FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-3 (1-1)

«1237»
Daniel-Ionut02.12.2011 06:12

FC Dinamo Bucuresti - FC Steaua Bucuresti

red&blue_boy02.12.2011 09:25

Fin vs Nas , cam la asta s-a ajuns ...

TURQOAZ02.12.2011 11:24

Luni seara pe Digisport dupa meciul de aseara din EL vom scoate un rezultat pozitiv sa mai salvam ceva din actualul tur de campionat,Cred ca va sparge gheata Brandan va marca.

JOOP JUMP02.12.2011 11:36

Stie cineva cate bilete am primit si daca mai sunt locuri in galerie? vreau sa merg la meci neaparat daca mai este vreun loc disponibil va rog detalii pe privat

*Alecs*02.12.2011 11:46

Sunt locuri din belsug in Peluza Catalin Haldan :D

Liviu: VPM02.12.2011 13:08

**** dinamu!

Harald02.12.2011 15:21

daca galeria cainilor nu vine la meci, stadionul va rasuna de cantece steliste :)

Liviu: VPM02.12.2011 15:22

lupta Steaua, papapapam.

cheloo9802.12.2011 17:49

fin vs nas asta a ajuns Dinamo-Steaua :beer2: BECALI PLEACA,VINDE,MORI

Azzido02.12.2011 18:29
Fin vs Nas , cam la asta s-a ajuns ...

ahem, inainte era MAPN vs MI, Ceausescu vs Draghici, Elena vs. Marta, jucatori luati cu japca vs. jucatori luati cu japca si amenintati de militie.

intr-adevar, e foarte grav ca s-a ajuns la becali vs. Borcea. :hypocrite:

sunt pur si simplu socat !!!! </sarcasm>

capitala_noastra02.12.2011 19:39

da corect azzido, la astia nici Messi sa vina jucator si echipa sa bata pe linie nu vor fi multumiti atat timp cat au obsesia asta (poate sexuala) cu maimuta de cioban...

 

ontopic sper la o victorie ! orice stelist ar vrea o victorie care spune contrariul e penal.

red&blue_boy02.12.2011 20:43
ahem, inainte era MAPN vs MI, Ceausescu vs Draghici, Elena vs. Marta, jucatori luati cu japca vs. jucatori luati cu japca si amenintati de militie.

intr-adevar, e foarte grav ca s-a ajuns la becali vs. Borcea. :hypocrite:

sunt pur si simplu socat !!!! </sarcasm>

Hai ca nu are legatura, nu mai fi asa socat, nu asta era sensul...

Cum era sau nu inainte, de bine de rau se juca fotbal...Acum, in afara de propaganda obositoare ce se face inaintea meciului, avandu-i in centru pe Borcea si Becali, ce altceva mai scoate in evidenta derby-ul? Spune-mi ultimul derby bun, in care-ai avut ce vedea in teren?...

 

da corect azzido, la astia nici Messi sa vina jucator si echipa sa bata pe linie nu vor fi multumiti atat timp cat au obsesia asta (poate sexuala) cu maimuta de cioban...

Asa e, suntem obsedati de cioban. Ma mir ca te-ai prins...

Pana atunci, ramai tu cu Messi si victoriile alea pe linie...

 

p.s. Vezi ca la un moment dat se mai intrerupe si linia aia...

Vlad Bogdan02.12.2011 21:08
Stie cineva cate bilete am primit si daca mai sunt locuri in galerie? vreau sa merg la meci neaparat daca mai este vreun loc disponibil va rog detalii pe privat

 

EEEEEEE, acum la 3:

Pe ma-si-na!

Pe ma-si-na!

SUS SUS SUS!

 

Apropo, tipul ala, TURQOAZ, ori e troll, ori e mult prea tamp pentru lumea asta. Not sure.

capitala_noastra02.12.2011 21:21
EEEEEEE, acum la 3:

Pe ma-si-na!

Pe ma-si-na!

SUS SUS SUS!

 

Apropo, tipul ala, TURQOAZ, ori e troll, ori e mult prea tamp pentru lumea asta. Not sure.

 

bai copil din sat pe langa Targu Mures...tu esti chiar de domeniul bolnavului mintal...ma abtin sa nu te injur dar ai merita-o cu varf si indesat...in creierul ala al tau bolnav (de obsesia si fetishul care il ai cu Jiji, voi sunteti mai obsedati de Jiji ca pro-jijistii) stelistii care merg la stadion, deplasari, derby-uri sunt cu ciobanul ??? stai acolo in catuna aia a ta si nu comenta ca esti de-a dreptul penibil.

