FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vointa Sibiu - Steaua 1-1 (0-1)

«1235»
Daniel-Ionut17.07.2011 13:06

vointa_sibiu_mic.gifVS steauafc_mic.gif

CSU Vointa Sibiu - FC Steaua Bucuresti

 

Liga 1, etapa 1, sambata 23 iulie 2011, ora 17:00, stadionul "Municipal" Sibiu.

 

Steaua incepe sezonul 2011-2012 cu o deplasare la nou-promovata CSU Vointa Sibiu. Chiar daca pare un meci usor pentru ECHIPA LUI 2GI BECALI, lucrurile nu vor sta chiar asa. Cum in ultimele sezoane Steaua a avut mereu probleme cu echipele nou-promovate, sa ne asteptam si acum la surprize, mai ales ca la ora meciului (17:00) se anunta muuulte grade.

 

Meciul va fi transmis de DigiSport.

 

Echipe probabile:

Sibiu:

Steaua: Tatarusanu - Martinovic, Gardos, Galamaz, Latovlevic - Nicolita, Brandan, Bicfalvi, Tanase - Tatu, Rusescu

 

HAI Steaua ! :oleole:

GORILA17.07.2011 19:44

Tare mi-e frica ca o luam de la SIBIU! :steag_sah_mic:

pytycrys17.07.2011 19:46

Daniel ,am o rugaminte. Nu mai face topicuri pentru fiecare meci. Nu are rost. :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE17.07.2011 20:14

Maxim un egal nici ala.

dayra17.07.2011 23:57
Daniel ,am o rugaminte. Nu mai face topicuri pentru fiecare meci. Nu are rost. :)

:)) Si despre ce ar trebui sa se discute? Beach volley, ping-pong?

Daniel-Ionut18.07.2011 06:48
Daniel ,am o rugaminte. Nu mai face topicuri pentru fiecare meci. Nu are rost. :)

 

Cred ca ai gresit site-ul.

pytycrys18.07.2011 07:54
:)) Si despre ce ar trebui sa se discute? Beach volley, ping-pong?

Mare diferenta intre alea si fotbalul pe care nu il jucam nu e.

Liviu: VPM18.07.2011 08:05

NuE Steaua lu' becali.

Kellerman18.07.2011 08:09

Nu stiu sincer cine a gresit site-ul, dar m-as gandi de 2 ori inainte sa creez astfel de topicuri...

Daniel-Ionut18.07.2011 08:17
Nu stiu sincer cine a gresit site-ul, dar m-as gandi de 2 ori inainte sa creez astfel de topicuri...

 

Kellerman, site-ul are o politica clara de informare a tuturor suporterilor stelisti. Topicuri pentru meciul urmator se fac de cand a aparut, asa ca nu vad unde e problema.

 

Dar pentru cei deranjati de aceasta sectiune a site-ului, puteti sa intrati la propuneri/sugestii/reclaamtii, in topicul de imbunatatiri pentru fcsteaua.ro si sa va exprimati opinia.

 

fcsteaua.ro este un site public si nu putem sa avem doar topicuri si sectiuni "MUlE Gigi, Dinamo, Argaseala, GAZIANTEPSPOR".

Arsenal1886Steaua194718.07.2011 09:35

Egal la cum se misca flacaii din echipa...

gio_stgloria18.07.2011 11:47
Nu stiu sincer cine a gresit site-ul, dar m-as gandi de 2 ori inainte sa creez astfel de topicuri...

Tot timpul tre sa comentezi tu ceva anapoda. De ce mai intrii pe saitu asta ?

Ronnie18.07.2011 12:03

Bajeti, folositi mesageria privata pentru voi. Aici discutam despre meci.

S.S.Lazio18.07.2011 13:21

pytycris n a spus o cu rea-intentie ...are dreptate,discutam despre niste anonimi ...

axl18.07.2011 13:25

Fiti seriosi. Dupa acest rationament ar trebui sa inchidem site-ul si sa ne plangem toti de mila. Rog reveniti la subiectul topicului. Daca nu va intereseaza meciul faceti ca mine. Nu scrieti.

A460file18.07.2011 15:49

oo daaa....o sa merg in deplasare pentru acest meci de o importanta extraordinara...cine merge cu mine?...merita baietii o galerie mare de tot...hai nea Gigi...hai baietii fularultras:thumbdown:

bogdinho'19.07.2011 07:05

Nici nu imi vine sa ma uit la meci si sa vad cum se chinuie Brandan sa faca 3 pase cu Bicfalvi. Singura sansa a Stelei e ca Sibiul e o echipa slaba , foarte slaba , au aceeasi echipa din barajul pentru promovare.

 

Ar fi culmea prostiei sa nu resim victoria , dar la noi orice e posibil.

 

ebonyc19.07.2011 10:29
Mare diferenta intre alea si fotbalul pe care nu il jucam nu e.

 

Jignesti voleiul si ping-pong-ul. Noupromovatei ii va fi frica de numele Steaua si va claca prin minutul 80 cand vor comite fault in careu. 1 -0 pentu ECHIPA LUI 2GI BECALI.

geedorah19.07.2011 12:00
Jignesti voleiul si ping-pong-ul. Noupromovatei ii va fi frica de numale Steaua si vor claca prin minutul 80 cand vor comite fault in careu. 1 -0 pentu ECHIPA LUI 2GI BECALI.

 

 

Adica arbitrului ii va fi rusine de rusinea noastra si ne va da un penalty moca pentru a incepe sezonul cu dreptul.

Sky19.07.2011 16:58
Nici nu imi vine sa ma uit la meci si sa vad cum se chinuie Brandan sa faca 3 pase cu Bicfalvi. Singura sansa a Stelei e ca Sibiul e o echipa slaba , foarte slaba , au aceeasi echipa din barajul pentru promovare.

 

Ar fi culmea prostiei sa nu resim victoria , dar la noi orice e posibil.

 

 

Avantajul Sibiului o sa fie faptul ca e un oras intreg cu ei ..un oras cu "sete de fotbal" care a asteptat aprox 15 ani momentul asta..deci va fi o atmosfera incendiara.

Korado19.07.2011 18:04

Prima etapa , prima infrangere.

Becali moare atacat de o caprioara salbatica.

Sibiul bate Steaua lu' jj cu 5-0!

Steaua Bucuresti a murit in 2003!

iSteaua19.07.2011 21:34

http://TV.gsp.ro/Gigi-Becali-Nu-m-mai-bag-...civi-19589.html

 

________________________________________________________________________________

vreau un pont, pana dupa meciul cu dacia mioveni (3,5) sau dupa meciul cu vointa sibiu(1,5)?

 

 

eu cred ca inaintea meciului cu vointa(1,02)

AleXyS.fCSB20.07.2011 07:17

Cel mult egal!

Scenariul va fi probabil ceva de genu: Deschid scoru ei,egalm... si in prelungiri ratam noi si lA final vine ciobanu si zice "Vaiii am avut victoria in mana,am dominat tot meciul!", mai bine nu ne prezentam.

Nesqu1k20.07.2011 07:18

Abia astept sa vad meciul,cred ca o sa castigam cu un 2-1!

Forza Steaua!:oleole:

 

 

AleXyS.fCSB20.07.2011 07:19
Abia astept sa vad meciul,cred ca o sa castigam cu un 2-1!

Forza Steaua!:oleole:

 

Tu ai glumit aicia,sau ai fost serios?! .

«1235»