ce a vrut Lucescu jr cand,pe picior de plecare de la conferinta de presa, a spus: "a, si felicit echipa Steaua carec s-a dovedit un adversar serios"?
Probabil ca si-a dat seama ca Steaua nu e o gluma cum la facut taticu' sa creada. :lol: :lol:
ce a vrut Lucescu jr cand,pe picior de plecare de la conferinta de presa, a spus: "a, si felicit echipa Steaua carec s-a dovedit un adversar serios"?
Probabil ca si-a dat seama ca Steaua nu e o gluma cum la facut taticu' sa creada. :lol: :lol:
Imi pare rau dar nu am cum sa va felicit pentru ca Steaua a jucat urat.Nu stiu in ce masura a meritat aceasta calificare...In fine, bafta in continuare.
ciocu mic
Bai fratilor....ce sa mai vb....am demonstrat(dc mai era nevoie) ca suntem SUPERIORI.Si nu....poate ca joc(mai ai si zile slabe)...dar ca mentalitate si valoare.Ne vedem pe 20......FORZA Steaua...FORZA Steaua.....!!!!!!!!!
E incredibil, s-a dovedit "fair-play-ul" rapidistilor, malda cu degetul din mijloc ridicat, maftei ne arata poponeata, badoi... no comment! RUSINE! MURITI DE CIUDA!!! BAGATI-VA UNGHIA IN GAT!!! SUNTETI PENIBILI! Sa moara Copos de suparare, ca Steaua e in SEMIFINALEEEEEE!!!
CLUJUL e stelist...nu ca "civilizatii" aia de timisoreni
L-ati vazut pe Borcea din Iasi...din cauza ca s-a calificat Steaua in semifinale si-a aruncat televizorul pe geam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pai daca e singurul om de aici care nu tzine cu Steaua..ei bine si parintii lui Pancu cred..
Oricum la ce vocabular avea ..mai bine se arunca el de la etaj!
MM la otv baga la greu !
who will win the romanian first division
dinamu = 1,13% :lol: :lol: :lol:
ce-mi place cand se aude scooter pe toate posturile de TV!!!!
who will win the romanian first division
Dinamo = 1,13% :lol: :lol: :lol:
:lol: Voi ati vazut ce procent are Steaua pt meciul cu Middlesbrough si pt castigarea campionatului? Toata Europa tine cu Steaua :lol: :lol: :lol:
nu poti sa nu iubesti asa o echipa!!!
forzza Steaua spre finala!!!!
:lol: Voi ati vazut ce procent are Steaua pt meciul cu Middlesbrough si pt castigarea campionatului? Toata Europa tine cu Steaua
Vrei sa spui,toti Stelistii din Europa.Numai eu am votat de vreo 15 ori.Astazi.
Mersi Steaua!
Steaua bedankt!
Thank you Steaua!
Danke Steaua!
Merci Steaua!
Tack så mycket Steaua!
Grazia Steaua!
Gracias Steaua!
Doamne, nu exist sufiente limbi pe acest pamant sa-mi pot exprima multumirele pentru. acest rezultat grandios! Nu mai puteam spera la asa o performanta. Acum sa mergem spre Eindhoven!
RAPID ARDE IN FLACARI

Antrenorul Stelei isi anunta jucatorii ca vor juca un meci contra RAPIDULUI. Nimeni n-are chef, si la un moment dat Radoi zice : - Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra RAPIDULUI, si voi mergeti intr-un club, OK?" Toti sunt de acord. La un moment dat aprind TV-ul si ce vad: 1-0 pentru Steaua, gol Radoi in minutul 5! Toti veseli, sting TV-ul si iar se pun pe baute... La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si... "RAPID 1 - Steaua 1, gol MUGUREL BUGA, minutul 90." Fuga toti la stadion si la vestiare il gasesc pe Radoi, disperat, cu capul in maini... - Ce s-a intamplat, mai Radoi ? - Baieti, imi pare sincer rau, am fost eliminat in minutul 6...
:lol:
mah, m-am uitat la meci in reluare si am ajuns la o noua concluzie: tziganii astia nu meritau nimic asta seara.
ieri eram suparat ca au avut ocazii rapid, dar acum am vazut altceva.
sutul lui grigore a fost respins de Radoi (BRAVO!) iar sutul din unghi al lui Dica a fost scos de Nesu.
cea mai mare ocazie a lor a fost respinsa afara de unul de-al nostru!
FORZA Steaua!
ne pozam cu mobilele pe Philips stadium din Eindhoven, baieti(CU TROFEUL!!!!!).
Semi-finals
First leg Second leg
Steaua - Middlesbrough 20/04 » 27/04 »
Schalke - Sevilla 20/04 » 27/04 »
First-leg home team shown first.
First-leg home team score shown first for both legs.
Ce misto se vede , am mai ramas 2 jocuri si 4 echipe , nu imi vine sa cred ca suntem in semifinale , HAI IN FINALA :lol: :lol:
Ce faca un rapidist cand castiga rapidu' Champions League?
inchede PlayStationu'.
Semi-finalsFirst leg Second leg
Steaua - Middlesbrough 20/04 » 27/04 »
Schalke - Sevilla 20/04 » 27/04 »
Ce misto se vede , am mai ramas 2 jocuri si 4 echipe , nu imi vine sa cred ca suntem in semifinale , HAI IN FINALA :lol: :lol:
nu cred k ne asteptam la inceput sa ajungem pana aici dar acum k am ajuns ...ne dorim FINALA !!!!!!!!
Ce paradox!!! In toamna ne-am fi multzumit daca Steaua ar fi ajuns in sferturi, iar acum nu ne multzumim cu semifinala. Ce mult am putut sa ne schimbam si e bine pentru ca echipele romanesti si suporterii nu se mai multzumesc cu putzin ca pana acum. Intotdeauna e bine sa vrei mai mult, numai asa potzi sa progresezi.
Si eu vreau ca Steaua sa castige Cupa UEFA si campionatul. ![]()
Ce paradox!!! In toamna ne-am fi multzumit daca Steaua ar fi ajuns in sferturi, iar acum nu ne multzumim cu semifinala. Ce mult am putut sa ne schimbam si e bine pentru ca echipele romanesti si suporterii nu se mai multzumesc cu putzin ca pana acum. Intotdeauna e bine sa vrei mai mult, numai asa potzi sa progresezi.
Si eu vreau ca Steaua sa castige Cupa UEFA si campionatul.
LA anul CE O SA SPUNEM:
VREM Champions League!!
Nu ma lasa sa votez:((