FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-3 (1-1)

«14567»
john_8606.12.2011 17:13

mai era un retardat pe aici acum ceva vreme, isi spunea "unu special". sa fie oare aceeasi persoana? :hmmm:

GORILA06.12.2011 17:21

ba sincer m-am si plictisit sa citesc comurile voastre..voi nu vedeti ca cel mai mult va certati? "hai sa-l lasam in pace pe oier poate o sa termine" pai da cand pl mea sa termine cand voi la fiecare com "ciobanu,oile,dal in plm ,vpm"si alo totusi caine au plecat cu coada intre picioare!!!!ce naiba ati uitat sa va bucurati?

:steag_cruce_invers::ce_oameni:

Lays06.12.2011 18:02
ce naiba ati uitat sa va bucurati?

:steag_cruce_invers::ce_oameni:

n-am uitat, doar ca nu mai putem... cel putin eu. :rolleyes:

GORILA06.12.2011 18:38
n-am uitat, doar ca nu mai putem... cel putin eu. :rolleyes:

ba cel putin si eu nu mai pot de voi:) :hypocrite:

Stefan8806.12.2011 20:03
ba nu tu chiar nu intelegi nu? eu nu sunt k tine sau k altii deci nu vreau sa ies in fata nimanui, nam nevoiie de fani si de publicitate. mi-am exprimat doar parerea la ce am vazut aseara si despre astia care scriu pe forum ca sa ii bage si pe ei lumea in seama. dar daca nai fost acolo nai de unde sa intelegi , tre sa iti pictez ca sa pricepi. tu esti PROST batut in cap?

 

 

Bai tarane???Vreau sa ma bat eu cu tine 1 la 1,accepti??nu am decat 70kg.

georgedani06.12.2011 20:07

"Nu mă intorc acum, ci din primavara pentru că nu vreau să platesc gazul si curentul toată iarna. În primavară revenim in Ghencea!", a anuntat Ciobanul la GSP TV.

 

 

 

 

- vreun gand?! :D

 

 

rezistenta_ultras06.12.2011 22:17
Azzido07.12.2011 05:52
south-side07.12.2011 06:23

Dupa ce citesc pe aici pot spune doar:

 

"A ninja knows no fear..."

adidwu07.12.2011 07:47
ba cel putin si eu nu mai pot de voi:) :hypocrite:

Bah, tu nu erai fan Vointa Sibiu?

ROhooligan07.12.2011 10:17

derbedeu..cu "3" ..scuze ca intervin, boss..ce garduri, ce raguseli visezi? :)) cine sa cante? baietii gen "am venit la stadion ca mami mi-a dat voie, si tati mi-a dat bani de bilet, cadou de mos niculae" , exact ca si tine asa..nu prea vroiam s-o spun, dar ai uitat ca intrebai cum faci si tu rost de un bilet? tot "ultrasii de tastatura" ti-au zis ce sa faci, sa vezi si tu un meci, si sa te dezbraci pe-acolo. am fost la meci, daca vrei sa ma contrezi cu ceva, n-am cantat, asta ca sa-ti dau motiv sa faci gargara pe aici :), n-am cantat pentru ca nu s-a meritat, ce-a fost in tribune, a fost cu adevarat cancan :) de ce am fost? pentru ca Dinamo-Steaua e ceva ce te face sa pleci din casa, direct la victoriei, si sa ceri bani de bilet, parintilor..daca ma intelegi..

Stanici07.12.2011 11:53

:)):)) . Deci m-am distrat pe topicul asta mai tare decat pe timesnewroman, parol.

