Eu as vrea sa ramai un simplu user. Am experienta. Nu fac misto.
Eu as vrea sa ramai un simplu user. Am experienta. Nu fac misto.
As dori sa redevin moderator. Cu cine pot vorbi? Am experienta. Nu fac misto.
Mi-as dori sa revina si MoWeed, Adrian, toata gasca. Nu fac misto. Chit ca m-am certat pe vremuri cu ei fara nicio problema, recunosc ca macar provocau discutii interesante iar site-ul era mai viu. Nu spun nimic de moderatorii existenti, ca iar se enerveaza baietii si arunca un ban de vreo luna pe motive inventate si argumente necugetate suficient.
PS. Am si eu o intrebare catre sefii forumului. Pe ce motiv i-ati dat lui Lorimer ban nelimitat? Pentru acea postare despre "odihna de veci a lui Alex Toronto", pe care a postat-o chiar Alex Toronto? Nu respectati un minim de deontologie dar in rest aveti pretentii absurde de la toti oamenii de pe acest forum care se mai obosesc sa scrie cate ceva. Ridicati-i omului banul... si niste scuze ar fi potrivite...
macar provocau discutii interesante iar site-ul era mai viu. Nu spun nimic de moderatorii existenti
Site-ul este foarte viu si acuma 105 comentarii la articolul cu transfer talk, vad ca esti ca Jiji ai stat la puscarie si nu ai invatat nimic esti un troll adevarat tu nu dai 2 bani pe situatia lui Liviu care am rezolvat-o i-am dat mesaj lui azzido si va fi rezolvata , tu doar vrei sa faci trolling si trolling.
Alexandru H
Cand am dat ban fara motiv ? Vino cu exemple te rog
.
Mi-as dori sa revina si MoWeed, Adrian, toata gasca. Nu fac misto. Chit ca m-am certat pe vremuri cu ei fara nicio problema, recunosc ca macar provocau discutii interesante iar site-ul era mai viu. Nu spun nimic de moderatorii existenti, ca iar se enerveaza baietii si arunca un ban de vreo luna pe motive inventate si argumente necugetate suficient.
PS. Am si eu o intrebare catre sefii forumului. Pe ce motiv i-ati dat lui Lorimer ban nelimitat? Pentru acea postare despre "odihna de veci a lui Alex Toronto", pe care a postat-o chiar Alex Toronto? Nu respectati un minim de deontologie dar in rest aveti pretentii absurde de la toti oamenii de pe acest forum care se mai obosesc sa scrie cate ceva. Ridicati-i omului banul... si niste scuze ar fi potrivite...
sa-i scrii lui Mos Craciun!