Se poate sa jucam cu friendly fire ca am observat ca sunt in echipa cu Adisor?![]()
Pai nu o sa mai joace Lupanu ![]()
Se poate sa jucam cu friendly fire ca am observat ca sunt in echipa cu Adisor?![]()
Pai nu o sa mai joace Lupanu ![]()
Nu e bun awp bycastor ca o sa ia astia arme din casa..si in loc de nuke poti baga tuscan,inferno,train..
have fun all . poate organizati si 1on1 ![]()
Nu-mi surade ideea cu bycastor. Haideti sa punem de_inferno pentru ca bycastor e doar harta de antrenament cu polarul. Nu se poate juca organizat pe ea.
niciodata nu s-a jucat bycastor la vreo cupa/campionat de CS...
inferno sau train, e altfel.
Nu prea am chef sa joc in aceeasi echipa cu unii forumisti pe care-i doare-n cot de Steaua. Daca se poate ca respectivul sa fie mutat in alta sau sa fiu eu mutat, va raman recunoscator. In alta ordine de idei, o ora, o data?
Am inteles ca in weekend dar cand?
Eu unul as putea chiar din seara asta.
p.s. Felicitari Nyghty pentru initiativa si pentru rapiditatea cu care te-ai miscat si ai organizat totul.
Inca un p.s. Assault in locul lui bycastor. E harta tineretii mele ![]()
Lasa, Adisor, ca joc cu pase, nu sunt egoist.
O sa te rogi sa se elimine flashurile din joc. ![]()
Si eu si pytycrys putem juca diseara. Rog sa raspunda si ceilalti din meciul 1-3, poate rulam mai tarziu joculetul. ![]()
Si eu as putea sa joc astazi.
Si eu as putea sa joc astazi.
ai trecut la amatori ?![]()
Nu ma mai puneti pe lista , eu nu pot sa mai joc , imi pare rau..
Imi dati de munca ![]()
1. Gio_stgloria.. ok, o sa incerc sa-ti gasesc inlocuitor in timp util.
2. Adrian, in functie de cine intra, o sa vad daca am pe unde sa te mut.
3. Promit ca pun si assault de data viitoare in lista hartilor.
4. Inferno intra in locul la bycastor.
5. Daca vreti, se pot juca meciurile in seara asta in jurul orei 21-21.30. Sa avem timp sa ne intoarcem de la hochei unii dintre noi ![]()
6. Nu ma uitati cu id-urile, va rog.
ai trecut la amatori ?
Am trecut la retrasi. ![]()
5. Daca vreti, se pot juca meciurile in seara asta in jurul orei 21-21.30. Sa avem timp sa ne intoarcem de la hochei unii dintre noi![]()
Daca tu crezi ca eu ajung la 21.30 acasa, te inseli amarnic.Prin urmare, votez impotriva.
Daca tu crezi ca eu ajung la 21.30 acasa, te inseli amarnic.Prin urmare, votez impotriva.
Am eu grija sa te intorci.....NOT
)
Am eu grija sa te intorci.....NOT)
Pai vezi? Deci esti de acord cu mine, trebuie sa schimbam ora ![]()
Mai bine lasam sa se joace sambata viitoare meciurile, ca sa stie toti din timp...![]()
Mai bine lasam sa se joace sambata viitoare meciurile, ca sa stie toti din timp...![]()
Da de ce nu jucati prin august? ![]()
Dat fiind faptul ca nu am reusit sa ne strangem unii dintre noi in seara asta, meciurile se vor juca sambata ce vine de la ora 21:00 si, respectiv 22:00.
Intrebare...de ce trebuie neaparat fixata o zi anume pt joc? Daca ne nimerim cu totii online in orice alta zi, e vreo problema daca jucam atunci? Zic si eu...de exemplu, eu nu pot garanta de acum ca sambata viitoare la ora 21 voi fi acasa.Macar daca era in cursul saptamanii ![]()
Dana, ti-e frica ca te apuci iar de baut?
)
Dana, ti-e frica ca te apuci iar de baut?)
Bai, nu dezinforma oamenii, ce dracu`... ![]()
![]()
Eu pot juca azi :-??
Si eu pot juca in fiecare seara ![]()
Si eu pot juca in fiecare seara![]()
Da,si eu..ma anuntati cand vreti si jucam.
Eu propun sa jucam de amuzament doar oameni de pe forum pe un server in mai multe seri. E greu de organizat o competitie cu 5v5 pentru ca avem programe diferite fiecare. Abia daca ne sincronizam sa jucam 2v2. Parerea mea!