30.05.2012 15:38
si eu.. dar sa nu ma faceti codat
am un palmares bunicel la cs:D am fost si eu pe la 79'ers prin pgl ceva timp mai jucam cu k1d0r asa pac pac numai pe hs il tineam
=)) oricand un 1 vs 1 add steam id liviu1994_
si eu.. dar sa nu ma faceti codat
am un palmares bunicel la cs:D am fost si eu pe la 79'ers prin pgl ceva timp mai jucam cu k1d0r asa pac pac numai pe hs il tineam
=)) oricand un 1 vs 1 add steam id liviu1994_
Vrea careva sa jucam in seara asta ? Dati un server si eu intru . Nu neaparat pe echipe , si cu altii daca e , pe un server oarecare. Eu oricum sunt slabut ![]()