 

@Derbedeule, sa inteleg ca nu te superi daca iti iei si tu o pauza, daca tot te-ai saturat? Nu de alta dar "gluma-gluma" pana la un anumit punct. See you in seven!

anti gigi07.12.2011 13:21
Bine p.izdelor hai pa ca m-am saturat de prosti k voi. Stefan ma bat oricand si oriunde vrei vin si acum in buc daca ai sange in **** da-mi nr pe prv sa te sun si ne vedem pissy.am vreo 80 kg da ne cantarim daca vrei.hai va las pe forum sa fiti smardoi cichi chan sau cine mai vreti voi,.. ne vedem in peluza, da sa vad daca are mami bani sa-mi dea de transport si de bilet plus niste beri si tigari. daca nare nu vin. si daca vin , cant pana raman fara voce deci nu caut pretexte ca pi.zdele care vin pentru ca ".pentru ca Dinamo-Steaua e ceva ce te face sa pleci din casa, direct la victoriei, si sa ceri bani de bilet, parintilor.." ca bine a zis sclavu asta "Mi-e sila doar de faptul ca pe site-ul nostru genul asta de mesaje au ajuns sa fie considerate cool, si incurajate implicit de moderatori." deci faceti ceva , dar cred ca si voi sunteti la fel de prosti sau mai rau.

eu zic sa nu fii asa rau,nickurile unora te pot induce in eroare,sunt baieti pe site din astia cu care te certi tu care au multi ani de galerie in spate si sunt si cam violenti,eu zic sa stai linistit pana nu se pune cineva la mintea ta..................m am uitat pe filmuletul lui azzido...........................hahaha........................in fruntea suporterilor,sef de galerie e celebrul jandarm Petrica care daca unii nu stiu e caine iar pe vremuri era in galerie la ei................................tare frate,tot inainte.........................ba sa n aveti vreo urma de mentalitate ca e de rau

Fane07.12.2011 13:53

Off topicul a fost sters.

 

Liviu: VPM07.12.2011 14:56

galeriile au fost de vis.. Borcea uitate cum ti-am **** javrele

STARforce07.12.2011 15:24

shhhhh Petrica is watching.....heheheehe

red&blue_boy07.12.2011 15:39
shhhhh Petrica is watching.....heheheehe

E vorba de Petrica ala cu " da pe gsp !" ? :)

Stefan8807.12.2011 16:08
Bine p.izdelor hai pa ca m-am saturat de prosti k voi. Stefan ma bat oricand si oriunde vrei vin si acum in buc daca ai sange in **** da-mi nr pe prv sa te sun si ne vedem pissy.am vreo 80 kg da ne cantarim daca vrei.hai va las pe forum sa fiti smardoi cichi chan sau cine mai vreti voi,.. ne vedem in peluza, da sa vad daca are mami bani sa-mi dea de transport si de bilet plus niste beri si tigari. daca nare nu vin. si daca vin , cant pana raman fara voce deci nu caut pretexte ca pi.zdele care vin pentru ca ".pentru ca Dinamo-Steaua e ceva ce te face sa pleci din casa, direct la victoriei, si sa ceri bani de bilet, parintilor.." ca bine a zis sclavu asta "Mi-e sila doar de faptul ca pe site-ul nostru genul asta de mesaje au ajuns sa fie considerate cool, si incurajate implicit de moderatori." deci faceti ceva , dar cred ca si voi sunteti la fel de prosti sau mai rau.

 

Maine la tineretului la metrou ne vedem la 14, e bine ??? :blink:

Decy07.12.2011 16:48

Bine ca i-am batut sa le mai inchidem si lor gura....ca atita se tot lauda si ca vor sa ajunga in Champions League.....da la vara lu' calu'. Uite asa pierdem puncte in Ch.League facind numai figuratie...pacat.Sa jucam fotbal si atit....se vede tot pe teren. BRAVO Steaua pt victoria imensa cu Dinamo.

STARforce07.12.2011 16:55
E vorba de Petrica ala cu " da pe gsp !" ? :)

 

Nu tatii,cum s-a mai spus e Petrica de la jandarmerie...Apare in clipul postat de Azzido pe la inceput .

red&blue_boy07.12.2011 17:00
Nu tatii,cum s-a mai spus e Petrica de la jandarmerie...Apare in clipul postat de Azzido pe la inceput .

