FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 0-1 (0-1)

«134567»
lpfan17.07.2011 16:05
UP:

Un alt mijloc de transport care transporta fanii Otelului la meciul de Supercupă cu Steaua a fost implicat intr-un accident rutier, in apropierea localității Piscu, din judetul Galati, lucru nestiut pină la momentul in care unul dintre autocare a ars complet in judetul Vrancea.

 

Ce fac mah nene astia pe drum? :D

 

Ieri le-a luat foc vestiarul :D

Arsenal1886Steaua194717.07.2011 16:30

Oamenii sunt incredibili.... dupa ce ca si asa erau 50 de fani ....si aia ard pe drum inspre Piatra Neamt :))

I love FCSB...17.07.2011 16:31
Ieri le-a luat foc vestiarul :D

Este incredibil frate:)))=))))

Ronnie17.07.2011 17:12

Echipa de start a Stelei: Tatarusanu - Martinovici, Galamaz, Gardos Latovlevici - Nicoliță, Bicfalvi, Brandan, Cr. Tanase - Tatu, Rusescu.

stockton17.07.2011 17:54

L-a facut ala pe Martinovici ca la piata....

clausblaus17.07.2011 18:00

@far_righ

"Vorbim maine dupa meci...dar sa nu te ascunzi...pronostic final un 2-0 lejer asa sa planga kellerman"

 

Trebuia sa joci la pariuri,te pricepi la fotbal.

Dorinta nu este egala cu putinta si adversarul nu se subestimeaza niciodata!

 

pytycrys17.07.2011 18:42

Ce penibile sunt rapandulele alea de suporteri ai Otelului. Ce gatii mamii lor au ei treaba cu Steaua? Isi cauta anturaj tristii.

poatepoate17.07.2011 18:48

"cativa suporteri eretici.." :steag_cruce_invers:

Arsenal1886Steaua194717.07.2011 19:15

Mi se pare doar mie sau jucam foarte prost (ca de obicei )

clausblaus17.07.2011 19:25

Fapte nu vorbe:Steaua nu a avut un sut sanatos pe poarta timp de 85 de minute(min.in care postez)

Daca voi mai sperati la un titlu,sau mai stiu eu ce alte bazaconii,inseamna ca sunteti total pe dinafara cu fotbalul.

Nene Gigi sa traiasca si indragostitii de maibach!!!

Arsenal1886Steaua194717.07.2011 19:30

Ce jalnic fotbal ... daca il putem numi fotbal.... trist ce a ajuns Steaua.

ar3s17.07.2011 19:33

Haideti baieti , sa cantam toti impreuna !

Haideti baieti , sa-l **** in gura pe BECALI !

Haideti baieti , sa cantam toti impreuna !

Haideti baieti , sa ne **** pe becali !.

red&blue_boy17.07.2011 19:33

" Forza Steaua! Rupem tot , batem 3-0 , 2-0 .... "

 

Oilor , dans !!!

clausblaus17.07.2011 19:34

Unde sunt sustinatorii gen far_right & company?

Fotbalul nu se joaca pe taste!!!

Arsenal1886Steaua194717.07.2011 19:38

Steaua nu stie ce-i ala fotbal :)) doar ii antreneaza maistru' Jiji

pytycrys17.07.2011 19:49
Unde sunt sustinatorii gen far_right & company?

Fotbalul nu se joaca pe taste!!!

Ho ma,ca's la Neamt, incurajeaza echipa! :))

geedorah17.07.2011 19:53

Privind in retrospectiva, imi dau seama cat de slab este campionatul nostru daca o echipa ca Otelul (muncitoare, de altfel, nimic de comentat aici) reuseste sa ia si campionatul si supercupa. Cu o conducere decenta, un antrenor capabil si un lot "revergorat", nu ar putea Otelul sa te bata in veci, indiferent cine ai fi.

 

Bravo lor, e bine ca nu sunt ei ai' mai prosti din curtea scolii, macar sa profite acum.

clausblaus17.07.2011 19:56

@pytycrys

Serios?Daca "fanii" astia sunt la P.Neamt,eu sunt popa!

Steagul sus inainte,mucles dupa!(mucles,vorba stim noi cui)

stockton17.07.2011 19:58

Clausblaus....Si acum e omul de condamnat daca a sperat in victorie? Si eu am sperat, asta este, e sport, se poate si pierde. Daca vrei sa discutam strict fotbalistic, era normal sa te bata o echipa omogena cand tu ca antrenor esti la primul meci si ai o gramada de jucatori noi. Steaua insa nu poate juca si castiga precum Galatiul deoarece atunci victoria nu va mai fi suficienta.

danimarcu17.07.2011 20:00
Despre marele meci,prevad ca Steaua va reusi cel putin un singur sut pe poarta! :)

 

Hahaha am avut dreptate!Daca consideram sut balbaiala lui Galamaz din primele minute...

 

Unde sunteti,oilor credule ,care mai tot sperati ca o echipa de doi lei,cu un creditor bolnav psihic,cu un staff de circari,in frunte cu mita biciclista si terminand cu Lutu,ar putea vreodata sa castige ceva in urmatorii ani?

pytycrys17.07.2011 20:01

Nu zice nimeni nimic ca "au sperat". Dar acum pariez ca nu se mai arata pe aici. :)

clausblaus17.07.2011 20:07

@stockton

Nu,nu este de condamnat decat prostia si inganfarea,aruncarea vorbelor ca sulita la intrecerile de profil.Nu-ti trebuie "facultate" ca sa vezi ca la Steaua nimic nu mai merge,ca ne amagim ca fraierii si ca traim din amintiri.

Pentru cei care au ochi si urechi!

Otelul,o echipa de mana a doua,in viziunea multora ne-a dat o lectie de fotbal,de parca mai era nevoie!

stockton17.07.2011 20:08

Uite eu ma arat pe aici....si? De ce trebuie sa ma rusinez? Am sperat si asta este...n-a mers, n-a fost sa fie astazi

 

 

Claus....nu e mare performanta sa bati Galatiul...nu s-a amagit nimeni ca avem cine stie ce echipa....doar au sperat oamenii sa castigam.

red&blue_boy17.07.2011 20:09

Putina cumpatare , putin realism n-ar strica , cat ai fi de mare suporter . Suntem pe nicaieri , an de an vedem acelasi film in vara , gen "aduc cei mai cei fotbalisti , bag 10-15 milioane , iau titlul " , etc ...

Ronnie17.07.2011 20:11

Un meci jalnic. Cu toate ca mereu am considerat ca un antrenor trebuie lasat macar 2 ani la o echipa ca sa-si impuna o idee de joc, astazi, jocul a fost ingrozitor. Nicio perspectiva, niciun schimb de pase legat. Jalnic!

 

«134567»