FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vointa Sibiu - Steaua 1-1 (0-1)

«1345»
geedorah24.07.2011 12:57

Voi ziceti de aia de la Sibiu ca sunt slabi dar ei au o scuza. Abia au incropit o echipa de Liga I, dupa au fost luati prin surprindere de faptul ca joaca baraj. Nici nu au pregatirea pusa la punct. Noi jucam in nota obisnuita, adica nimic.

 

 

Ar trebui sa exite o optine la pariuri. Ce o sa joace Steaua in meciul urmator:

 

Fotbal cota 15

 

Semi-fotbal cota 3.50

 

Nimic cota 1.10

kla200526.07.2011 13:36

Ce ciuda mi-e cand am dreptate...anul asta la retrogradare ne batem!

Am ajuns sa o vad si pe asta!

Alintimofte27.07.2011 08:22

deci asa de incurcat e ftb romanesc, ca nici nu sti ce sa bagi la pariuri. cn se gnadea ca Steaua se incruca de sibiu si Otelul de petrolul fularsteaua2

geedorah28.07.2011 13:21
deci asa de incurcat e ftb romanesc, ca nici nu sti ce sa bagi la pariuri. cn se gnadea ca Steaua se incruca de sibiu si Otelul de petrolul fularsteaua2

 

 

Am pus ca Petrolul bate. Pe Steaua nu mai pun de ani buni. Oare de ce?

«1345»