FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cu ce echipe din lume tin stelistii?

«14567»
redandblue04.05.2006 17:06

BARCA CAMPIOANA!!!

 

URMAM NOI...

***alex***04.05.2006 18:09

Scandal monstru la Juve, se pare ca Luciano Moggi cumpara arbitrii pana si in Champions League, si chiar si in amicale :!:

Mai multe detalii aici: http://www.gsp.ro/index.php?a=42127&shift=1

Cei care tin cu Juve mai bine lasati-va, sustineti Milan, ca Juve e un fel de Dinamo la noi, insa mult mai avansati :D

mucea04.05.2006 18:18

AC Milan si ARSENAL

Motanu D04.05.2006 18:23
Scandal monstru la Juve, se pare ca Luciano Moggi cumpara arbitrii pana si in Champions League, si chiar si in amicale :!:  

Mai multe detalii aici: http://www.gsp.ro/index.php?a=42127&shift=1

Cei care tin cu Juve mai bine lasati-va, sustineti Milan, ca Juve e un fel de Dinamo la noi, insa mult mai avansati  :D

 

Ce noutate !!!

Si eu sunt un pseudofan al lui Juve. Adica prefer sa castige ei in Italia decat alte echipe...

Borcea nu e departe...

alinush8904.05.2006 18:27

Sa fim seriosi, trebuia sa vina si vremea cand sa va afla adevarul, de fapt era si greu sa-ti dai seama ca juve plateste arbitrii si afce blaturi,numai in campionatul acesta au fost cel putin 10 meciuri in care Juve a fost mai mult decat ajutata de arbitrii.

La fel ca in 96-97, cand jucatorii lui Juve devenisera efectiv "un pachet de muschi" in cateva luni,de la atata creatina,iar toata lumea ii suspecta,iar adevarul s-a aflat abea acum cativa ani.

axl2304.05.2006 18:30

asta cam asa e, ma mir totusi ca s-a aflat.

Bogdan4Steaua04.05.2006 18:52

La italieni justitia functioneaza. Daca i-ar intercepta lui Borcea convorbirile, sunt sigur ca intr-o luna ar avea destule dovezi.

 

La noi singura data cand a existat o anumita reactie a fost dupa meciul dintre Dinamo si Ceahlaul, insa pana la urma s-au speriat si au dat inapoi. Noi traim din "momente zero" iar Bistrita continua sa le aseze celor de la Dinamo meciuri pe tava. Continuam sa toleram arbitri gen Serea, arbitri care au decis prezenta unei echipe intr-o cupa europeana.

Ionutdal13.05.2006 23:01

SS LAZIO -Italia

Bayern Munchen-Germania

Barcelona -Spania

P.S.G -Franta

Dan_BKL15.05.2006 21:10

Galata-campioana

Bayern-campioana

Fiorentina si Sporting in turul III al Champions League

Anderlecht-campioana

Leeds-joaca finala pentru promovare in premier league.

 

Mandru de echipele mele favorite dar mai mare va fi bucuria dupa ce Steaua va fi campioana!

 

Forza Steaua!!

Dj15.05.2006 22:24

hai k poate anul asta ia inter campionatu.ar fi prea tare..dupa e se chinuie de 17 ani pe bune .. acu sa le dea 2 titluri de campioni...moca

ar fi ceva ...

 

chiar ce ziceti de cuplul de atacanti adriano-martins?

mie personal mi se par poate cei mai buni 2 atacanti...se completeaza ...

ratusca16.05.2006 05:33

FC Barcelona

andrei_8716.05.2006 05:49

Barcelona, juventus+as roma, arsenal

da' de ce nu facem un poll?

gone16.05.2006 07:05

AC Milan.

Lari_FrzSt17.05.2006 14:16

AC Milan!!! Cel mai mult pentru Kaka si Shevchenko, dar asta nu inseamna ca la o accidentare a lor incep sa tin cu Juve sau nush. La Barca imi plac culorile...Ca jucatori pref. de acolo, ar fi Ronaldinho, Eto'o...Deco, da` oricum pt mine nu se compara cu Milanul. Nu ma refer la valoare (neaparat) Apropo, de ce nimeni nu a zis de Dinamo Zagreb, Dinamo Kiev, sau care or mai fi...huh? 8)

i.h.u.g.19.05.2006 20:53

Manchester united si arsenal, bayern munchen, galatasaray, valencia...uhm...si celtic!

dimitrie01.06.2006 17:42

SS Lazio

FC Barcelona

Bayer Leverkusen

Nantes

uZy | @nDr3i07.06.2006 03:01

Barcelona,Juve,Milan :)

Alin_H07.06.2006 07:28

In primul rand, FC Barcelona. Apoi, am o simpatie pentru Lazio, Liverpool, Leverkusen si Marseille. Mi-am ales o favorita din fiecare campionat puternic.

Cristinet8609.06.2006 05:50
Real Madrid
axl2310.06.2006 00:57

uite acum, ca a inceput mondialul, tin cu anglia, imi pare ca o sa faca o figura frumoasa.

Dawson10.06.2006 01:01
uite acum, ca a inceput mondialul, tin cu anglia, imi pare ca o sa faca o figura frumoasa.

Sa te auda Dumnezeu! :!:

axl2310.06.2006 01:12

imi pare ca pariorii inraiti se cunosc de la o posta. :D:D:D

Dawson10.06.2006 01:20

Hopa! N-am pariat in viata mea! Urasc jocurile de noroc sub orice forma. In liceu mai jucam poker fara miza, la distractie. Cand l-am prins pe unul ca triseaza, l-am batut de s-a rahat pe el. Numai pentru gestul in sine. Repet, nu era nici o miza! Era sa fiu exmatriculat din cel mai bun liceu din tara! :D

Noroc ca eram baiat destept... 8)

ady4steaua12.06.2006 00:10
weeezer_2012.06.2006 08:13

Italia - Inter

Spania - Real (dar ador stilul de joc al Barcelonei)

Germania - Bayer Leverkusen

Franta - Lyon

Anglia - Arsenal

 

dar dintre toate, in cea mai mare masura tin cu Inter si cu Arsenal, apoi cu Real...

«14567»