SINGURUL CARE SUNA BINE-ce tot mai o dam la intors atataasta suna bine, ar putea fii un imnE tot stadionul ros-albastru,Pe steaguri si fulare este scris:
Steaua! (aici striga toti cu mainile ridicate)
Nimic nu poate sta in drumul nostru
Si orice adversar, si orice adversar, si orice adversar pleaca invins!!!
E toata Romania ros-albastra,
Si-n inimele noastre este scris:
Steaua!
Acum este de datoria voastra,
Sa ne-aratati si voi, sa ne-aratati si voi, sa ne-aratati si voi cat ne iubiti!!!!
Cu totii am ales un singur nume,
De zeci de ani iubit si respectat:
Steaua!
El reprezinta faima noastra-n lume
Sa se auda-acum, sa se auda-acum, sa se auda-acum de toti strigat!!!!
Steaua!!!
![]()
