Ala de langa el e statuie?
va rog respectuos sa pastram decenta
Ala de langa el e statuie?
sa ii dau la ****
http://TV.gsp.ro/FootbALL-Inclusive-Steaua...lacr-18416.html
min 2.55 Szekely saluta ,,spurcatii"
min 06.05 Dedicatie pt "spurcati"
Suntem in prima urma valorica ?
Suntem in prima urma valorica ?
Suntem direct in Supercupa Europei.
Tare atunci
Jucam cu Barca si Porto in acelasi timp? Ii batem deodata.
Meci in 3. cate juma de ora cu fiecare ... da' n-are rost, ar trebui sa se combine sa joace impotriva Stelei ... si tot n-ar avea o sansa. ![]()
Asa, datorita palmaresului, exista articole despre Steaua si pe UEFA.com
http://www.UEFA.com/memberassociations/ass...up+glory+Steaua