Exista doritori pentru a face un campionat de counter-strike 1.6?
Ma gandeam sa fie in sistem eliminatoriu, echipa de 2 playeri, iar steam-ul sa nu fie obligatoriu.
Exista doritori pentru a face un campionat de counter-strike 1.6?
Ma gandeam sa fie in sistem eliminatoriu, echipa de 2 playeri, iar steam-ul sa nu fie obligatoriu.
Eu
chiar daca nu prea am mai jucat cs.
M-as baga si eu .
Exista doritori pentru a face un campionat de counter-strike 1.6?
Ma gandeam sa fie in sistem eliminatoriu, echipa de 2 playeri, iar steam-ul sa nu fie obligatoriu.
As juca si eu, desi n-am mai deschis counter-ul de 1 an si ceva:).
Ma bag si eu ![]()
Euchiar daca nu prea am mai jucat cs.
Gata! Eu mi-am facut echipa!
Ma bag si eu
Joc cu r3fl3x ![]()
M-as baga
Si eu m-as baga. Da' sa fie cupa 1v1...Gasim 8 si ii dam drumu' cu sferturile direct. ![]()
Cand ar trebui sa se desfasoare ?
As juca si eu cu conditia sa aflu mai multe detalii. Cand? Cum? etc.
Pai eu zic un weekend sferturi, unu' semifinale si unu' finala.
1v1 2/3 harti,10 runde T 10 runde CT cu hartile Dust2, Inferno si Nuke si jucam limitat doar gen D2 doar lung si scara, inferno doar mid si casa, nuke doar inauntru. Adica doar un x. Merge? ![]()
Eu va propun sa jucati 10 vs 10. Becalisti vs Anti-Becalisti ![]()
Nu pytycris..mi se pare urat 1vs1. Echipe de 2, sa se joace pe sistem eliminatoriu, in week-end, cu 3 harti din 5 alese prin vot de catre noi, pe fiecare harta jucandu-se pana o echipa ajunge la 10 runde castigate.
Cat despre jucat doar casa pe nuke etc, jucam si noi pe nukehama,dusthama care nu au si x2 ![]()
Ma rog, trebuie ceva mai dezvoltat regulamentul..o sa-l fac maine seara. Daca mai e vreun doritor care vrea sa ma ajute, e bine primit.
bv, ma bag si io la o joaca
ma bag si eu !
btw ..cu sau fara steam ? care-i treaba ? baga detalii ![]()
Steam-only ar fi ideal da' nu cred ca au toti steam. PS: Care are steam poate sa isi lase id-ul aici. Al meu e nanEEElost
Eu as propune sa jucam toti pe toti. Stabilim o seara, ne adunam, jucam, care are mai multe killuri din 3 harti, castiga. ![]()
Si asa avem un campionat in fiecare saptamana.
De acord cu Adrian
ba nu va mai aruncati hai sa facem, hai sa dregem, cel mai bine sa fie ceva bine stabilit si pus la punct !
ps. sunt de acord cu metoda lui Adi.. daca se va face asa, cu siguranta ma bag..desi nu am mai jucat cs din 2006
)) ar fi caterica mare
Facem cum doriti, putem sa jucam si cum a zis Adrian, doar ca s-ar duce naiba spiritul de echipa...fiecare ar fi pentru el.
@Lazio
Jucam fara steam ca sa poata juca toti.
Ps: Sau, dupa ideea ce-i apartine lui Lupanu, putem face un server al site-ului ![]()
Mai bine 2v2. ![]()
Cred ca sunt si eu pe lista, Nyghty, da? ![]()
@Lupanu
imi pare rau, dar reflex e luat deja:))) pac-pac
Daca jucati in weekend-ul asta ma bag si eu.
N-am mai jucat de o galagie de vreme CS, dar totusi CS-ul competitiv se joaca pe runde, nu pe frag-uri. Ma bag si eu oricum, dar nu seara ca nu cred ca vor fi prea multi disponibili in weekend.
Vreau sa ma bag si eu:)