FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2-1 (1-1)

«1234568»
DanStan25.05.2011 15:31

'Oamenii de fotbal' vor profita la maxim de circul de la Brasov. Care circ putea fi prevenit foarte usor, daca se dorea asta.

 

Apropo, cum de stiu presarii ca "stelistii de la Peluza Sud" au facut si au dres ? Aveau ecusoane pe care scria Peluza Sud ? Sau astia TREBUIAU sa fie aia care fac si dreg ?

bitsteaua25.05.2011 17:04

trebuie sa mai castigam si noi , E TIMPUL VICTORIEI , FORZA Steaua

AuRaSh198825.05.2011 17:09

Sper din tot sufletu k vom castiga!!!Hai Steaua

steauafan4725.05.2011 17:21

vor juca in galben sau mi s-a parut mie?? :chair:

L.E:...cam da :wall:

Arsenal1886Steaua194725.05.2011 17:26

Da..in galben... la dracu'

AuRaSh198825.05.2011 17:35

dar dc? e Steaua-Dinamo...dc jucam noi in galben??nu`s javrele "oaspeti"??

iNsTiGaToR25.05.2011 17:59

Atac SUPERB ! O sa dea cate 10 goluri cu fiecare parte a corpului !!! :w00t:

ar3s25.05.2011 18:08

Sper sa-i batem pe spurcati , pronostic : Cine credeti ca va da gol la Steaua ?

iNsTiGaToR25.05.2011 18:17
Sper sa-i batem pe spurcati , pronostic : Cine credeti ca va da gol la Steaua ?

Oricine da nu atacantii.

Daca o sa fie un gol pentru Steaua, o sa fie Dica.

 

Deja a inceput asaltul lui Avram : penalty refuzat....astept o reluare totusi.

iNsTiGaToR25.05.2011 18:34

Gol Dica. Cum am zis :))

ar3s25.05.2011 18:36

Goool Dica , OLEEE OLAAA , Guie Dinamoo \m/

pda25.05.2011 18:38

Bine Dicane, inca o m..e pentru guie!

alexandru1825.05.2011 18:40

Ce ne-am face fara Dica :steag_cruce_invers:

red&blue_boy25.05.2011 18:42

Superb , Dica !!! Ma bucur pentru el,i-a dat inca una peste bot ciobanului.

cred in steaua mea25.05.2011 18:44

Mda, o dat un gol si o lasa moale. Tipic.

S.Mariuss25.05.2011 18:44

m.ie la toata familia lui avram

red&blue_boy25.05.2011 18:45

Tatarusanu nu se dezminte,e pe langa la suturile din lovituri libere...

alexandru1825.05.2011 18:49

Tatarusanu asta nu prea le are cu loviturile libere.....

choli25.05.2011 18:54

ce **** ma face cheliosu ala???? sa ii mortii-n ****!!!!! motii de 2 ori rosu....sa le *** famiileee in gura de ****

AuRaSh198825.05.2011 18:58

avram trebuia sa il elimine de mult d motii X(X(X(X(X( dak era Steaua intr`o situatie similara ne dadea rosu d mult

Catalyn0725.05.2011 18:58

cum **** mea sa impui respect ca arbitru, cand ai fatza de cap de ****

MALDINI25.05.2011 19:01

Cat o sa ne mai fure ? Penalty clar , rosu la mo®tii ... cat Doamne..cat ???

iNsTiGaToR25.05.2011 19:04
Cat o sa ne mai fure ? Penalty clar , rosu la mo®tii ... cat Doamne..cat ???

Mai e o repriza

MALDINI25.05.2011 19:06

E strigator la cer in halul in care sutem furati ! Cel mai mult imi e frica de norocul javrelor , pentru ca in afara de bara aia venita de nicaieri si golul din lovitura libera cand Tatarusanu era dupa Pop-Corn nu au jucat nimic ! Sa dea Domnu sa castigam !! LUPTA Steaua !

AuRaSh198825.05.2011 19:08

ne-a manancat meciul avram!pun pariu k n`o sa pateasca nimik doar na,doar e baiatul lui tata.altfel arata meciul cu penalty`ul care nu ni l-a dat si rosu` la moti

«1234568»