Lyon in timp ce barca nu a avut mari emoti cu benfica

Doamne deabia astept sa o vad si pe Steaua acolo in smeifinalele cupei campionilor

Melku18.04.2006 21:48

1.Steaua

2.Manchester Utd.

3.Barcelona

4.Juventus

stelistufomistu21.04.2006 07:22

Steaua :D

Drunk`Monkey21.04.2006 07:31

West Ham United :oops:

gabriela22.04.2006 14:36

In afara de Steaua, tin cu Barcelona. Albastru sunt culorile preferate ale oricarui stelist.

***alex***22.04.2006 14:57

Si iata ca se relanseaza titlul in Italia. Juve-Lazio 1-1 :twisted: desi Juve a fost iar avantajata de arbitrii, Lazio a avut un gol anulat aiurea si le-a eliminat si un jucator cu rosu direct pentru proteste :!: Mai sunt 3 etape si doar 3 puncte intre cele doua echipe. FORZA Milan! Mi-ar placea sa le sufle titlul lui Juve ca sa plece Capello la Real Madrid :D

AcMilan1422.04.2006 15:02

ca tot se vorbeste despre meciul cu Barcelona eu inca mai sper deoarece Milan in ocazii a fost mult peste Barcelona.Daca aveam putin noroc puteam bate pe barca la putin 3 goluri diferenta. Insa norocul si arbitrul a tinut cu Barcelona.

 

 

Apropo de juve toti arbitrii din it trebuie impuscati juve o echipa de mafioti juve este un kkt de la suporteri la echipa

DTP-Ludacris22.04.2006 15:04

ar fi de vis o SuperCupa intre Steaua si Barca,dar Barca ar pleca cu prima sansa pt k il are pe Ronaldinho ... dar cu lotul complet ...avem sanse chiar sa i batem...

 

HAI Steaua

***alex***22.04.2006 18:32

Hehe si Chelsea a pierdut in semifinala Cupei Angliei cu 2-1 acasa cu Liverpool :twisted: Desi tin cu Man Utd, nu suport Chelsea!

Stryker22.04.2006 21:34
ar fi de vis o SuperCupa intre Steaua si Barca,dar Barca ar pleca cu prima sansa pt ca il are pe Ronaldinho ... dar cu lotul complet ...avem sanse chiar sa i batem...

 

HAI Steaua

 

Sa-i batem pe barca? :lol: Ai un optimism in tine...parca ai fi Gigi :lol: :lol:

DTP-Ludacris22.04.2006 22:21

:lol: :) da...ce Barca e invincibila ?

 

Dak prindem o zi buna i batem rau de tot ... :lol:

Poate cine stie..vor juca si o sa vezi tu ...

 

oricum Barca fara Ronaldinho ...e un fel de Dinamo

pisybaby23.04.2006 07:02

In afara de Steaua,am in suflet ,pe locul 2 bineinteles,pe Barcelona.. :lol:

skylyn23.04.2006 07:27

Barca si Man.Utd.

ultras_andrei_i24.04.2006 18:13

Steaua deasupra tuturor.Tin si cu Barca ca au aceleasi culori,au jucat Hagi si Popescu,iar din Italia cu sempre Inter.

alinush8924.04.2006 18:58
oricum Barca fara Ronaldinho ...e un fel de Dinamo

Ai zis-o p-asta :lol: :lol: :lol: ...ce naiba mah..ca si echipa de tineret a Barcelonei e mai buna ca aia..

DTP-Ludacris24.04.2006 19:03

am vrut sa dau un edit dupa ce am postat dar mia fost lene ...si am uitat =))

 

nu prea am gandito pe asta :lol:

estephany24.04.2006 20:56

din europa cu Milan(mai mult pt kaka :oops: )dar cand ,ma uit pe b1 la meciuri dau volumul la min ca ma dispera aia cu tampeniile care le debiteaza.desi e greu sper sa ia milanu Liga anul asta ca mi se par un adversar mai abordabil pt supercupa decat barca.

axl2329.04.2006 14:41

eu din lume tin cel mai mult cu Steaua! pe cuvantu meu!

radooku_steaua29.04.2006 15:22

Barca si Milan sunt preferatele mele

Westy29.04.2006 15:35
:D Imi plac f f f f f f x 1000 ori Steaua (Romania) SI AC Milan (Italia), eu cred ca daca Ronaldinho ar fi jucat pentru Milan, Milan ar fii indiscutabil cel mai bun club din lume, dar avem si noi romanii cu ce sa ne mindrim: Steaua, clubul care ne-a adus multe bucurii care citeodata sunt doborite de cite o pierdere groznica (boro - Steaua).Dar in rest totu' e ok,
svenache29.04.2006 16:10

Real Madrid, AC Milan, Arsenal

 

Forza Steaua

Westy29.04.2006 16:14
Pe langa Steaua, tin cu Juventus Torino, Real Madrid si Chelsea.
nu iubesc deloc Chelsea pentru ca l-au alungat pe Mutu si Juve p-u ca e in concurentza cu Milan
Westy29.04.2006 16:16
Tin numai cu Steaua, insa simpatizez cu Barca. In seara acesta sper ca Milan sa o ia pe coaja rau de tot! Forca Barca! Urasc Milan (din 1989), Chelsea si Man United.
da ce mah, ai vrut atunci Milan sa nu joace de fel ori ce? daca juca Steaua cu Barca si Barca cistiga, nu vei tine nici cu Barca?
«1234567»