FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-3 (1-1)

«1234567»
12stefy05.12.2011 19:53

Meciul asta e ca si castigat. Batem apoi si CFR-ul si luam campionatu'. TIKI-TAKA Barcelona!! :D

Cristiano9905.12.2011 19:58
Sport.ro :

 

http://imgur.com/uPwic,AJ4EB

 

Dupa golul Stelei :

 

http://imgur.com/uPwic,AJ4EB#1

 

Oamenii astia chiar sunt platiti?!

 

1 minute :)) sport.ro este ziarul de casa al lui Jiji....din 10 stiri 9 sunt despre el, la ce sa te astepti ?

red&blue_boy05.12.2011 20:22

Ce poate fi mai frumos, decat sa dea gol M. Costea !

Sud194705.12.2011 20:23

A dat si panarama aia gol :))?

chester12305.12.2011 20:24

Ce umilinta...sa-ti dea Costea gol.

S-a vazut clasa marelui fundas Moti.

O bucurie, indiferent de situatie :)

thor_clone05.12.2011 20:24

Dupa mult timp pot zice: BRAVO

 

PS. Daca Dinamo e echipa de pe locul 1 din fotbalul romanesc ma intreb cum de suntem asa sus in clasamentul FIFA pe tari....

iNsTiGaToR05.12.2011 20:25

In sfarsit o bucurie

12stefy05.12.2011 20:26

Ce l-a umilit Mihai costea pe balgradean

Daniel-Ionut05.12.2011 20:27

Felicitari Ilie Stan !

TURQOAZ05.12.2011 20:29

EURO RUSESCU....bulan si cu COSTEA pe FINAL fular-campionii Hai Baietii in retur la anul sa-i depasim pana in ultima etapa,luptam pana la CAPAT

CAMPIONI am fost CAMPIONI vom fi pana vom muri FORZA Steaua !!!

red&blue_boy05.12.2011 20:29
Felicitari Ilie Stan !

Felicitari Raul Rusescu !

cred in steaua mea05.12.2011 20:34

Respect, Raul Rusescu!

Bombonel9405.12.2011 20:43

A venit MOS Nicolae!!!

SuperstaR1805.12.2011 20:44

Urmariti comentariile lui "Warius" din ultimile 3-4 zile... si-o sa va dati seama cum e prostanu' dinamovist, e reprezentativ. Urla ca prostul ca se duce "incurajeze baietii", ca-si ia 5-6 torte la el... s-a dus, a incurajat-o pe ma-sa probabil... ca altceva nu s-a auzit, iar acum e prin noroaie p-acolo, iese de pe stadion. Cainilor, fiti destepti, nu va mai lasati prostiti... e o mare vrajeala ce e acum la Dinamo si acest loc 1 cu care va tot mandriti. Nu e vina lui Diabate ca e lemn, atat poate, e vina conducatorilor ca nu cumpara de la Semeghin incoa' nici un fundas stanga decent, nu-l vreau pe Evra, dar macar unul sa mai faca si un meci bun din cand in cand. V-am zis si-o repet. Inamicii clubului nu-s spurcatii, cei mai mari dusmani ai clubului sunt la oficiala + unu la pizzerie in Mayamy.

Audacia_et_Devotio (05.12.2011 22:33)

_______________________________________________

 

Ia-uite ma, s-au desteptat un pic si dinam0vistii. Pacat ca doar dupa infrangeri isi dau seama ca si noi si ei avem acelasi tip de conducatori interlopi.

red&blue_boy05.12.2011 20:50

Nu stiu, sunt singurul care n-a fost asa impresionat de joc nici in seara asta? Chestia e ca Dinamo a jucat mai slab decat noi. Victoria e meritata, dar jocul continua sa scartaie...

12stefy05.12.2011 20:52
Nu stiu, sunt singurul care n-a fost asa impresionat de joc nici in seara asta? Chestia e ca Dinamo a jucat mai slab decat noi. Victoria e meritata, dar jocul continua sa scartaie...

 

 

Intotdeauna avem impresia ca nu e victoria Stelei, ci infrangerea adversarului. Nu ti se pare ciudat ca mereu e la fel? Pana la urma e tot meritul Stelei daca toti adversarii considerati "buni" se intimideaza in fata ei si nu fac nimic.

red&blue_boy05.12.2011 20:56
Intotdeauna avem impresia ca nu e victoria Stelei, ci infrangerea adversarului. Nu ti se pare ciudat ca mereu e la fel? Pana la urma e tot meritul Stelei daca toti adversarii considerati "buni" se intimideaza in fata ei si nu fac nimic.

Asa o fi, daca zici tu ...

Sa vad ce-o sa spui si dupa meciul cu CFR Cluj.

blindica05.12.2011 20:56

Mos Nicolae ne-a lasat in ghete o victorie in groapa cu spurcatii maidanezi !

Ce atacant de 10 milioane de euro din iarna? Pana maine dimineata RUSESCU va valora mult mai mult. :yes:

Le multumesc jucatorilor ca s-au autodepasit,uitasem cum sa ma bucur la astfel de ocazii.

Ronnie05.12.2011 21:06

Cat imi doaream Doamne sa dam gol la faza aia cad era Motzicu' cazut in careu. Numa' asa, sa le dam putin musetel, nu neaparat pentru scor. :)

Stryker05.12.2011 21:20

In sfarsit avem si noi dreptul sa ne bucuram, dupa atatea seri amare si urate.

 

Felicitari jucatorilor pentru jocul prestat ca echipa si in special felicitari lui Raul Rusescu, care a dat doua goluri demne de "adevaratul" Raul.

 

Sper ca acesta sa fie si momentul cand javrele vor cadea in clasament, locul 1 e prea mult pentru ei.

 

PS : Cat tot veni vorba, musetel comentatoriilor de cacao si musetel si potailor, sa bea "ceai" de suparare.

STARforce05.12.2011 21:39

"tikitaka Barcelona,sa traiti bine" si se sui in benz cu teia la volan si va spuse povestea asa...

ebonyc05.12.2011 21:41

Sunt singurul care n-a vazut meciul?

Win3205.12.2011 22:05

JOOP JUMP te-ai batut ma smardoiule:))?ai facut haos,interventii?cate steaguri ai capturat?

SuperstaR1805.12.2011 22:13
Sunt singurul care n-a vazut meciul?

 

Eu am vazut 10 minute din prima repriza ca mancam si nu aveam ce face. Apoi, mai puteam sa vad 5 din repriza a 2a, dar ma grabeam sa ies pe afara.

Nyghty05.12.2011 22:30
JOOP JUMP te-ai batut ma smardoiule:))?ai facut haos,interventii?cate steaguri ai capturat?

E la sectie pentru acte de huliganism online..

«1234567»