Dupa o a doua numarare, mi-au iesit 18 la numar
:
1. Nyghty
2. R3fl3x
3. DanielIT
4. SuperstaR18
5. Axel1947
6. Lupanu
7. MoWeed
8. Pytycris
9. Gio_stgloria
10. Adrian
11. Dragoshel
12. S.S.Lazio
13. AG
14. Dayra
15. Ebonyc
16. Klajete
17. Ronnie
18. Carc0tasu
Echipele trase la sorti:
1. Axel1947, SuperstaR18, Dayra
2. Nyghty, MoWeed, R3fl3x
3. Klajete, DanielIT, Ebonyc
4. Dragoshel, Ronnie, Pytycris
5. AG, gio_stgloria, S.S.Lazio
6. Lupanu, carc0tasu, Adrian
Primele meciuri:
2. vs. 6.
1. vs. 5.
4. vs. 3.
Harti:
1. de_dust2hama
2. de_nukehama
3. awp_bycastor
Se va juca 30 de runde/harta, castiga echipa care ajunge prima la 16 runde castigate.
Se poate face pauza 5 minute dupa fiecare harta.
Se vor scrie rezultatele de pe fiecare harta, nu doar per total.
Timp disponibil pentru desfasurarea meciurilor: 1 saptamana. Ar fi perfect daca meciurile s-ar juca in week-end, dupa-amiaza/seara.
PS: Dat fiind faptul ca suntem 6 echipe, dupa primele meciuri, vor iesi 3 echipe castigatoare. Cum jucam?
M-am gandit la varianta asta: sa zicem ca trec mai departe echipele 1,2,3. Se joaca 1vs2, 1vs3, 2vs3, echipa cu cele mai multe runde pierdute iese din competitie.
Sau...mai asteptam 3 viteji 
PS2: Am rugamintea ca cei care nu au id-ul meu sa mi-l lase pe privat pe al lor.