FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2-1 (1-1)

«145678»
Arsenal1886Steaua194725.05.2011 20:34

Iar abereaza fecali la tembelizor :chair::dry:

blindica25.05.2011 20:34
La naiba,ca nu pleaca!Eventual pe National Arena.

 

Baaaai,si-mi facusem sperante ! :thumbdown:

In cazul acesta : pisa-ne-am pe Torje !

 

Si cel mai important : Dica ! Dica ! Dica !

 

Dextter25.05.2011 20:37

bravo baieti chiar mi-a placut atmosfera care ati facut-o pentru cei ce at fost la meci din pacat eu nu am prins nici bilet si oricum nu puteam merge astazi am avut teza si nu puteam lipsi asta e poate la anu...

 

oricum mi-a placut jocul prestat si mi s-a arut cel mai bun meci din sezonul asta au reusit si ei sa lege 2 pase si spre deosebire de alte meciuri multi chiar si-au dat sufletu, mi-a placut Banel la cateva faze a avut cateva centrari destul de bune dar bilasco da peste poarta din 10 m...

navodarean25.05.2011 21:04

cIOBANE CREZI CA TE-AM UITAT? DE LA TOT STADIONUL MUlE TI-AI LUAT !

liviu matei25.05.2011 21:14

Torje plange.

 

Lasa ma torje, Steaua e numaaaaai una.

 

Lasand mistoul la o parte, oare avem si noi un jucator care sa puna atata suflet, in afara de Banel?

da .. avem tatarusanu .. care musca din minge .. si gardos care joaca din suflet ..!!

]

Liviu: VPM25.05.2011 21:19

"asa si eu joc la dinamu iau bataie/pierd cupa plang plang plang" si pe urma cant acasa Steaua E NUMAI UNA!!!

steauafan4725.05.2011 21:22

Dica?? Tot il puneti pe tiganel....Latovlevici? Chiar toti (doar) in meciul asta...

S A R P E25.05.2011 21:42

unledmbv.jpg

 

 

:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

Wizzey26.05.2011 04:50
unledmbv.jpg

 

 

:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Arsenal1886Steaua194726.05.2011 06:28

Nepretuite momentele cu piticu' bocind >:) =)))))

biku00726.05.2011 06:29

la mooie torje mooie mooie torje !!

bogdinho'26.05.2011 07:19

Important e ca am castigat in fata javrelor , doar asta conteaza :)

Bogdan26.05.2011 07:35

si cand ne dadeau la **** in Ghencea?

DelPiero1026.05.2011 08:17

Astia care rad de plansul lui Torje,sunteti cam tra la la voi asa.Aia e dovada de atasament ce-a aratat Torje,pentru club,pt munca depusa,pt el,nu conteaza.Pentru chestia asta merita apreciat,nu respectat,ca e pana la urma un golan tupeist(bun fotbalist,ce-i drept).Ma intreb,daca Steaua lua iar bataie,cine plangea?

red&blue_boy26.05.2011 08:21
Ma intreb,daca Steaua lua iar bataie,cine plangea?

Radoi .

DelPiero1026.05.2011 08:22

Ma refer la vremurile curente.

red&blue_boy26.05.2011 08:25
Ma refer la vremurile curente.

Si eu.

Prin asta am aratat ca nimeni de-acum n-ar fi plans,n-ar fi suferit cu adevarat...

DelPiero1026.05.2011 08:29

Evident.D-aia nu pot lua lacrimile javrutei mici in ras,sunt foarte rare intr-un fotbal dominat de mercenari care joaca pentru bani.

navodarean26.05.2011 08:59

1179009194_suzeata.jpg

 

mi-am premis sa photoshopez imaginea.

 

rezultatul? de nepretuit.

axl26.05.2011 09:05
Evident.D-aia nu pot lua lacrimile javrutei mici in ras,sunt foarte rare intr-un fotbal dominat de mercenari care joaca pentru bani.

Si de pe Banel sarea camesa de plans pe Bernabeu.

kla200526.05.2011 09:05

sau

 

 

 

 

VREAU LA MAMI, MI-AM PRINS CIUCURELU' SI DOARE.....TRE SA PUPE...TREACA BUBU

 

 

 

1179009194_suzeata.jpg

 

mi-am premis sa photoshopez imaginea.

 

rezultatul? de nepretuit.

Arsenal1886Steaua194726.05.2011 09:10

De ce plangea Torje aseara R: Îi parea rau că nu joacă si el la Steaua

 

de pe gsp :))

gio_stgloria26.05.2011 09:12

Unde pot gasi poze de la meci ? Cu coregrafia in special.

navodarean26.05.2011 09:17

Cand o sa vina OMBun cu ele. Diseara cred ca le urca pe site.

gio_stgloria26.05.2011 09:20

Ok, chiar nu stiu cum s-a vazut de la TV atmosfera de pe stadion si sunt curios.

«145678»