FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC National - Steaua 0-0

«1238»
Bogdan4Steaua17.03.2006 03:06

Urmatorul meci disputat de Steaua este in compania echipei FC National.

 

Meciul va avea loc pe 19 Martie de la ora 20:30 si va fi transmis in direct pe TVR1 si TVR International.

Ayrton17.03.2006 04:28

S-ar putea ca meciul sa fie amanat cu o zi... Eu spun ca batem, dar trebuie sa fim atenti, sunt cativa jucatori care ne-ar putea pune probleme. Avand in vedere ca jucatorii nostri sunt obositi, cred ca vom obtine o victorie la un gol diferenta 1-0 sau 2-1!

NSD17.03.2006 05:28

Evident ca imi doresc ca Steaua sa bata, dar din pacate cred ca nu va putea mai mult decat un egal. Desigur, daca gasim *scanteia* ca in meciul cu Betis, totul va fi bine :D

Ionutdal17.03.2006 06:02

victorie la 3 goluri diferenta ...

sorin_77717.03.2006 08:20

Va fi un meci foate greu, nu am castigat anul trecut aici, ba mai mult am mancat chiar bataie.... Sper totusi ca ne vom lua revansa in acest an... Trebuie sa completam evolutia buna din Cupa UEFA si in campionat...

the_killer17.03.2006 08:33

Steaua va castiga. :twisted:

Virgil17.03.2006 09:04

Echipa e obosita.Timpul pentru recuperare e scurt.Trebuie insa sa castigam si sunt sigur ca Oli va sti sa-si motiveze jucatorii.E capital sa castigam in Cotroceni si sa preluam fotoliul de lider.

calin8617.03.2006 10:46

sigur vom cistiga cu doua goluri diferenta.[/img]

sorin_77717.03.2006 10:56
S-ar putea ca meciul sa fie amanat cu o zi... Eu spun ca batem, dar trebuie sa fim atenti, sunt cativa jucatori care ne-ar putea pune probleme. Avand in vedere ca jucatorii nostri sunt obositi, cred ca vom obtine o victorie la un gol diferenta 1-0 sau 2-1!

 

Nu cred ca va fi amanat pentru ca Nationalul va juca si in cupa Romaniei miercuri...

 

Farul Constanța - FC Național va începe la ora 18:00

 

Asa ca vom fi nevoiti sa jucam duminica... Toata lumea sa umple Cotroceniul...

artex17.03.2006 11:22

jucatorii sunt obositi si nu prea concentrati la meciul cu national...ei sunt cu gandul la marele succes de la sevilla si isi doresc foarte mult sa ajunga mai departe in UEFA...cred ca o sa trateze meciul cu National cu mai putina concentrare si cu putin chef de joaca....dar...nu va pierde...va castiga cu 1-0 :P pt ca sunt mai buni

GG Steaua !!! :D

sorin_77717.03.2006 12:32

Totusi Oli a menajat niste titulari pe final, Bostina, Radoi si Nicolita...

Goian si Paraschiv nu au jucat in prima etapa cu Argesul... Nu cred ca oboseala ar fi un factor decisiv cat mai ales psihicul...

I.N.Money17.03.2006 12:45

E o deplasare foarte grea,Nationalul este o echipa imprevizibila,sper ca euforia meciului cu Betis sa nu isi fi pus amprenta asupra jucatorilor,iar la ora meciului sa fie apti mental si fizic.

vood0o17.03.2006 13:22

Pana acum am jucat foarte bine in deplasari ..eu zic ca batem sigur!!!

nucleo_west_side17.03.2006 13:35

Trebuie sa batem neaparat in Cotroceni ca sa nu pierdem teren in fatza javrelor !!!

Oricum javrele o sa si`o fure la Tg.Jiu si o sa avem 3 pct avans !!!

Haidetzi sa umplem stadionu` din Cotroceni si sa le multzumim astfel pt meciu` de la Sevilla , orashu` nostru preferat !!!

nATIONAL - Steaua 1 - 3

1986steaua17.03.2006 14:57

Trebuie sa invingem pt a recupera punctele pierdute cu Arges

Victorie Steaua

vood0o17.03.2006 15:12

am si eu o singura intrebare de unde se pot procura biletele?de la Ghencea sau lia manoliu??

caesar17.03.2006 15:21

BATEM NATIONALUL - 100%

lazyboy17.03.2006 15:25

VICTORIE Steaua...sunt foarte sigur :P:P:P

dbd17.03.2006 15:46

ii batem...nu se pune nici o problema...

Stryker17.03.2006 15:51

Un meci pe care il jucam practic "acasa" insa dupa excelentul joc cu Betis jucatorii nostri vor fi putin obositi, nationalul are un antrenor italian cu un stil asemanator cu cel al lui Oli. Dupa parerea mea putem castiga la un gol diferenta.

spidersteaua17.03.2006 16:21

Consider ca meciul cu National ar trebui sa fie unul de antrenament.....pt Olaroiu...Poate in acest fel va invatza cum sa ii monteze pe jucatori. 8)

Veveritza17.03.2006 17:37

dupa victoria de aseara .....ar trebui sa continue si cu FC National .....apropo cand s pun in vanzare bilete pentru Steaua-FC National?

di_bobby17.03.2006 18:47

mie-mi e ca nu mai gasesc bilet! :cry:

Ana-Maria18.03.2006 04:13

Nu va faceti griji,Nationalul este o echipa de batut.. :D

bostina2318.03.2006 15:14

Pandurii-dinamu 0-2 marcatori Borcea si netoiu :evil: ce meci "amuzant" vb comentatorului

«1238»