GOLASOO!!!!! ![]()
GOLASOO!!!!! ![]()
Barboianuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!
)))))
))
Barboianu vine la Steaua!!! ![]()
Daca nu ei, atunci cine? hAHAHA
Mitza : Nu ma lua de mana ca mi se scoala plua
)
Dodel-cizma numarul unu a meciului!
nici cu surdu nu imi e rusine
Mie imi place de Bilasco......cand sta pe banca!
Se misca si Surdu...
Surdu asta se impiedica in minge ![]()
Surdu rateaza,nimic nou...
Sunteti rai,Surdu nu l-a auzit pe Bordeianu.
SI s-a terminat. Ma mir totusi ca n-a dat Avram penalty acum
M u i e Dinamo !!!!!!!!!!!!!!!!
M u i e Jiji !!!!!!!!!
Guieee migiiiiiiii! ![]()
![]()
in sfarsit i-am batut pe descultii astia dupa 87647486 ani
guie migi
Doamne cum il mangaia jejey pe Borcea pe cap.... ![]()
Sper ca va dati seama ca asta inseamna inca vreo 10 ani de jejey, nu?
O sa mulga cupa asta smulsa pentru capital de popularitate multi ani de tot.
Ce sa zic, felicitari celor ce au luptat, un meci mic intre doua echipe ajunse mici,mici de tot.
Banel omul meciului... ![]()
E si grea sa te bucuri chiar daca am o mare satisfactie vazand pechinezi la pamant si asta doar pentru ca stiu ce urmeaza...
O da, cat de bine ma simt, parca am castigat 1 milion de dolari la loto, este incredibil.
Parca nu-mi vine sa cred, ne-am pisat pe caini tocmai in finala HAHAHAH CE FRUMOS.
Torje plange.
Lasa ma torje, Steaua e numaaaaai una.
Lasand mistoul la o parte, oare avem si noi un jucator care sa puna atata suflet, in afara de Banel?
Bravo ba nea Jiji, un trofeu din 10 posibile.
Hai ca nu e rau.
M-u-i-e Jiji.
M-u-i-e Dinamo.
Forza Steaua ! ![]()
![]()
In mare parte..dominaram meciu..dar in atac cu atacanti nostri de clasa...clasa de jos..nu prea facuram nimic..
Sa ii fie rusine lu Surdu..nu juca nimic fu degeaba pe teren isi bate joc de suporteri..isi bate joc de echipa...rusine..
Dica facu o figura frumoasa..si chiar Banel juca bine ![]()
Si motivu din care ma bucur eu cel mai mult..pe langa ca castigaram cupa..ca Dinamo si-a luato ca le-am traso la javre.
M U I E Dinamo!
CU CE POFTA AM RAS CAND INCEPURA PURICOSI SA PLANGA..MAI ALES PITICU PORNO..M-AM PISAT PE EI DE RAS:))
Mironica murea de ciuda. Baietii erau cu cupa-n mana si Mironica facea referire la viitoarea generatie de la Dinamo. De necrezut.
P.S: Cel mai probabil Barboianu stia ca-l da Mititelu la Steaua.
Pleaca din Ghencea,Becali pleaca din Ghencea !! ![]()
Am castrat cainii vagabonzi. respect "tribuna"
Pleaca din Ghencea,Becali pleaca din Ghencea !!![]()
La naiba,ca nu pleaca!Eventual pe National Arena.