'Oamenii de fotbal' vor profita la maxim de circul de la Brasov. Care circ putea fi prevenit foarte usor, daca se dorea asta.
Apropo, cum de stiu presarii ca "stelistii de la Peluza Sud" au facut si au dres ? Aveau ecusoane pe care scria Peluza Sud ? Sau astia TREBUIAU sa fie aia care fac si dreg ?
