Iar abereaza fecali la tembelizor ![]()
![]()
Iar abereaza fecali la tembelizor ![]()
![]()
La naiba,ca nu pleaca!Eventual pe National Arena.
Baaaai,si-mi facusem sperante ! ![]()
In cazul acesta : pisa-ne-am pe Torje !
Si cel mai important : Dica ! Dica ! Dica !
bravo baieti chiar mi-a placut atmosfera care ati facut-o pentru cei ce at fost la meci din pacat eu nu am prins nici bilet si oricum nu puteam merge astazi am avut teza si nu puteam lipsi asta e poate la anu...
oricum mi-a placut jocul prestat si mi s-a arut cel mai bun meci din sezonul asta au reusit si ei sa lege 2 pase si spre deosebire de alte meciuri multi chiar si-au dat sufletu, mi-a placut Banel la cateva faze a avut cateva centrari destul de bune dar bilasco da peste poarta din 10 m...
cIOBANE CREZI CA TE-AM UITAT? DE LA TOT STADIONUL MUlE TI-AI LUAT !
Torje plange.
Lasa ma torje, Steaua e numaaaaai una.
Lasand mistoul la o parte, oare avem si noi un jucator care sa puna atata suflet, in afara de Banel?
da .. avem tatarusanu .. care musca din minge .. si gardos care joaca din suflet ..!!
]
"asa si eu joc la dinamu iau bataie/pierd cupa plang plang plang" si pe urma cant acasa Steaua E NUMAI UNA!!!
Dica?? Tot il puneti pe tiganel....Latovlevici? Chiar toti (doar) in meciul asta...
Nepretuite momentele cu piticu' bocind >
=)))))
la mooie torje mooie mooie torje !!
Important e ca am castigat in fata javrelor , doar asta conteaza ![]()
si cand ne dadeau la **** in Ghencea?
Astia care rad de plansul lui Torje,sunteti cam tra la la voi asa.Aia e dovada de atasament ce-a aratat Torje,pentru club,pt munca depusa,pt el,nu conteaza.Pentru chestia asta merita apreciat,nu respectat,ca e pana la urma un golan tupeist(bun fotbalist,ce-i drept).Ma intreb,daca Steaua lua iar bataie,cine plangea?
Ma intreb,daca Steaua lua iar bataie,cine plangea?
Radoi .
Ma refer la vremurile curente.
Ma refer la vremurile curente.
Si eu.
Prin asta am aratat ca nimeni de-acum n-ar fi plans,n-ar fi suferit cu adevarat...
Evident.D-aia nu pot lua lacrimile javrutei mici in ras,sunt foarte rare intr-un fotbal dominat de mercenari care joaca pentru bani.

mi-am premis sa photoshopez imaginea.
rezultatul? de nepretuit.
Evident.D-aia nu pot lua lacrimile javrutei mici in ras,sunt foarte rare intr-un fotbal dominat de mercenari care joaca pentru bani.
Si de pe Banel sarea camesa de plans pe Bernabeu.
sau
VREAU LA MAMI, MI-AM PRINS CIUCURELU' SI DOARE.....TRE SA PUPE...TREACA BUBU
mi-am premis sa photoshopez imaginea.
rezultatul? de nepretuit.
De ce plangea Torje aseara R: Îi parea rau că nu joacă si el la Steaua
de pe gsp ![]()
Unde pot gasi poze de la meci ? Cu coregrafia in special.
Cand o sa vina OMBun cu ele. Diseara cred ca le urca pe site.
Ok, chiar nu stiu cum s-a vazut de la TV atmosfera de pe stadion si sunt curios.