FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua la Counter-Strike

«1345»
Liviu: VPM30.05.2012 15:38

si eu.. dar sa nu ma faceti codat :D am un palmares bunicel la cs:D am fost si eu pe la 79'ers prin pgl ceva timp mai jucam cu k1d0r asa pac pac numai pe hs il tineam :P =)) oricand un 1 vs 1 add steam id liviu1994_

gio_stgloria31.05.2012 10:30
gio_stgloria01.06.2012 18:29

Vrea careva sa jucam in seara asta ? Dati un server si eu intru . Nu neaparat pe echipe , si cu altii daca e , pe un server oarecare. Eu oricum sunt slabut :D

«1345»