Harald02.12.2011 21:27

Ca sa citez o intrebare adresata intr-un moment de schimbare: iti place cum joaca Steaua?

vevebr02.12.2011 21:32

daca galeria cainilor nu vine la meci, stadionul va rasuna de cantece steliste :)

 

sigur or sa auda si cainii ce boala avem pe tigani si ca aceasta va dainui intru eternitate, dupa cum spune si cantecul " am avut si vom avea mereu, boala pe tigani..."

 

PS: domnule Bucuresti, te rog sa cauti in dictionar explicatia cuvantului fetis, il folosesti excesiv si eronat

multumesc

 

blindica02.12.2011 22:09

In fata acestui meci foarte important pentru mine ( asa cum a ajuns acesta in ultima vreme , nas v fin ,etc. ) nu pot sa nu cedez si sa-mi doresc victoria impotriva potailor. De altfel,victoria nu mi-o doresc numai contra potailor,mi-o doream si cu Ceahlaul,de exemplu. N-ai cum sa nu-ti doresti victoria pentru Steaua ! Daca nu ne doream ca aceasta echipa sa fie glorioasa,in mintea multora s-ar fi instalat ideea de normalitate fata de ceea ce face Becali in ultimii ani.

Dar si dorinta asta de victorie nu mai este ca atunci,in anii copilariei,cand stiam ca Steaua merge la victorie printre gropari.Si-acum merge la victorie,la nivel declarativ. La nivel declarativ poate sa nu se fi oprit niciodata,doar ca acum greutatea vorbelor ''Staff-ului'' nu mai are aceeasi acoperire ca-n trecut. Acum suntem noi aia care asteapta de ani intregi o victorie contra rivalilor naturali.

Eu cred ca meciul merita o descriere mai ampla,fiindca in spatele numelor ambelor echipe s-ascunde totusi cate un palmares destul de bogat.

 

Am o intrebare,nu am gasit raspunsul pe nicaieri si am asteptat sa se deschida topicul pentru meci.

S-a facut tam-tam ca jocul s-ar fi putut disputa pe National Arena,chiar si stelistii se dadeau eroi si vroiau acolo. Dom'le,da`la retur unde se joaca daca National Arena va fi indisponibila pentru meciuri pana la finala Europa League? Returul este dupa finala Europa League?

 

M**e Dinamo, din reflex ! Sus,sus,tot mai sus, ''ne-a'' George ! :)):worthy:

anonimnoname02.12.2011 22:12
sigur or sa auda si cainii ce boala avem pe tigani si ca aceasta va dainui intru eternitate, dupa cum spune si cantecul " am avut si vom avea mereu, boala pe tigani..."

 

mama ce amuzant e asta...

Liviu: VPM02.12.2011 22:37

si tu ai ras? ... sper totusi sa batem intr`un mod elegant un 3-0 'casa luam campionatul' mu3 la blanosi.

wpt02.12.2011 22:47
bai copil din sat pe langa Targu Mures...tu esti chiar de domeniul bolnavului mintal...ma abtin sa nu te injur dar ai merita-o cu varf si indesat...in creierul ala al tau bolnav (de obsesia si fetishul care il ai cu Jiji, voi sunteti mai obsedati de Jiji ca pro-jijistii) stelistii care merg la stadion, deplasari, derby-uri sunt cu ciobanul ??? stai acolo in catuna aia a ta si nu comenta ca esti de-a dreptul penibil.

 

i-ai zis-o nebunule !:)):thumbsup:

Liviu: VPM02.12.2011 23:34

o ardem high dupa?

Ronnie02.12.2011 23:57
EEEEEEE, acum la 3:

Pe ma-si-na!

Pe ma-si-na!

SUS SUS SUS!

 

Apropo, tipul ala, TURQOAZ, ori e troll, ori e mult prea tamp pentru lumea asta. Not sure.

 

EEEEE, repeti aceiasi placa tampita de 5 luni, nu te-ai plictisit si pe tine?

 

Am priceput cu totii ca esti anti-Gigi doar din tastatura, da' daca vrei sa-ti faci asa o prietena nu o sa reusesti. :)

 

Si baga-mi-as p..., un meci cu Dinamo nu se compara cu nimic.

Kellerman03.12.2011 10:04

e bai daca o sa tin cu Dinamo in meciul asta ?

 

Steaua e mai presus de toate, deci, HAI Dinamo

MoWeed03.12.2011 10:25

Inainte nu puteam dormi o saptamana inainte de derby; era meciul care-l asteptam intreg sezonul. Acum, nici nu stiu inca la ce ora se joaca luni.

 

Asa este, un meci Steaua - Dinamo nu se compara cu nimic. Pacat ca asta nu e Steaua mea...

Liviu: VPM03.12.2011 12:08

gen... 379897_326495407375920_100000463918481_1

 

bem de suparare..

«1237»