Il vrea Ciobanul . Cred ca nici nu stie pe ce post joaca , daca ar stii , si-ar da seama ca il avem pe Latovlevici acolo , cel mai bun fundas stanga din Liga 1 , de departe.
Il vrea Ciobanul . Cred ca nici nu stie pe ce post joaca , daca ar stii , si-ar da seama ca il avem pe Latovlevici acolo , cel mai bun fundas stanga din Liga 1 , de departe.
Eu zic ca tu nu ai habar ba baiatule. Daca nu marchezi goluri , inseamna ca nu esti jucator bun ? Nu cred ca mai ai mintea unuia de 10 ani care sa ramana fascinat numai de goluri. Fotbalul nu inseamna numai goluri. Uita-te la Drogba , in ultima vreme nu prea a inscris , insa a pus umarul la aproape fiecare gol marcat de Chelsea.
Sau gadeste-te cum era Oprita la Steaua ??? Marca un gol pe sezon , dar contribuia la alte 10-15 goluri.
Asa ca te rog eu , nu mai vorbi aiurea , faptul ca esti moderator aici nu iti permite sa ai o minte prea bogata. Eu as zice ca e destul de scurta la ce posturi faci , din pacate.
In primul rand posteaza doar daca ai de spus o idee, nu te mai agita ca o Curca in calduri. Nu te doar pe tine puta de ce cred eu si ce minte am eu. Oricum, nu eu sunt cel care pupa in fund si apoi linge. Apropo, mai baga o runda de scuze si de lins.
De la Mihai Costea la Drogba e o oarecare diferenta. Daca esti atat de dobitoc incat sa ii compari pe cei 2 (si esti) ramai cu bine. Daca nu a ajutat cu goluri echipa, cu ce altceva a facut avand in vedere ca au retrogradat? Pase de gol?
Si tu il compari pe el cu Oprita? Pai ala juca si alerga de manca pamantul la o echipa campioana, ce dribling avea el nu mai e nimeni acum in tara. Zi-mi ce a facut Costea la Craiova de il compari cu Oprita?
Si astept sa zici si de unde stii tu ca baietii aia din Israel au valoare si salarii mici. Si nu mai linge funduri!
A, si inca ceva, ai inceput iar sa postezi pe forum o gramada. Nu e necesar sa raspunzi fiecarui utilizator. Esti sufocant!
Presa din Franta: "Steaua il vrea pe Trezeguet !" ![]()
![]()
Oricum, nu eu sunt cel care pupa in fund si apoi linge. Apropo, mai baga o runda de scuze si de lins.
Esti sigur ca nu esti tu ala mai moldovene ? Sigur ? Pai ce spuneai tu despre Costea si ce spui acum ? Eu nu te mai inteleg , tu si de Messi sau Ronaldo daca ar juca in Ghencea si ar avea un sezon mai slab ai spune ca sunt petarde.
Intelegi si tu putin din limba romana sau ai rude pe la Chisinau ? Acolo se vorbeste destul de mult lb rusa.
Altceva , te rog din acest moment , sa nu ma mai provoci si nici sa ma mai bagi in seama. Sunt multi useri care posteaza foarte des si de ei nu te ei , pentru ca pana la urma e normal , acesta e un forum unde se posteaza.
Nu stiu cum ai ajuns tu moderator , ai o minte asa scurta incat imi provoci multa mila.
Adio.
mnda..toti de cacao,pleaca Dica care e sufletu echipei,**** Jiji
Presa din Franta: "Steaua il vrea pe Trezeguet !"![]()
E caterinca, sau...?
citez: " Patru din cei 5 "transferati" vin de la echipe care au retrogradat. Ole ! "........pai in 86, majoritatea jucatorilor au venit de la echipe retrogradate..in fine, cel mai important transfer ar fi cel al lu fecali la el la stana, sau la spital la nebuni...transfer definitiv
Adio.
Ramai cu gsp, cancan, costea, israel si toate tampeniile tale. Si posteaza mai rar, e nasol sa vezi in fiecare post cate un mesaj de-al tau in care ne spui ce mai apare-n gsp.
Da,sigur,vine Trezeguet...De ce sa mearga prin Emirate sau sau mai stiu eu unde,pe bani multi,cand poate sa vina langa ne-a Jiji?Probabil mirajul UCL il atrage!
E caterinca, sau...?
Stirea e reala, transferul logic ca ramane doar la statutul de caterinca, pentru ca nu o sa se realizeze niciodata ![]()
Ciobanu asta imputit minte cu nerusinare in fiecare an,cica transferuri de milioane si el ia numai ciurucuri moca.Pleaca in MM odata din Ghencea!
Esti sigur ca nu esti tu ala mai moldovene ? Sigur ?
prietene mai usor cu porniri din astea revolutionare. Sa nu te mai aud ca te iei de ronie pentru ca e moldovean ca te mananc. Inteleg ca esti frustrat dar regiunea tari de unde esti nu are nicio importanta, faptul ca esti din sud nu te faci mai destept decat un moldovean, cum nici daca esti de la Cluj nu esti mai cu mot. Pe scurt, inceteaza cu mistouri din astea in care sa jignesti oamenii dintr-o anumita parte a tarii plecand de la premisa gresita ca moldovenii sunt prosti si betivi, astea sunt doar clisee.
