Sunt stelist de la 2 ani si jumatate sau 3 ani, nu stiu exact. Dar de-abia azi am intrat pe forum. Iata care imi sunt parerile.
1.Steaua va castiga campionatul acesta. Argumentele sunt in primul rand aceasta echipa care e in aceeasi formatie de foarte mult timp.Doar Iacob e noutatea, dar e varful de careu asteptat de atata amar de vreme in Ghencea.Suntem de temut.Va fi greu, Dinamo, Rapid vor lupta enorm, ca sa nu zic ca Timisoara lui Hagi e la 3 puncte sub noi.
2. Vom juca sigur semifinala. Vom bate Rapidul,si asa vom dovedi ca de fapt Rapidul a eliminat echipe ce au cazut in capcana ignorantei.Feyenord, Herta si Hamburg au fost eliminate pentru ca i-au luat in gluma sau pentru ca au avut ghinion.Noi insa ii luam in serios...
3. Semifinala va fi cel mai probabil cu englezii. Desi i-as prefera pe elvetieni. Sunt o echipa abordabila.
4. Am o banuiala.Cred ca finala o vom juca cu Sevilla.
5.Meciul cu National.Am presimtirea ca ii batem.Ceva de genul la 2 goluri diferenta.