FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«122232425»
forever_STEAUA07.04.2006 15:42
ce a vrut Lucescu jr cand,pe picior de plecare de la conferinta de presa, a spus: "a, si felicit echipa Steaua carec s-a dovedit un adversar serios"?

 

Probabil ca si-a dat seama ca Steaua nu e o gluma cum la facut taticu' sa creada. :lol: :lol:

***alex***07.04.2006 15:58
Imi pare rau dar nu am cum sa va felicit pentru ca Steaua a jucat urat.Nu stiu in ce masura a meritat aceasta calificare...In fine, bafta in continuare.

 

ciocu mic

Piri07.04.2006 15:59

Bai fratilor....ce sa mai vb....am demonstrat(dc mai era nevoie) ca suntem SUPERIORI.Si nu....poate ca joc(mai ai si zile slabe)...dar ca mentalitate si valoare.Ne vedem pe 20......FORZA Steaua...FORZA Steaua.....!!!!!!!!!

***alex***07.04.2006 16:00

E incredibil, s-a dovedit "fair-play-ul" rapidistilor, malda cu degetul din mijloc ridicat, maftei ne arata poponeata, badoi... no comment! RUSINE! MURITI DE CIUDA!!! BAGATI-VA UNGHIA IN GAT!!! SUNTETI PENIBILI! Sa moara Copos de suparare, ca Steaua e in SEMIFINALEEEEEE!!!

Kristy_Cj07.04.2006 16:06

http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Votati aici......... :lol:

Kristy_Cj07.04.2006 16:09

CLUJUL e stelist...nu ca "civilizatii" aia de timisoreni

Kristy_Cj07.04.2006 16:10

L-ati vazut pe Borcea din Iasi...din cauza ca s-a calificat Steaua in semifinale si-a aruncat televizorul pe geam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

U_worshipme07.04.2006 17:22

Pai daca e singurul om de aici care nu tzine cu Steaua..ei bine si parintii lui Pancu cred..

Oricum la ce vocabular avea ..mai bine se arunca el de la etaj!

flo220307.04.2006 17:43

MM la otv baga la greu !

Virgil07.04.2006 17:49
flo220307.04.2006 17:50
http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Votati aici......... :lol:

 

who will win the romanian first division

 

dinamu = 1,13% :lol: :lol: :lol:

flo220307.04.2006 17:53

ce-mi place cand se aude scooter pe toate posturile de TV!!!!

alex_m8707.04.2006 18:02
http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Votati aici......... :lol:

 

who will win the romanian first division

 

Dinamo = 1,13% :lol: :lol: :lol:

 

:lol: Voi ati vazut ce procent are Steaua pt meciul cu Middlesbrough si pt castigarea campionatului? Toata Europa tine cu Steaua :lol: :lol: :lol:

flo220307.04.2006 18:05

nu poti sa nu iubesti asa o echipa!!!

forzza Steaua spre finala!!!!

Virgil07.04.2006 18:25
:lol: Voi ati vazut ce procent are Steaua pt meciul cu Middlesbrough si pt castigarea campionatului? Toata Europa tine cu Steaua

 

Vrei sa spui,toti Stelistii din Europa.Numai eu am votat de vreo 15 ori.Astazi.

Olandezz07.04.2006 18:39

Mersi Steaua!

Steaua bedankt!

Thank you Steaua!

Danke Steaua!

Merci Steaua!

Tack så mycket Steaua!

Grazia Steaua!

Gracias Steaua!

 

Doamne, nu exist sufiente limbi pe acest pamant sa-mi pot exprima multumirele pentru. acest rezultat grandios! Nu mai puteam spera la asa o performanta. Acum sa mergem spre Eindhoven!

Andrei_VIP07.04.2006 20:16

RAPID ARDE IN FLACARI

 

016im.jpg

candy_any07.04.2006 21:11

Antrenorul Stelei isi anunta jucatorii ca vor juca un meci contra RAPIDULUI. Nimeni n-are chef, si la un moment dat Radoi zice : - Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra RAPIDULUI, si voi mergeti intr-un club, OK?" Toti sunt de acord. La un moment dat aprind TV-ul si ce vad: 1-0 pentru Steaua, gol Radoi in minutul 5! Toti veseli, sting TV-ul si iar se pun pe baute... La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si... "RAPID 1 - Steaua 1, gol MUGUREL BUGA, minutul 90." Fuga toti la stadion si la vestiare il gasesc pe Radoi, disperat, cu capul in maini... - Ce s-a intamplat, mai Radoi ? - Baieti, imi pare sincer rau, am fost eliminat in minutul 6... :D :lol:

andrei_8707.04.2006 21:20

mah, m-am uitat la meci in reluare si am ajuns la o noua concluzie: tziganii astia nu meritau nimic asta seara.

ieri eram suparat ca au avut ocazii rapid, dar acum am vazut altceva.

sutul lui grigore a fost respins de Radoi (BRAVO!) iar sutul din unghi al lui Dica a fost scos de Nesu.

cea mai mare ocazie a lor a fost respinsa afara de unul de-al nostru!

FORZA Steaua!

ne pozam cu mobilele pe Philips stadium din Eindhoven, baieti(CU TROFEUL!!!!!).

steaua_forewer07.04.2006 21:25

Semi-finals

First leg Second leg

Steaua - Middlesbrough 20/04 » 27/04 »

Schalke - Sevilla 20/04 » 27/04 »

 

First-leg home team shown first.

First-leg home team score shown first for both legs.

 

Ce misto se vede , am mai ramas 2 jocuri si 4 echipe , nu imi vine sa cred ca suntem in semifinale , HAI IN FINALA :lol: :lol:

Olandezz07.04.2006 21:47

Ce faca un rapidist cand castiga rapidu' Champions League?

 

 

inchede PlayStationu'.

DTP-Ludacris07.04.2006 22:16
Semi-finals

First leg Second leg  

Steaua - Middlesbrough 20/04 »  27/04 »  

Schalke - Sevilla 20/04 »  27/04 »    

Ce misto se vede , am mai ramas 2 jocuri si 4 echipe , nu imi vine sa cred ca suntem in semifinale , HAI IN FINALA :lol:  :lol:

 

nu cred k ne asteptam la inceput sa ajungem pana aici dar acum k am ajuns ...ne dorim FINALA !!!!!!!!

KroNos^07.04.2006 22:26

Ce paradox!!! In toamna ne-am fi multzumit daca Steaua ar fi ajuns in sferturi, iar acum nu ne multzumim cu semifinala. Ce mult am putut sa ne schimbam si e bine pentru ca echipele romanesti si suporterii nu se mai multzumesc cu putzin ca pana acum. Intotdeauna e bine sa vrei mai mult, numai asa potzi sa progresezi.

 

Si eu vreau ca Steaua sa castige Cupa UEFA si campionatul. :)

Papp08.04.2006 10:23
Ce paradox!!! In toamna ne-am fi multzumit daca Steaua ar fi ajuns in sferturi, iar acum nu ne multzumim cu semifinala. Ce mult am putut sa ne schimbam si e bine pentru ca echipele romanesti si suporterii nu se mai multzumesc cu putzin ca pana acum. Intotdeauna e bine sa vrei mai mult, numai asa potzi sa progresezi.  

 

Si eu vreau ca Steaua sa castige Cupa UEFA si campionatul. :)

 

LA anul CE O SA SPUNEM:

VREM Champions League!!

Papp08.04.2006 10:51
http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Votati aici......... :lol:

Nu ma lasa sa votez:((

«122232425»