Ca tot ziceti ca la noi mijlocasul defensiv bate cornele, la Dinamo Kiew are cineva idee cine le executa?
Ca tot ziceti ca la noi mijlocasul defensiv bate cornele, la Dinamo Kiew are cineva idee cine le executa?
Ca tot ziceti ca la noi mijlocasul defensiv bate cornele, la Dinamo Kiew are cineva idee cine le executa?
Portarul ?![]()
Ca tot ziceti ca la noi mijlocasul defensiv bate cornele, la Dinamo Kiew are cineva idee cine le executa?
Daca batea unul ca Tudorel Stoica sau Socrate nu era problema ca bate mijlocasul la inchidere. Mai sunt si dinastia tehnici, dar cam rari.
Nu, nu! Tu uiti dupa 2 cornere reusite ca nu stie sa dea in minge. dar nu are ce cauta la cornere unul care nu stie sa dea in minge.
Pai tocmai am urmarit statisticile si nu stie sa dea in minge, dar are cele mai multe pase decisive la noi in noul sezon. cum se face?
te contrazice...intradevar nu este estetic..dar nu suntem noi in masura sa spunem ca nu stie sa loveasca mingea. Noi momentan stim sa lovim tastatura...
Pai tocmai am urmarit statisticile si nu stie sa dea in minge, dar are cele mai multe pase decisive la noi in noul sezon. cum se face?te contrazice...intradevar nu este estetic..dar nu suntem noi in masura sa spunem ca nu stie sa loveasca mingea. Noi momentan stim sa lovim tastatura...
Ce sa zic, e chior in tara orbilor. Felicitari! Luati-l acasa daca va place asa mult.
Pai tocmai am urmarit statisticile si nu stie sa dea in minge, dar are cele mai multe pase decisive la noi in noul sezon. cum se face?te contrazice...intradevar nu este estetic..dar nu suntem noi in masura sa spunem ca nu stie sa loveasca mingea. Noi momentan stim sa lovim tastatura...
Are un pic de logica. Daca bate 100 de cornere sau se chinuie sa dea 100 de pase tot nimereste cateva. La fel ca 'cioara muncitoare', din 20 de centrari, 17 se duceau cine stie pe unde ( tribune,fani,primu adversar,parcare, Luna, Marte), 2 le prindea portaru si la a 20-a era o sansa sa dea cineva in minge si sa fie gol.
Sunt si alti jucatori sa bata un corner sau o lovitura libera, dar bourceanu e capitan...
Sunt si alti jucatori sa bata un corner sau o lovitura libera, dar bourceanu e capitan...
Si daca e capitan ce?
E capitan doar pe foaie, in rest daca urlii la el face snickersu la cur de 2 metri.
Il cunosti, ai tipat la el vreodata sau vorbesti prostii ca de obicei?
Daca ai avea un pic de logica printre aia 2 neuroni pe care ii posezi ai putea sa-ti dai seama de asta chiar si din interviurile pe care le-a acordat pana acum.
Nu poti sa-ti dai seama de caracterul omului doar din niste interviuri la TV. Baga la cap pe viitor, pustiulica.
Bourceanu a jucat foarte bine la nationala. Il cautau aproape toate mingiile.
Multi il critica ca nu urca in atac , dupa parerea mea e genul de jucator care sta intre aparare si mijloc , dar am vazut ca si verticalizeaza bine , dar cred ca intr-un meci cu echipe mici nu e bine sa joace si cu el si cu pintilii , as fii curios sa vad un 4-1-3-2 cu Prepelita in mijloc si 2 atacanti.
Bourceanu la cum a jucat in meciul cu Andorra e noul Pirlo, de la el plecau toate mingiile
Nu poti face astfel de comparatii, insa daca joaca asa in continuare, poate va realiza ceva important in cariera:D
Nu poti face astfel de comparatii, insa daca joaca asa in continuare, poate va realiza ceva important in cariera:D
Nu straluceste, dar isi face bine treaba acolo, la inchidere.
Bravo , si-a gasit momentul potrivit sa marcheze primul gol la Steaua , in min 96 contra bronzatilor.!!!
Capitanul Stelei a devenit un jucator cheie in angrenajul lui Reghecampf. Potrivit cifrelor InStat, a avut 81% din actiuni reusite si 91% pase precise, ceea ce demonstrează eficienta sa la constructie.
Bourceanu a fost si cel mai jucat stelist, 63 de pase primite, iar actiunile sale ofensive au fost cu adevarat remarcabile in derby, avind in vede că "Gladiatorul" este mijlocaș defensiv. 8 pase in careu a reusit Bourceanu, dintre care 7 precise.
gsp
Capitanul Stelei a devenit un jucator cheie in angrenajul lui Reghecampf. Potrivit cifrelor InStat, a avut 81% din actiuni reusite si 91% pase precise, ceea ce demonstrează eficienta sa la constructie.
Bourceanu a fost si cel mai jucat stelist, 63 de pase primite, iar actiunile sale ofensive au fost cu adevarat remarcabile in derby, avind in vede că "Gladiatorul" este mijlocaș defensiv. 8 pase in careu a reusit Bourceanu, dintre care 7 precise.
gsp
Asa da! Loviturile libere le-a batut iar el sau a lasat pe altii mai priceputi?
Yel.
Asa da! Loviturile libere le-a batut iar el sau a lasat pe altii mai priceputi?
Chipciu , bara minutul 93 din lovitura libera.
Chipciu , bara minutul 93 din lovitura libera.
P-aia am vazut-o. Pacat ca n-a dat gol.
P-aia am vazut-o. Pacat ca n-a dat gol.
Mai bine , dupa il doreau Barca , Real , City , chiar si Arsenal.
E mare de tot!
E mare de tot!
In perioada asta...Bourceanu...chiar e MARE de tot. Joaca perfect. Nu greseste pasele lungi...recupereaza multe mingi...e liantul perfect intre aparare si atac.