Puneti mana si dati drumul la un server , postati aici adresa si jucati ca asa vortbiti pana la anul despre cs .
Puneti mana si dati drumul la un server , postati aici adresa si jucati ca asa vortbiti pana la anul despre cs .
Vad ca treaba a intrat in standby. Care se baga sa facem un joc doar oameni de pe server diseara pe la 22? Si cine are un server? ![]()
Vad ca treaba a intrat in standby. Care se baga sa facem un joc doar oameni de pe server diseara pe la 22? Si cine are un server?![]()
Ma bag, ma bag....ne auzim pe mesager. Gasim si server ![]()
Ma bag si eu Ronnie. Daca ma vezi pe messenger, da-mi un semn cand sa intru.
Imi cer mii de scuze dar nu mai pot intra in seara asta la joc.
Hai noroace !
Ma bag si eu......evident daca mai sunt locuri.
Calitate joc : diletant spre simpatic ![]()
Pana la urma ramane sa jucam maine meciurile sau s-a renuntat la campionat ?
@lucvald-1902
Ok, intri in locul lui gio_stgloria. Sa-mi lasi id-ul tau pe privat, te rog.
@all
Nu uitati, maine seara sunt meciurile incepand cu ora 21(echipa 3. vs echipa 1) si cu ora 22 (echipa 2 vs echipa 4).
PS: In caz ca cineva de la o echipa nu poate juca, echipa adversa va avea 5 minute sa-si scoata un om din echipa. Maximul de oameni lipsa/echipa admis este de 2. Daca o echipa se prezinta cu mai putini de 3 jucatori, pierde prin neprezentare.
Stati asa, bre, pai la ora 21, sambata, e cam nasoala treaba...sunt plecat in oras la ziua cuiva si e musai sa fiu acolo ca mi-e sefa si e bai mare daca nu sunt punctual ........ nu s-ar putea juca ziua, pana in ora 20 sa spunem ?
Cer sa fie publicate echipele si apoi, cu caractere mari si bolduit, sa fie trecute din nou camerele si ora la care vom juca precum si serverul.
Vad ca treaba s-a cam dus dracu,nyghty ma anunti cand jucati si imi dati si mie srv.Macar sa ne jucam toti daca meciurile nu le mai facem.
Nici eu nu pot in seara asta. Am o sedinta.
Of....nu ar fi mult mai bine sa revenim la sistemul de 2vs2? Ca vad ca ne gasim foarte greu pe sistemul asta de 5vs5...
Sa inteleg ca nu se mai joaca diseara?
Nup, te poti duce linistita sa bei...cola cu de toate. O sa refac echipele ca sa jucam 2v2 sa ne gasim mai usor.
Am si eu o problema la joc daca ma poate ajuta cineva. Tocmai mi-am reinstalat windowsul si cand intru in joc, aleg server, se incarca si apoi se blocheaza. Am incercat cu tot felul de versiuni de pe net, degeaba. Am pc foarte bun si conexiunea la internet excelenta (trag de pe fl cu 8-9mb/s).
Sa-mi ziceti, va rog, daca e cineva din urmatorii care nu mai e dornic sa joace ca sa refac echipele, sa le fac pentru 2vs2:
Ronnie, S.S Lazio, gio_stgloria, Adrian, Axel1947
MoWeed, Andrey27, Navodarean, Dayra, Caimac
Klajete, Ebonyc, AG, Pytycris, DanielIT
Lupanu, Nyghty, SuperstaR18, Dragoshel, R3fl3x
Pana atunci, care are chef de niste hs-uri va astept pe silence.idle.ro:27015, dar sa jucati cu numele de pe forum sa ne recunoastem mai usor ![]()
Mersi!
Da de ce nu jucati prin august?![]()
Nu pot sa joc in august Daniele. Sunt la mare ![]()
ON: MAI JUCAM SAU NU?
Nu pot sa joc in august Daniele. Sunt la mare
ON: MAI JUCAM SAU NU?
Jucam..mai astept 2 zile sa vada toata lumea post-ul de mai sus si sa-mi zica daca nu mai joaca vreunul dintre ei. Refac echipele pt 2vs2 si jucam ![]()
ma bag si eu daca mai sunt locuri !
Nu ma regasesc pe lista ! Refac petitiunea ?!
Nu ma regasesc pe lista ! Refac petitiunea ?!
Sa ma scuzi, te rog...uitasem sa te trec in locul lui gio_stgloria ![]()
Cel mai bine 2v2 asa..ne alegem noi sau le faci tu ?
@Lupanu
in ritmul in care jucam, nu cred ca ajungi la mare anul asta ![]()
Mai jucati?
Ca vreau sa intru si eu.. ![]()