N-o sa se intample asta.
Si nici nu-l vreau la Steaua. ![]()
Nici eu nu il vreau la Steaua si nici nu cred ca va ajunge vreo data! Dar poza e reusita! ![]()
Ii lipseste suzeta
....multa sanatate torjica, sa traiesti ![]()
![]()
N-o sa se intample asta.Si nici nu-l vreau la Steaua.
De ce sa nu il vrei la Steaua ? Este singurul jucator de mare valoare din campionatul nostru. In plus , si-a declarat iubirea eterna fata de Steaua la acea mini-fiesta impreuna cu Pulhac si Ropotan. A si plans pentru ca nu joaca la Steaua , dupa finala de Cupa. Ce mai vreti ? ![]()
Mie mi-ar place sa vina , e un fotbalist foarte bun , dar e imposibil.
Are Dinamo probleme mari cu banii , din cate am inteles din spusele lui Mitica de la Liga , aproximativ 2 bulioane , insa e imposibil , nu il da Borcea la Steaua. Ar fi shock-ul anului in fotbalul din Liga 1.
Poate ii aduce ne-a Gigi si pe Marius Constantin si Kirita. Lui Bogdinho i-ar placea, sunt fotbalisti buni. Si ar fi si
!shock-ul anului
Ce mai conteaza spiritul Stelei?! Da-l in plm!
Ala a fost dorit de PSG si nu s-a dus acolo si vine la noi nu ?
De ce sa nu il vrei la Steaua ? Este singurul jucator de mare valoare din campionatul nostru. In plus , si-a declarat iubirea eterna fata de Steaua la acea mini-fiesta impreuna cu Pulhac si Ropotan.
Nu zic ca n-o fi bun Torje,dar eu nu-l vreau la Steaua,ca tot e la moda peste tot prostia asta cu il vrei sau nu pe x la Steaua...Mai avem si noi mandria noastra,putina cat e,dar e...
Si plus ca astea-s bombe de presa,hai sa mai facem putin rating.Doar nu crezi ca va ajunge Torje la Steaua...
Am si spus-o ca nu va ajunge , dar eu unul nu l-as contesta , chiar daca vine de la Dinamo. E un jucator foarte bun si il respect , chiar daca e caine.
Au mai venit Rada , Mutica de la Rapid si au fost apreciati prin evolutiile lor. De ce nu ar merge si Torje ?
ne-a Gigi
Ah , cratima mica , te bagi unde nu trebuie
e grele tare...
Ah , firai tu sa fi de cratima , te bagi unde nu trebuiee grele tare...
Vai, vai, vai... habar nu ai cat de corect am scris spre deosebire de tine.. Dar nu-i nimic, stai linistit, gramatica nu reprezinta o prioritate pentru smecherasi.
Acest mesaj a fost editat de bogdinho': Astazi, 09:52 PM - stai ma linistit, ca tot asa ramai.
Este singurul jucator de mare valoare din campionatul nostru.
Il luau de mult strainezii daca era mare valoare.
Roberto Colautti :
O noua tinta pentru atacul Stelei. Interesul este real , a fost declarat de catre Cioban in timpul unei emisiuni TV.
Sergiu Radu spune ca este prea bun pentru campionatul nostru , la Maccabi Tel-Aviv are 500 de mii pe an.
Asa ca , adio...
Observ cu sila si greata ca noua moda este sa transferam din campionatul evreilor, asta dupa ce acum un an erau la moda negrii, la anul cine stie ce "trend" o fi, posibil vietnamezi sau bolnavi de sida.
Il vrei la Steaua
inca una din mostrele nelimitate de prostie si penibil pe care presa ni le serveste zilnic, ma intreb din iarna trecuta alt titlul nu au gasit?
Torje
Nu vreau sa vina si nici nu are ce sa caute la noi, iar suma de transfer de 3milioane vehiculata este inca o fabulatie marca Divizia A si gsp TV in direct.
Ma bucur ca a plecat Janos. Oriunde ii va fi mai bine.
Il luau de mult strainezii daca era mare valoare.
Cand aud vorba asta imi explodeaza capul. Pai la ce te mai uiti la fotbal la noi ma daca astia sunt toti prosti?
Asa ziceai si de Hagi pana sa fie transferat afara? Sau Adi Ilie si multi altii? De unde pana unde p*** mea daca e luat de aia de afara inseamna ca e automat bun? Ionita e extraordinar ca s-a transferat in Germania si nu joaca un meci? Deac e vreun super fotbalist? Dobrin a fost cel mai prost jucator de fotbal ca nu a fost transferat afara? Pai atunci sa nu mai ia pe nimeni ma ca daca e transferat in Romania inseamna ca e prost. Voi auziti ce prostii debitati? Ca sunteti sute de la care am auzit vorba asta tampita.
mai aduc aminte unora din cand in cand,unde sunt aia 15 milioane euro pentru transferuri? HA HA HA...nu-i nimic ,sigur baga nea Gigi campionatul viitor 15,20 milioane euro ![]()
![]()
mai aduc aminte unora din cand in cand,unde sunt aia 15 milioane euro pentru transferuri? HA HA HA...nu-i nimic ,sigur baga nea Gigi campionatul viitor 15,20 milioane euro
La iarna face echipa puternicacare sa spulbere tot in cale. Ia atacat de 5 milioane.
da....il imprumuta pe Stancu. E obisnuit cu Liga 1, cunoaste limba romana, a confirmat. Sincer, nu m-ar mira
A inceput Ciobanul sa se dea de gol incet , incet cu Moraes. Zice ca le va face alora de la CSKA Sofia o oferta de nerefuzat. Lepra , jigodia , de mafie nu o sa scapam niciodata ![]()
Prosti sa fie aia sa-l mai dea.Cine stie...
Lasa ca si Gigi e tare,i-a dat teapa lui Padureanu cu Bajenaru!
Ce as rade ca dupa toata faza asta cu Moraes el sa vina la Steaua si sa nu joace nimic.Ce mi-ar place sa-l vad pe ciobi inca o data ofticat...
"Celebrul" fotbalist Bunica, pe unde mai joaca?
Ar avea in loc un echipa actuala. ![]()
Bunica cred ca s-a retras...asa tin minte...antrena si el o echipa din ligile inferioare....
Bunica cred ca s-a retras...asa tin minte...antrena si el o echipa din ligile inferioare....
Perfect. Antrenor atunci. Sigur nu cere mai mult de 10 mii € /luna