Vezi la profil orasul meu inainte sa comentezi despre originile mele molodvenesti, mor cand va aud cu tembelisme din astea, mai ales cand se induce ideea ca daca esti din regiunea X esti un om de nimic.
A si mai e ceva, cum ti-am mai spus posteaza mai rar, nu trebuie sa raspunzi fiecaruia, e foarte obositor cand la fiecare 3 replici este un post de-al tau.
Cum suna un atac Mihai Costea - Trezeguet ajutati de pe flancuri de Banel si Dodel
Dumnezeule ce oameni steagro
Urat imi e sa vad cum ne certam intre noi ..pe aici..
PS : O spune un alt moldovean 8-|
Tare-s curios ce se intampla cu Ogararu totusi ..
Vezi la profil orasul meu inainte sa comentezi despre originile mele molodvenesti, mor cand va aud cu tembelisme din astea, mai ales cand se induce ideea ca daca esti din regiunea X esti un om de nimic..
Nu te-a facut nimeni pe tine moldovean , iar lui Ronnie nu m-am adresat cu o tenta rasista. Asa il alint eu ![]()
Un nou transfer...
Meme Stoica spune ca dintre cei cinci israelieni, doar unul se află in vizorul echipei din Ghencea: Amit Ben Shushan: "Este singurul care poate acoperi un post deficitar pentru noi. Ceilalti ar veni pe pozitii care sunt deja ocupate", a declarat Meme Stoica la DigiSport.
Propunere : Nu se poate realiza un chat pe acest site , gen facebook ? Ar fi mai usor sa comunicam si nu ne-am mai scandaliza pe forum prin posturi repetate. Scuze de OFFTOPIC.
Dupa Mihai Costea si Prepelita, Steaua il vrea si pe Dananae:
"Nu am primit nicio ofertă concretă din partea Stelei. Mi-aș dori să joc in Ghencea, o formatie care se luptă pentru titlu si pentru participarea in Liga Campionilor, dar totul este la latitudinea domnului Mititelu. Eu consider că mi-am facut datoria la Craiova si aș vrea să ne despartim prieteni."
Dananaie din odaie ... vezi ca-l cheama Dananae, fara "i"
Dupa atatea improvizatii pe postul ala de fundas dreapta in sezonul trecut, Dananae poate ca ar putea fi o solutie, bineinteles, asta atata timp cat nu exista in lot un fundas dreapta mai valoros, Gabriel Matei, nu cred ca are inca valoarea si experienta necesara de a fi titular la Steaua in sezonul viitor.
Sa i-a ciobanul tot lotul retrogradadei U.Craiova si poate asa prindem si noi Champions League!
)...
-halal politica de transferuri de 15 milioane de E,poate polita jucatorilor retrogradati!Inca o vara dezamagitoare si se anunta inca un sezon la fel de dezamagitor, din pacate pentru noi.
Nu inteleg de ce va agitati asa de mult, oricum mai transferam o echipa in iarna, se mai schimba ceva antrenori...in dulcele stil clasic.
Daca nu am mai ras de ceva vreme:
Steaua aplică modelul olandez la centrul de copii si juniori
Șeful centrului de copii si juniori ai Stelei, Leo Strizu, a fost plecat timp de o saptamană in Olanda si Turcia, unde a asistat la niste sedinte tehnice si cursuri de pregatire in vederea descoperirii de tinere talente din țările respective.
Totodata seful academiei roș-albastrilor a asistat la mai multe partide de juniori, de unde a luat notite in vederea implementarii unor metode de lucru care vor fi facute in cel mai scurt timp de actualii antrenori ai centrului de copii de la Steaua.
Ce centru ca au desfiintat tot, au pastrat limita permisa de grupe,au terminat si echipa a 2-a. Doamne cum sunt astia !!!
Dupa Mihai Costea si Prepelita, Steaua il vrea si pe Dananae:
"Nu am primit nicio ofertă concretă din partea Stelei. Mi-aș dori să joc in Ghencea, o formatie care se luptă pentru titlu si pentru participarea in Liga Campionilor, dar totul este la latitudinea domnului Mititelu. Eu consider că mi-am facut datoria la Craiova si aș vrea să ne despartim prieteni."
Dananae tata,vezi ca faci o confuzie,Steaua lu' ne-a Jiji se lupta pentru locurile 5-6 si Europa League...
Trezeguet la Steaua si Henry la CFR !
Levy il vrea pe atacantul israelian Ben Shushan, in varsta de 26 de ani. Acesta poate juca atat varf impins, cat si extrema dreapta, iar in ultimul sezon a inscris 4 goluri in 28 de meciuri.
Acesta a fost crescut de Beitar, iar in 2004 a fost promovat la echipa mare a clubului din Ierusalim, pentru care a marcat 26 de goluri intr-un total de 160 de meciuri.
Pentru echipa nationala a Israelului are 12 prezente si 2 goluri marcate.
GB: "Levy il vrea pe Ben Shushan, e adevarat, cred că au vorbit in Israel despre venirea lui la Steaua."
Ba esti nebun? Asta e piesa! Rupem tot cu el! A inscris 4 goluri sezonul trecut, fenomenal!
SHUUUSHAAAANUUUU MAAANEEEEELEEEE FOOOORRRTZZZZAAAAA !!!
Pana si Surdu are mai multe ca el :->
Sa-l ia si pe mr juve ala si au taraf in vestiar.
Si cate pase de gol are?