FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 0-0 (0-0)

«123456»
bogdinho'15.10.2011 17:11

Ai dreptate. La cati jucatori au fost adusi in aceasta vara , ca de altfel in fiecare sezon , este nevoie de timp ca sa formezi o echipa competitiva . Din pacate , pentru Steaua a ramas doar numele , restul nu prea mai iese in evidenta !

Virgil15.10.2011 18:08

Echipele probabile:

 

FC Vaslui: Cerniauskas - Milanov, Papp, Farkas, Milisavljevic - Costin, Zmeu - Adailton, Weslez, Sanmartean - Temwanjera

Rezerve: Puia, Gheorghiu, Bello, Balaur, Gerlem, Buhaescu, Jovanovic

Antrenor: Viorel Hizo

 

Steaua: Stanca - Martinovic, Geraldo, Latovlevici, Brandan - Bourceanu, Prepeliță, Tatu, Tibi Balan - Rusescu, Nikolic

Rezerve: Cojocaru, Emeghara, Florin Costea, Lupu, Bicfalvi, Nastasie, Iulian Rosu

Antrenor: Ilie Stan

 

Brigada de arbitri si observatorii meciului:

 

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramureș)

A1: Paunescu Florin (Ramnicu Valcea - Valcea)

A2: Dansa Ciprian Florin (Oradea - Bihor)

R: Rusandu Lucian (Sfantu Gheorghe - Covasna)

 

Obs: Muresan Ioan (Bucuresti - Bucuresti)

Obs: Satmari Sorin (Bucuresti - Bucuresti)

*Alecs*15.10.2011 18:17

Terminati cu termenul asta de "Iliesta". Mi se pare cea mai tampita asociere auzita vreodata.

bogdinho'15.10.2011 18:21

Mai bine ar juca Bicfalvi fundas central. E inalt , da bine cu capul. Asa cum vad aici , Latovlevici sau Brandan nu prea au calitati de fundasi centrali.

 

P.S. :

 

Acum daca i s-a spus Iliesta , pai asa ramane :D

drvladyk15.10.2011 20:12
sigur nu sunt din Peluza Sud, ei sunt in "protest", nu au timp de echipa.

aia au mai ramas ma Oli... pe bune tu te mai suporti? cu riscu de rigoare... du-te ma .... si lasa-ne

PS vezi ca Oli nu vine de la Cosmin, e un cuvant care incepe asa ce caracterizeaza balosi ca tine

xlmpq16.10.2011 08:52

se face deplasarea din Bucuresti ? Ca am vazut ceva cu 400 de suporteri ..

 

Ideus16.10.2011 09:28

m.da castigam si noi cu un pic de noroc

 

Vaslui 1-2 Steaua

bogdinho'16.10.2011 12:04

Vad ca aproape toata lumea e prea optimista pentru meciul de diseara si nu inteleg de ce. Dupa ce ca suntem cum suntem , ne mai lipsesc si vreo 11 jucatori , printre care cpt.Tatarusanu , Tanase , Gardos , posibil si M.Costea.

 

In plus , jocul nu a dat nicio satisfactie , indiferent de venirea lui Ilie Stan sau nu.

alexinho1716.10.2011 16:21

Macar sa ii batem cu 1-0 si e perfect :):steag_cruce_invers:

Korado16.10.2011 16:59

Macar sa nu luam bataie mai mult de 1-0 si e pefect.

Vaslui nu e o echipa usoara de batut , ceea ce a fost anul trecut cu Ilie Dumitrescu a fost probabil o greseala.

bogdinho'16.10.2011 17:02

Nu a fost o greseala , erau moldovenii mai slabi ca noi plus Lopez Caro care ii antrena !

Daniel-Ionut16.10.2011 17:07

Unde erau mai slabi, ca aia au terminat pe 3, si noi pe 5 :huh:

David16.10.2011 17:18

Au schimbat antrenorul. La inceput de sezon erau mult mai slabi.

Ronnie16.10.2011 17:35

bogdinho, mai baga o parere despre meci ca si-asa n-ai scris decat vreo 15 pana acum.

zloty16.10.2011 17:50

Uau f costea iese la rampa.

ar3s16.10.2011 18:19

Penalti...

 

@ rateaza f.costea!!!

red&blue_boy16.10.2011 18:19

Bine Costeaaa !

pytycrys16.10.2011 18:39

Costea e anti becali. =))

zloty16.10.2011 18:59

Am o singura intrebare :Cine e Tatu??

 

Daniel-Ionut16.10.2011 19:00

Este praf cioara aia de Costea.

bogdinho'16.10.2011 19:04

3 penalty-uri avute in acest sezon , 3 penalty-uri ratate : Tanase in meciul cu Mioveni , Brandan cu Pandurii si acum Florel :)

 

Brandan fundas central , asta e postul lui. Parca ar juca de o viata acolo :))

makaveli2steaua16.10.2011 19:37

Sunt satul meci de meci se joaca pe lateral si se centreaza la nimereala in careu. E marca inregistrata la Steaua .

zloty16.10.2011 19:45

tatuwhoo?

clausblaus16.10.2011 19:46

Unii au pierdut meciul cu Otelul, asa se explica ca numara doar pana la 3.

 

Tatu vrea sa le scoata dintii celor din peluza!

12stefy16.10.2011 19:46

TATUU, cap de bou, ce-ai facut? Avem si noi o sansa la victorie si e irosita de cioara aia. :|

«123456»