19.07.2011 10:10
Mai bine am retrogradam in Liga a II-a si gata decat sa ne batem an de an pentru 7-4 MAXIM;precum P#li Timisioara unde se pare ca garoul renunta la comiteltul executiv de administrare al CLUBULUI probabil,din ce-a zis. Asa si la noi ar fi mai bine,decat asa sa ne facem de ras etc,sa retrogradam sa vina altii si totul ok. ![]()
