FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 0-1 (0-1)

«123457»
Arsenal1886Steaua194713.07.2011 09:34

Sper sa-i dea lu'Jiji cum i-a dat lu Mendy doar ca Jiji sa nu se mai ridice vreodata de jos....

far_right13.07.2011 15:54

Nu am emotii. Batem sigur....2-0 sec...Otelul Galati e o echipa tare ciudata dar nu va rezista presiunii pentru SuperCupa.

AlaRau13.07.2011 20:26

As fi interesat si eu daca se face ceva organizat pentru meciul asta; de unde sa pot lua bilete si cand, etc..chestii "generale"..daca ma poate edifica cineva, va raman dator cu o bere!

1on13.07.2011 23:11
AleXyS.fCSB14.07.2011 10:48
Nu am emotii. Batem sigur....2-0 sec...Otelul Galati e o echipa tare ciudata dar nu va rezista presiunii pentru SuperCupa.

 

Nu mai fi asa sigur :thumbdown: . Nu vor cadea asa usor prada presiunii; echipa OtelulGalati nu este de neglijat, iar noi nu suntem asa de periculosi,la CUPA a fost altceva, erau si spurcatii in finala etc. Ramane de vazut daca vom castiga al2 trofeu din ultimii ani. :))

 

 

MementoMori14.07.2011 12:22

Am un "ultras" de la "Otetul" in lista de YM si e atat de funny sa citesc de 3 zile la el la status.."**** SteOAIA" si chestii gen "Daca va rpindem prin Piatra Neamt va rupem capul"..Sunt chititi otelarii sa ne faca felul...Eu zic sa ne ascundem. Apropo..Cei care au fost la Dinamo-Steaua la Brasov din AISS cu microbuzul rosu (Stanici, Azzido etc) ..Mai merge cineva la Piatra-Neamt?

pytycrys14.07.2011 12:35

Mari ultrasi si astia de la Otelu'.

MementoMori14.07.2011 12:52

Eu ma gandeam sa le aplicam o corectie..

Radu1814.07.2011 16:01

Cine te opreste sa nu le aplici o corectie,a?

ionut198914.07.2011 16:31

asa zic si ei ca daca prind picior de stelist la p.neamt iese urat :)))

Andrei-Cristian14.07.2011 17:07

Mda... O sa fiu singur , cu tricou ros-albastru si fular la gat dandu'i mumu ciobanului .. ce'o sa faca ? Hai ma.. :))

S.S.Lazio14.07.2011 18:36

raule !

Andrei-Cristian14.07.2011 19:23

rau pe naiba,ca am 1.69 ..da cand ii auzi..

far_right14.07.2011 20:26
Am un "ultras" de la "Otetul" in lista de YM si e atat de funny sa citesc de 3 zile la el la status.."**** SteOAIA" si chestii gen "Daca va rpindem prin Piatra Neamt va rupem capul"..Sunt chititi otelarii sa ne faca felul...Eu zic sa ne ascundem. Apropo..Cei care au fost la Dinamo-Steaua la Brasov din AISS cu microbuzul rosu (Stanici, Azzido etc) ..Mai merge cineva la Piatra-Neamt?

 

atitudine tipica din moldova...aia cred ca aduc si topoarele la meci...mai violeaza ceva babe pe ruta galati-piatra neamt si au rezolvat problema...

MementoMori14.07.2011 20:59

Lasa-i ma...Saracii se cred Ultrasi si nu ii baga nimeni in seama..Sa vedem poate dam nas in nas cu ei daca maraie..Ca asa au gura mare.

 

 

Uite-i ce rai sunt si tipa..**** Steaua..Saracii:

 

 

S.S.Lazio14.07.2011 22:18

voi chiar nu aveti alte preocupari ?

far_right14.07.2011 22:23
voi chiar nu aveti alte preocupari ?

 

salut s.s. lazio...frate noi vorbim despre echipa Steaua...nu suntem asa ocupati ca voi care sunteti "in protest" aia da preocupare este ?

ar3s14.07.2011 22:24
Lasa-i ma...Saracii se cred Ultrasi si nu ii baga nimeni in seama..Sa vedem poate dam nas in nas cu ei daca maraie..Ca asa au gura mare.

 

 

Uite-i ce rai sunt si tipa..**** Steaua..Saracii:

 

 

 

Vai , si eu cantam mai bine decat tot grupul lor de ultrasi . =]]]]]]]]]]

MementoMori14.07.2011 22:48

Bai Lazio..Noi vorbeam despre astia pentru ca mi se pare o aberatie sa fim amenintati de..GALERIA OTELULUI..Adica e..penibil frate..Si nu inteleg..De ce esti asa de suparat? Inafara faptului ca acum nu o sa mai cazi in rapa pe serpentinele de la Brasov :))...Si ca poate nu o sa fie la fel de multa bautura..Defapt stai..Stanici SIGUR ARE BAUTURA :)) !!!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.07.2011 23:40

Eu zic ca mai bine stati acasa la o bere, nu prea vad bine meciul.

Andrei-Cristian15.07.2011 07:34

@far right

 

Urat ai generalizat pe Moldova..:(

 

@Nick

La ce te referi.. ?

pytycrys15.07.2011 08:13
salut s.s. lazio...frate noi vorbim despre echipa Steaua...nu suntem asa ocupati ca voi care sunteti "in protest" aia da preocupare este ?

Preocuparea ta nu trebuia sa "sustii echipa"? Care e problema ta cu ce face Lazio sau restu' lumii?

 

Edit: Cati dintre voi isi mai amintesc ca liderii Otelului sunt/erau stelisti? :)

bogdanstelistu15.07.2011 09:03

:steag_cruce_invers: Steaua fular-campionii Romaniei luam super cupa

:thumbsup:

south-side15.07.2011 09:34

In Supercupa (trofeu) sunt incluse si picoarele din imagine ? :))

 

Ce om rau si moderatorul ne-a scos picioarele din cadru.. :(

Sebaastian15.07.2011 10:12
Am un "ultras" de la "Otetul" in lista de YM si e atat de funny sa citesc de 3 zile la el la status.."**** SteOAIA" si chestii gen "Daca va rpindem prin Piatra Neamt va rupem capul"..Sunt chititi otelarii sa ne faca felul...Eu zic sa ne ascundem. Apropo..Cei care au fost la Dinamo-Steaua la Brasov din AISS cu microbuzul rosu (Stanici, Azzido etc) ..Mai merge cineva la Piatra-Neamt?

 

 

 

Sunt Din Piatra NEamt :steag_sah_mic::steag_cruce_invers: Abia astept sa vad ca incep ei sa taie capete odata ce aici sunt foarte multi fani Steaua dar na omu zice ca daca echipa lor e din moldova noi tinem cu echipa lor :bananadance: O sa fie o surpriza pentru ei cand vor vedea ca Steaua e sustinuta la piatra neamt!

 

«123457»