24.07.2011 12:57
Voi ziceti de aia de la Sibiu ca sunt slabi dar ei au o scuza. Abia au incropit o echipa de Liga I, dupa au fost luati prin surprindere de faptul ca joaca baraj. Nici nu au pregatirea pusa la punct. Noi jucam in nota obisnuita, adica nimic.
Ar trebui sa exite o optine la pariuri. Ce o sa joace Steaua in meciul urmator:
Fotbal cota 15
Semi-fotbal cota 3.50
Nimic cota 1.10
