Cred ca ai vazut prea multe filme SF , fara rautate iti spun. Daca tu mai crezi ca Steaua dupa ce a pierdut cu Astra,Pandurii,a fost umilita de Gaz Metan , s-a impiedicat de Sportul si inclusiv de Larnaka , poate invinge o echipa de talia Vasluiului , inseamna ca s-a intors fotbalul cu susul in jos.
O victorie ar fi foarte importanta , dar e imposibila. Asta e punctul meu de vedere.
Vorbim noi ce vorbim de jucatorii Vasluiului ca sunt cei mai buni vai vai si parca vad Vaslui-Steaua 0-2 pana la urma o fi Vaslui o echipa buna dar voi o faceti prea buna
