@Virgil
Basel e mult mai periculoasa si mai imprevizibila decat Boro. Eu as fi preferat englezii din 2 motive :
1. Ar aduce mai multi bani la buget
2. Stilul de joc (cu multe baloane pe sus) ne convine de minune.
Inainte de asta trebuie sa batem rapidul. As vrea sa le inchidem gura cu un 3-0 sau 4-0! Asa ca sa pastram traditia si Steaua sa ramana motiv de frustrare "lucesciana".