Stiu,stiu, incercam si eu o gluma ! :)

Vlad Bogdan07.12.2011 21:40
Bine p.izdelor hai pa ca m-am saturat de prosti k voi. Stefan ma bat oricand si oriunde vrei vin si acum in buc daca ai sange in **** da-mi nr pe prv sa te sun si ne vedem pissy.am vreo 80 kg da ne cantarim daca vrei.hai va las pe forum sa fiti smardoi cichi chan sau cine mai vreti voi,.. ne vedem in peluza, da sa vad daca are mami bani sa-mi dea de transport si de bilet plus niste beri si tigari. daca nare nu vin. si daca vin , cant pana raman fara voce deci nu caut pretexte ca pi.zdele care vin pentru ca ".pentru ca Dinamo-Steaua e ceva ce te face sa pleci din casa, direct la victoriei, si sa ceri bani de bilet, parintilor.." ca bine a zis sclavu asta "Mi-e sila doar de faptul ca pe site-ul nostru genul asta de mesaje au ajuns sa fie considerate cool, si incurajate implicit de moderatori." deci faceti ceva , dar cred ca si voi sunteti la fel de prosti sau mai rau.

 

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/....jpg?1321408042

:)))

cristian01407.12.2011 22:45

Mentalitate de rahat in ambele tabere. Cu un plus pentru spurcati care cica erau in proteste. Si am vazut cu totii de ce proteste sunt in stare. Stiu ca n-are legatura cu Steaua..sau ce-a mai ramas din ea, dar in mod inevitabil te duci cu gandul ca tot din acelasi material sunt si ei plamaditi. Te gandesti ca daca noua ne iesea, poate le iesea si lor, dar n-a fost sa fie. S-au mai imprastiat si pe la tribune, unii cu niste caricaturi pe 2 bete pentru un pumn de bani. Halal mentalitate.

Cat despre ai nostri..poate ca nu i-a lasat garda cu materiale, poate ca intr-adevar facusera coregrafie, dar asta nu scuza prestatia. Iar dupa cum vad eu, vina e la impartirea biletelor..cand primesc toti taranii. Si pana la urma daca n-ai oameni, decat sa te prezinti cu juma' de ilfov, mai bine nu te mai duci. Mi se pare mai decent.

 

Despre meci ce sa mai zic? O comedie buna. Nici nu stiam de care sa rad mai tare. Dar e normal, s-a jucat in spiritul campionatului: bezmetic, fara idei. 'geaba-l lauda astia pe Stan, tot pulbere ramane. La asemenea meciuri invinge ala care joaca mai putin prost, ca nici una, nici alta nu sunt de fapt in stare sa joace fotbal. Si sa zica saru'mana dom' patron pentru golul (de portar) al lui Rusescu, care macar e juma' de fotbalist. De altfel a mai dat niste rachete, de unde ma intreb cum a nimerit-o pe aia?

 

Observ ca unii se bucura, altii mai putin. Eu doar c-au luat spurcatii bataie si atat. Iar acum astept frenezia cu CFR si cipriotii aia, sa vad romanu' cum se-mpinge ca la ciolanu' de pe 1, hahaind din toti rarunchii, dand cu mucii bocna de asflat si admirandu-l pe patronu' model. Presimt ca daca isi muta sleahta de mascarici pe terenu' sacru' media de spectatori va scadea drastic, intrucat s-a obisnuit suporteru' cu stadioane a la Frankfurt.

 

(Ce ma amuza tare tare de tot e un user de pe-aici, care ba critica, ba arata o insufletire demna de membru PCR. Si macar de-ar fi atat..dar limbajul lui de lemn le face pana si pe lingurile lu' bunica'mea cu care mesteca-n bulion sa roseasca de rusine.)

drvladyk08.12.2011 10:40
Lari17.05.2012 22:40
«14567»