FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre si pentru schimbare

«110111213»
axl20.09.2012 16:40

Haideti sa ne uitam la meci, care ne uitam, si sa reluam discutiile astea alta data. De preferat intr-un cadru mai intim.

drvladyk20.11.2012 23:03

propun mod sef pe red, cu ajutoare: gio, blindius, mo ebonyc, Adrian, . Hai sa incercam

MoWeed27.11.2012 19:21

De ce a primit Adrian 10% si oile pe care le contrazicea nu au primit nimic?

 

De ce e topicul de nemultumiri inchis?

drvladyk27.11.2012 20:06
De ce a primit Adrian 10% si oile pe care le contrazicea nu au primit nimic?

 

De ce e topicul de nemultumiri inchis?

 

De ce l-ar deschide? Sa ne spuna ca Adrian e recidivist si oile nu? Le-am mai auzit pe astea Mo, tu nu?

MoWeed27.11.2012 20:08

Adevarul este ca Adrian este recidivist, ceea ce este o circumstanta agravanta. Dar apartenenta la specia oilor este o circumstanta mai agravanta

Azzido27.11.2012 20:32

Adrian a facut offtopic si a facut o postare inutila, in vreme ce autorul topicului nu.

drvladyk27.11.2012 20:36

Pai asa, si eu cu terente tot offtopic am fost, din moment ce ne-a sters cineva, nu?

red&blue_boy27.11.2012 20:53

Bah, vedeti ca sunteti offtopic aici, meritati cate un 10% toti. :P

 

Azi-maine o sa se posteze "nemultumirile" pe un topic de la "coltul vesel" ....

drvladyk27.11.2012 22:23
Pai asa, si eu cu terente tot offtopic am fost, din moment ce ne-a sters cineva, nu?

 

Cand va citi cel ce a sters, il rog sa motiveze, si daca a fost pt off vreau sa primesc sanctiune. Multumesc

Lari27.11.2012 22:29

In caz ca nu s-a observat, Azzido iubeste OFF-TOPIC-ul. :whistle:

Adrian05.12.2012 10:39

N-am fost atent. A spus Azzido care e planul ala al lui pe care am incercat eu si Gandalf sa il sabotam?

As vrea sa vad si eu ce cand cum, daca nu e cu suparare. Ca sa stiu la ce ma pot astepta in viitor de la acest site.

 

Eu am incredere in Azzido si vreau sa cred ca nu a mintit cand a zis ca eu si Gandalf l-am impiediat sa isi faca treaba. De aia sunt curios sa aflu mai multe despre aceste treburi. O sa imi cer chiar si scuze daca intr-adevar l-am incurcat prea rau.

 

Am scris aici la discutii pentru si despre schimbare pentru ca e o discutie despre schimbarea siteului. Nu vreau sa fiu din nou taxat pentru offtopic, doar pentru ca am nesimtirea sa spun adevarul despre Steaua si "stelisti".

axl05.06.2013 19:37

Doamne, cat patos! Cate idei!

 

 

Cata implicare!

zero.jpg

Harald07.05.2014 17:59

Ce s-a intamplat cu stafful?

choli07.05.2014 19:13
Ce s-a intamplat cu stafful?

 

despre ce vb?

SteauaToronto07.05.2014 19:15

Atat timp cat articole se scriu, cronici si avancronici se scriu, ce importanta are ?

 

Ca sa nu mai mentionez ca site-ul ca actualizare sta bine !

 

 

Alexandru H.07.05.2014 19:18
Atat timp cat articole se scriu, cronici si avancronici se scriu, ce importanta are ?

 

Ca sa nu mai mentionez ca site-ul ca actualizare sta bine !

 

DEMISIA!

Azzido07.05.2014 19:22

Libertate pentru Toronto!

Harald08.05.2014 05:19

choli, ma refer la faptul ca , conturile lui empyro si the count par sa nu mai existe

choli08.05.2014 09:45

chiar nu mai exista :)

au plecat amandoi de mana in urma unor neintelegeri.

nu mai exista redactor sef si fiecare scrie ce doreste

Alexandru H.08.05.2014 10:23

Cu exceptia adevarului.

choli08.05.2014 10:57
Cu exceptia adevarului.

 

 

adica?

SteauaToronto08.05.2014 16:18

@choli

 

adica face trolling din nou :thumbdown:

Joga Bonito11.05.2014 18:03
choli, ma refer la faptul ca , conturile lui empyro si the count par sa nu mai existe

 

Si cand ma gandesc cum mi-a tocat nervii Mihet vreo 2 luni bune... Sau cand ma dadeam de ceasul mortii singur prin redactie sa existe cronici si avancronici, in timp ce astia doi se inarmau cu functii de redactor si administrator pe la spatele meu. Pana la urma chiar tind sa cred ca fiecare primeste ce merita.

choli11.05.2014 22:12
Si cand ma gandesc cum mi-a tocat nervii Mihet vreo 2 luni bune... Sau cand ma dadeam de ceasul mortii singur prin redactie sa existe cronici si avancronici, in timp ce astia doi se inarmau cu functii de redactor si administrator pe la spatele meu. Pana la urma chiar tind sa cred ca fiecare primeste ce merita.

 

si cand ma gandesc ca nu ai facut nimic atatea si atatea luni. absolut nimic. NADA! si acum vii si te iei de cei doi care au plecat de buna voie si nesiliti de nimeni.

Ronnie17.05.2014 09:57

As dori sa redevin moderator. Cu cine pot vorbi? Am experienta. Nu fac misto.

«110111213»