Ai dreptate. La cati jucatori au fost adusi in aceasta vara , ca de altfel in fiecare sezon , este nevoie de timp ca sa formezi o echipa competitiva . Din pacate , pentru Steaua a ramas doar numele , restul nu prea mai iese in evidenta !
Ai dreptate. La cati jucatori au fost adusi in aceasta vara , ca de altfel in fiecare sezon , este nevoie de timp ca sa formezi o echipa competitiva . Din pacate , pentru Steaua a ramas doar numele , restul nu prea mai iese in evidenta !
Echipele probabile:
FC Vaslui: Cerniauskas - Milanov, Papp, Farkas, Milisavljevic - Costin, Zmeu - Adailton, Weslez, Sanmartean - Temwanjera
Rezerve: Puia, Gheorghiu, Bello, Balaur, Gerlem, Buhaescu, Jovanovic
Antrenor: Viorel Hizo
Steaua: Stanca - Martinovic, Geraldo, Latovlevici, Brandan - Bourceanu, Prepeliță, Tatu, Tibi Balan - Rusescu, Nikolic
Rezerve: Cojocaru, Emeghara, Florin Costea, Lupu, Bicfalvi, Nastasie, Iulian Rosu
Antrenor: Ilie Stan
Brigada de arbitri si observatorii meciului:
A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramureș)
A1: Paunescu Florin (Ramnicu Valcea - Valcea)
A2: Dansa Ciprian Florin (Oradea - Bihor)
R: Rusandu Lucian (Sfantu Gheorghe - Covasna)
Obs: Muresan Ioan (Bucuresti - Bucuresti)
Obs: Satmari Sorin (Bucuresti - Bucuresti)
Terminati cu termenul asta de "Iliesta". Mi se pare cea mai tampita asociere auzita vreodata.
Mai bine ar juca Bicfalvi fundas central. E inalt , da bine cu capul. Asa cum vad aici , Latovlevici sau Brandan nu prea au calitati de fundasi centrali.
P.S. :
Acum daca i s-a spus Iliesta , pai asa ramane ![]()
sigur nu sunt din Peluza Sud, ei sunt in "protest", nu au timp de echipa.
aia au mai ramas ma Oli... pe bune tu te mai suporti? cu riscu de rigoare... du-te ma .... si lasa-ne
PS vezi ca Oli nu vine de la Cosmin, e un cuvant care incepe asa ce caracterizeaza balosi ca tine
se face deplasarea din Bucuresti ? Ca am vazut ceva cu 400 de suporteri ..
m.da castigam si noi cu un pic de noroc
Vaslui 1-2 Steaua
Vad ca aproape toata lumea e prea optimista pentru meciul de diseara si nu inteleg de ce. Dupa ce ca suntem cum suntem , ne mai lipsesc si vreo 11 jucatori , printre care cpt.Tatarusanu , Tanase , Gardos , posibil si M.Costea.
In plus , jocul nu a dat nicio satisfactie , indiferent de venirea lui Ilie Stan sau nu.
Macar sa ii batem cu 1-0 si e perfect ![]()
![]()
Macar sa nu luam bataie mai mult de 1-0 si e pefect.
Vaslui nu e o echipa usoara de batut , ceea ce a fost anul trecut cu Ilie Dumitrescu a fost probabil o greseala.
Nu a fost o greseala , erau moldovenii mai slabi ca noi plus Lopez Caro care ii antrena !
Unde erau mai slabi, ca aia au terminat pe 3, si noi pe 5 ![]()
Au schimbat antrenorul. La inceput de sezon erau mult mai slabi.
bogdinho, mai baga o parere despre meci ca si-asa n-ai scris decat vreo 15 pana acum.
Uau f costea iese la rampa.
Penalti...
@ rateaza f.costea!!!
Bine Costeaaa !
Costea e anti becali. =))
Am o singura intrebare :Cine e Tatu??
Este praf cioara aia de Costea.
3 penalty-uri avute in acest sezon , 3 penalty-uri ratate : Tanase in meciul cu Mioveni , Brandan cu Pandurii si acum Florel ![]()
Brandan fundas central , asta e postul lui. Parca ar juca de o viata acolo ![]()
Sunt satul meci de meci se joaca pe lateral si se centreaza la nimereala in careu. E marca inregistrata la Steaua .
tatuwhoo?
Unii au pierdut meciul cu Otelul, asa se explica ca numara doar pana la 3.
Tatu vrea sa le scoata dintii celor din peluza!
TATUU, cap de bou, ce-ai facut? Avem si noi o sansa la victorie si e irosita de cioara aia. ![]()