ba frate ce tot ma luati la **** atat ??? vreau sa ajung la meci si am cerut niste informatii care e problema??? si am zis ca vb pe privat nu pe forum. care e treaba cu sedinta de parca zici ca s-a pus la cale un atentat ce tot suferiti atat si va legati de un lucru minor ??? cainii oricum nu vin asa ca hai sa le dam in **** mea foc la stadion. si da . vreau si visez zi de zi haos fum teroare cand plec in st cel mare fiindca fara lucrurile astea nu e derby.. vreau ca de la victoriei pana in groapa sa fie numai interventii. asta imi doresc eu care e problema ta? poate ca tu esti dala care vine la meci , flutura steagu , canta si pleaca acasa. eu sunt din cealalta categorie. nam treaba cu meciul , vin fac haos ma bat si am plecat. suntem diferiti vezi ?
Cine este terminatul asta?? ![]()
