din Ghencea cant si clar am superclasa
fericirea e in urma cand vad Steaua in fatza
pentru. Steaua noi traim si zic ca e normal
ca si cu okii inkisi Steaua e campioana iar
Steaua ..echipa care stie ce vrea cu a.u. mereu langa ea
si vocile baietilor din ce in ce mai tare
te pui cu ei mankatzash vei cade din picioare
Liga Campionilor interzisa cainilor rapidistilor si tuturor amatorilor
sunt cu a.u. sicu jean in spate se vede de departe ca nai nici o sansa frate
cine sare a.u. eee eee x ?
m-am afirmat prin pumni scandaluri si batai
sunt cu a,u, si ma bazez pe ei
cand abordez problema o fac in stilu meu
aplic o dreapta tare si soto iti va fi greu
sa te ridici de jos nare nici un rost
te pui u jean si cazi de super prost
mai bine teai combina la un stabor
vrei sa ramai un fraer al tuturor
pe zona mea sunt sigur ca nui sti pe baeti
daca nai incredere vino si ai sa vezi
aici e-n Ghencea si mai poti invata ceva
cand vrei sa afli ce vino cu mamik ta...
cine sare a.u. ee
echipa cu care (atac nush sigur)se numeste Steaua
te pui cu a.u. si tiai gasit beleaua
violentza a fost si va ramane mereu
vom lupta pentru titlu la bine si la greu
prostia ta de prost te prosteste si nu tine
a.u. e tare si face pe oricine
ultras se ridik si asta rau te doare
rapidistii si "cainii" vor cade din picioare
visati sa ne opriti si asta nu se poate
degeaba incerkti nici o sansa frate
si acuma pe final Steaua va invinge
iar tu copile prost nu ne mai poti atinge
....am bagat si io o mel...veche ...da macar stiu versurile corect ...si toate 
Din Ghencea cant si clar am superclasa
Fericirea e enorma cand vad Steaua in fatza
pentru. Steaua noi traim si zic ca e normal
Ca si cu ochii inchisi Steaua e campioana iar
Steaua ..echipa care stie ce vrea cu a.u. mereu langa ea
Si vocile baietilor din ce in ce mai tare
Te pui cu ei mancati-ash vei cade din picioare
Liga Campionilor interzisa cainilor ciorilor si tuturor amatorilor
Sunt cu a.u. si cu jean in spate
Se vede de departe ca nai nici o sansa frate
cine sare a.u. eee eee x ?
cine sare a.u. eee eee x ?
cine sare a.u. eee eee x ?
8x
m-am afirmat prin pumn scandaluri si batai
sunt cu a.u. si ma bazez pe ei
Cand abordez problema o fac in stilu meu
aplic o dreapta tare si sotto iti va fi greu
Sa te ridici de jos nu are nici un rost
Te pui cu jean si cazi de super prost
Ssa ca mai bine te`ai combina la un stabor
Vrei sa ramai un fraier al tuturor
Pe zona mea sunt sotto pe noi si sigur pe baeti
Daca nu ai incredere vino si ai sa vezi
Aici e-n Ghencea si mai poti invata ceva
Cand vrei sa afli ce e vin`o cu mamica ta...
cine sare a.u. ee
cine sare a.u. ee
cine sare a.u. ee
cine sare a.u. ee
....
cine sare a.u. ee
cine sare a.u. ee
8X
Echipa cu care m-atac se numeste Steaua
Te pui cu a.u. si ti`ai gasit beleaua
Violentza a fost si va ramane mereu
Vom lupta pentru titlu la bine si la greu
Prostia ta de prost te prosteste si nu tine
A.u. e tare si face pe oricine
Ultras se ridica si asta rau te doare
Ciorile si "cainii" vor cade din picioare
Visati sa ne opriti si asta nu se poate
Degeaba incerkti nici o sansa frate
Si acuma pe final Steaua va invinge
Iar tu copile prost nu ne mai poti atinge
Uite aici si mai corect :lol: