FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vointa Sibiu - Steaua 1-1 (0-1)

«12345»
bogdinho'22.07.2011 10:22
Alexys,vad ca esti Stelist...dar esti mereu pesimist..

 

Si daca suntem optimisti crezi ca joaca ei mai bine ? Scandalurile tot raman , prostia unora la fel.

Roochi22.07.2011 10:29
Alexys,vad ca esti Stelist...dar esti mereu pesimist..

 

Sa fim optimisti pentru ce? :mellow: .Crezi ca la jucatorii pe care ii aveam terminam in primele 5?Daca terminam pe 6 suntem buni rau.Am ajuns de rasu tuturor. :wall:

pytycrys22.07.2011 10:53
Da sunt mai stelist decat esti tu sa fi sigur de asta!

 

Aduceti cantarul.

 

 

PS: Ma omoara replicile astea.

ON: Tot pierdem.

Stelistu02922.07.2011 13:20

SUS PE MAYBACH !! IN DIRECT PE GESEPE , SPORT.RO , Gigi SPORT !! Vointa Sibiu - Steaua Ciobanul = > 2-0 !! HAI SIBIU !!!!!!!!!!!

David_Steaua200722.07.2011 13:36

Un meci de 2 lei specific ligii 1 hamBRUGER,in care ori se termina egal , ori batem noi chinuit si cu mult noroc iar apoi o sa tindem spre castigarea CL ,desi anul asta (ce surpriza)nu participam!!

M..e Jiji,turmei de oi,sclavilor si restului specimenelor proaste!

 

vevebr22.07.2011 23:48

Galeria mare merge la meci ? :steag_cruce_invers:

ssinpadureacualune23.07.2011 07:02
Prima etapa , prima infrangere.

Becali moare atacat de o caprioara salbatica.

Sibiul bate Steaua lu' jj cu 5-0!

Steaua Bucuresti a murit in 2003!

 

 

Eu speram sa fie un iepure veninos, dar deh...asta e

 

Steaua face 0-0 si levi pleaca, asta e pronosticul meu.

cristy.steaua2123.07.2011 08:00
Galeria mare merge la meci ? :steag_cruce_invers:

Numa aia mică :)

AleXyS.fCSB23.07.2011 08:24
Eu speram sa fie un iepure veninos, dar deh...asta e

 

Steaua face 0-0 si levi pleaca, asta e pronosticul meu.

 

Deja de la o vreme am ajuns sa facem pariuri de genu: "Cand pleaca antrenoru,cand e dat afara un jucator" etc :)) Se pot face bani din asta,daca s-ar introduce la pariuri, ar fi ceva . :thumbsup:

bogdinho'23.07.2011 08:31

In Anglia sunt pariuri de genul asta , chiar pana si cele mai ciudate pariuri cum ar fi daca cineva intra pe stadion etc!

Nesqu1k23.07.2011 09:23

:steag_cruce_invers: Deja in prosport au inceput sa apara antrenori care se auto-propun la Steaua,Levy trebuie lasat in pace...si nu numai de Jiji Berbecali ci de ceilalti oameni care vor sa-i ia locul!

~ForZa Steaua~

O sa mearga si NORDUL sau SUDUL la meci?

superdorex23.07.2011 12:15
:steag_cruce_invers: Deja in prosport au inceput sa apara antrenori care se auto-propun la Steaua,Levy trebuie lasat in pace...si nu numai de Jiji Berbecali ci de ceilalti oameni care vor sa-i ia locul!

~ForZa Steaua~

O sa mearga si NORDUL sau SUDUL la meci?

 

Asa este ce dracu nici nu a inceput campionatul si astia deja il dau ca demis??!!!...e incredibil...daca pleca ar trebui sa plece si Stoica biciclista,cu el nu?...cine l-a adus? eu? si eu cred ca trebuie lasat in pace!

bogdinho'23.07.2011 12:40

Astea sunt inventii ma. Vrajeli marca ProstSport!

*Alecs*23.07.2011 12:56

Am sters ce nu-si avea rostul aici.

Continuati pe privat si reveniti la subiect !

Andrei-Cristian23.07.2011 13:00
Galeria mare merge la meci ? :steag_cruce_invers:

 

Cica sunt 400 suporteri stelisti .

Mai multi ca la Supercupa :O

Vaiiii

Eeeeeeeechipa mareeee.. galerie tareeee :gathering:

superdorex23.07.2011 13:21

În sfirsit, s-a rezolvat: Bourceanu, de luni la Steaua!...s-a scris pe gsp!

bogdinho'23.07.2011 13:25

A declarat-o si agentul sau la DigiSport acum cateva momente ! E bine !

 

P.S :

 

La ce plm o juca tot timpul cu Martinovic nu stiu. A fost planton cu Otelul si acum e titular. E culmea , Matei e cu mult peste el si in plus e fundas dreapta de meserie !

optarul23.07.2011 14:22

bai, deci cat de slabi sunt astia dela Sibiu.

bogdinho'23.07.2011 14:26

Da cat de slabi suntem noi , mijlocul e praf. Daca forteaza astia putin avem probleme mari. Bicfalvi si Brandan sunt depasiti fara probleme !

 

P.S :

 

Cum spuneam , daca astia accelereaza putin , avem probleme. Mijlocul nostru e praf !

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.07.2011 14:37

La cum joaca va singura victorie in urmatoarele 4-5 etape.

superdorex23.07.2011 14:41

Asa prost cum jucam...vai de noi...Latovlevici e cel mai prost...iar Gardos parca-i drogat!!!...Bicfalvi nu stie cu cine joaca si tot asa...

daaani.23.07.2011 14:45

totusi..lasand la o parte ce s-a intamplat pe teren. astia ziceau ca sunt 400 de suporteri din Bucuresti ..jurnalisti infecti..sunt maxim 70 de suporteri si nu stiu daca sunt toti din Bucuresti :)

 

felicitari skins pentru mesaju cu " vinde Steaua "

 

on : daca prindem locu 10 anu asta sa fim fericiti. mare noroc am avut ca n-am luat nici un gol. ( inca nu-i timpu pierdut )

 

 

Arsenal1886Steaua194723.07.2011 14:54

Steaua joaca foarte prost cum ne-a obisnuit...

pytycrys23.07.2011 15:07
felicitari skins pentru mesaju cu " vinde Steaua "

 

Cam asta a fost cel mai interesant lucru din tot meciul.

Arsenal1886Steaua194723.07.2011 15:31

Sibiul merita victoria!

«12345»