FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua la Counter-Strike

«1235»
Nyghty22.02.2012 18:53

Exista doritori pentru a face un campionat de counter-strike 1.6?

 

Ma gandeam sa fie in sistem eliminatoriu, echipa de 2 playeri, iar steam-ul sa nu fie obligatoriu.

r3fl3x22.02.2012 20:17

Eu :) chiar daca nu prea am mai jucat cs.

DanielT22.02.2012 23:37

M-as baga si eu .

SuperstaR1823.02.2012 08:41
Exista doritori pentru a face un campionat de counter-strike 1.6?

 

Ma gandeam sa fie in sistem eliminatoriu, echipa de 2 playeri, iar steam-ul sa nu fie obligatoriu.

 

As juca si eu, desi n-am mai deschis counter-ul de 1 an si ceva:).

axel194723.02.2012 09:38

Ma bag si eu :)

LUPANU23.02.2012 09:53
Eu :) chiar daca nu prea am mai jucat cs.

Gata! Eu mi-am facut echipa! :) Ma bag si eu :) Joc cu r3fl3x :)

MoWeed23.02.2012 11:03

M-as baga

pytycrys23.02.2012 11:16

Si eu m-as baga. Da' sa fie cupa 1v1...Gasim 8 si ii dam drumu' cu sferturile direct. :D

gio_stgloria23.02.2012 11:19

Cand ar trebui sa se desfasoare ?

Adrian23.02.2012 11:24

As juca si eu cu conditia sa aflu mai multe detalii. Cand? Cum? etc.

pytycrys23.02.2012 12:02

Pai eu zic un weekend sferturi, unu' semifinale si unu' finala.

1v1 2/3 harti,10 runde T 10 runde CT cu hartile Dust2, Inferno si Nuke si jucam limitat doar gen D2 doar lung si scara, inferno doar mid si casa, nuke doar inauntru. Adica doar un x. Merge? :D

Ronnie23.02.2012 12:10

Eu va propun sa jucati 10 vs 10. Becalisti vs Anti-Becalisti :D

Nyghty23.02.2012 16:19

Nu pytycris..mi se pare urat 1vs1. Echipe de 2, sa se joace pe sistem eliminatoriu, in week-end, cu 3 harti din 5 alese prin vot de catre noi, pe fiecare harta jucandu-se pana o echipa ajunge la 10 runde castigate.

Cat despre jucat doar casa pe nuke etc, jucam si noi pe nukehama,dusthama care nu au si x2 :)

Ma rog, trebuie ceva mai dezvoltat regulamentul..o sa-l fac maine seara. Daca mai e vreun doritor care vrea sa ma ajute, e bine primit.

Dragoshel23.02.2012 16:33

bv, ma bag si io la o joaca

S.S.Lazio23.02.2012 16:46

ma bag si eu !

btw ..cu sau fara steam ? care-i treaba ? baga detalii :)

pytycrys23.02.2012 19:16

Steam-only ar fi ideal da' nu cred ca au toti steam. PS: Care are steam poate sa isi lase id-ul aici. Al meu e nanEEElost

Adrian23.02.2012 19:57

Eu as propune sa jucam toti pe toti. Stabilim o seara, ne adunam, jucam, care are mai multe killuri din 3 harti, castiga. :)

Si asa avem un campionat in fiecare saptamana.

MoWeed23.02.2012 20:12

De acord cu Adrian

AG23.02.2012 20:36

ba nu va mai aruncati hai sa facem, hai sa dregem, cel mai bine sa fie ceva bine stabilit si pus la punct !

 

ps. sunt de acord cu metoda lui Adi.. daca se va face asa, cu siguranta ma bag..desi nu am mai jucat cs din 2006 :)))) ar fi caterica mare

Nyghty23.02.2012 20:55

Facem cum doriti, putem sa jucam si cum a zis Adrian, doar ca s-ar duce naiba spiritul de echipa...fiecare ar fi pentru el.

@Lazio

Jucam fara steam ca sa poata juca toti.

 

Ps: Sau, dupa ideea ce-i apartine lui Lupanu, putem face un server al site-ului :)

pytycrys23.02.2012 20:57

Mai bine 2v2. :D

dayra23.02.2012 21:39

Cred ca sunt si eu pe lista, Nyghty, da? :boxing:

 

@Lupanu

 

imi pare rau, dar reflex e luat deja:))) pac-pac

gio_stgloria23.02.2012 21:47

Daca jucati in weekend-ul asta ma bag si eu.

ebonyc24.02.2012 12:54

N-am mai jucat de o galagie de vreme CS, dar totusi CS-ul competitiv se joaca pe runde, nu pe frag-uri. Ma bag si eu oricum, dar nu seara ca nu cred ca vor fi prea multi disponibili in weekend.

Klajete24.02.2012 13:21

Vreau sa ma bag si eu:)

«1235»