FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2-1 (1-1)

«1678»
S A R P E27.05.2011 20:44

desktop cineva ? :))

 

best avatar

7781s.png

DSC00684.JPG

DSC00683.JPG

DSC00682.JPG

DSC00681.JPG

iNsTiGaToR27.05.2011 22:10

Ala de langa el e statuie?

Harald28.05.2011 06:03

va rog respectuos sa pastram decenta

A47V28.05.2011 08:30
Ala de langa el e statuie?

sa ii dau la ****

povblack28.05.2011 09:14

http://TV.gsp.ro/FootbALL-Inclusive-Steaua...lacr-18416.html

 

min 2.55 Szekely saluta ,,spurcatii"

min 06.05 Dedicatie pt "spurcati"

 

 

ryanboss8928.05.2011 10:04

A fost o seara de neuitat nimic nu poate fii mai frumos decat sa castigi cupa in fata potailor si sa-i vezi bocind de ciuda

 

MANDRU CA SUNT STELIST !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1294568885_add059e16f6f39ba2cf09f884acb7290.jpg

dejoc29.05.2011 17:48

Suntem in prima urma valorica ?

geedorah30.05.2011 15:17
Suntem in prima urma valorica ?

 

 

Suntem direct in Supercupa Europei.

dejoc30.05.2011 18:19

Tare atunci

David30.05.2011 19:15

Jucam cu Barca si Porto in acelasi timp? Ii batem deodata.

navodarean30.05.2011 19:47

Meci in 3. cate juma de ora cu fiecare ... da' n-are rost, ar trebui sa se combine sa joace impotriva Stelei ... si tot n-ar avea o sansa. :)

David22.06.2011 12:43

Asa, datorita palmaresului, exista articole despre Steaua si pe UEFA.com

 

http://www.UEFA.com/memberassociations/ass...up+glory+Steaua

«1678»