FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2-1 (1-1)

«1345678»
Kapetan0s25.05.2011 19:17

GOLASOO!!!!! :steag_cruce_invers:

iNsTiGaToR25.05.2011 19:17

Barboianuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! :))))))) :))))

red&blue_boy25.05.2011 19:19

Barboianu vine la Steaua!!! :D

cred in steaua mea25.05.2011 19:19

Daca nu ei, atunci cine? hAHAHA

iNsTiGaToR25.05.2011 19:24

Mitza : Nu ma lua de mana ca mi se scoala plua :)))

clausblaus25.05.2011 19:40

Dodel-cizma numarul unu a meciului!

Dragoshel25.05.2011 19:41

nici cu surdu nu imi e rusine

clausblaus25.05.2011 19:44

Mie imi place de Bilasco......cand sta pe banca!

iNsTiGaToR25.05.2011 19:52

Se misca si Surdu...

Kapetan0s25.05.2011 19:52

Surdu asta se impiedica in minge :))

red&blue_boy25.05.2011 19:52

Surdu rateaza,nimic nou...

clausblaus25.05.2011 19:59

Sunteti rai,Surdu nu l-a auzit pe Bordeianu.

iNsTiGaToR25.05.2011 20:03

SI s-a terminat. Ma mir totusi ca n-a dat Avram penalty acum

red&blue_boy25.05.2011 20:05

M u i e Dinamo !!!!!!!!!!!!!!!!

M u i e Jiji !!!!!!!!!

Sud194725.05.2011 20:06

Guieee migiiiiiiii! :drunk::steag_cruce_invers:

thor_clone25.05.2011 20:08

in sfarsit i-am batut pe descultii astia dupa 87647486 ani

guie migi

predatorpulse725.05.2011 20:08

Doamne cum il mangaia jejey pe Borcea pe cap.... :thumbup:

 

Sper ca va dati seama ca asta inseamna inca vreo 10 ani de jejey, nu?

 

O sa mulga cupa asta smulsa pentru capital de popularitate multi ani de tot.

 

Ce sa zic, felicitari celor ce au luptat, un meci mic intre doua echipe ajunse mici,mici de tot.

 

Banel omul meciului... :))

 

E si grea sa te bucuri chiar daca am o mare satisfactie vazand pechinezi la pamant si asta doar pentru ca stiu ce urmeaza...

Wizzey25.05.2011 20:08

O da, cat de bine ma simt, parca am castigat 1 milion de dolari la loto, este incredibil.

Parca nu-mi vine sa cred, ne-am pisat pe caini tocmai in finala HAHAHAH CE FRUMOS.

predatorpulse725.05.2011 20:12

Torje plange.

 

Lasa ma torje, Steaua e numaaaaai una.

 

Lasand mistoul la o parte, oare avem si noi un jucator care sa puna atata suflet, in afara de Banel?

 

Bravo ba nea Jiji, un trofeu din 10 posibile.

 

Hai ca nu e rau.

 

 

Arsenal1886Steaua194725.05.2011 20:14

M-u-i-e Jiji.

 

M-u-i-e Dinamo.

 

Forza Steaua ! :steag_cruce_invers:forzateaua

 

 

Garcea00725.05.2011 20:22

In mare parte..dominaram meciu..dar in atac cu atacanti nostri de clasa...clasa de jos..nu prea facuram nimic..

Sa ii fie rusine lu Surdu..nu juca nimic fu degeaba pe teren isi bate joc de suporteri..isi bate joc de echipa...rusine..

Dica facu o figura frumoasa..si chiar Banel juca bine :))

Si motivu din care ma bucur eu cel mai mult..pe langa ca castigaram cupa..ca Dinamo si-a luato ca le-am traso la javre.

M U I E Dinamo!

CU CE POFTA AM RAS CAND INCEPURA PURICOSI SA PLANGA..MAI ALES PITICU PORNO..M-AM PISAT PE EI DE RAS:))

 

 

Khalid25.05.2011 20:28

Mironica murea de ciuda. Baietii erau cu cupa-n mana si Mironica facea referire la viitoarea generatie de la Dinamo. De necrezut.

 

 

P.S: Cel mai probabil Barboianu stia ca-l da Mititelu la Steaua.

blindica25.05.2011 20:31

Pleaca din Ghencea,Becali pleaca din Ghencea !! :P

Liviu: VPM25.05.2011 20:32

Am castrat cainii vagabonzi. respect "tribuna"

red&blue_boy25.05.2011 20:33
Pleaca din Ghencea,Becali pleaca din Ghencea !! :P

La naiba,ca nu pleaca!Eventual pe National Arena.

«1345678»