Surpinzator, o face bine.
Surpinzator, o face bine.
mi se pare mie, sau Banel centreza in careu?
Nu te obisnui cu astea ,oricine daca da 200 de centrari da 5 bune ![]()
Mitica vrea 100 milioane pe meciuri de genul asta?
dar daca nu avem fotbal sa avem circ....jandarmeria zice ca jucatorii lui Dinamo au introdus tortele pe teren si le-au aruncat in galerie infasurate in fulare.
Ca tot suntem intr-o sarbatoare religioasa...acest meci poate fi numit, dupa prima repriza, "Adormirea Maicii Domnului".
Cand te uiti la cum se chinuie sa traga la poarta, sa alerge si sa stea in ghete, te intrebi daca acesti jucatori au mai mult decat salariul minim pe economie. Multi au ajuns fara niciun merit - din hazard - sa joace in cea mai iubita si renumita echipa din Romania. Ei nici nu realizeaza ce privilegiu au.
Oh, da...acesti pseudo-jucatori pornesc de la minim 10.000 euro/luna, asta fara bonusuri si post criza, dupa ce Jiji Fernandel le-a taiat drastic veniturile.
Ce se mai poate spune? Ca gloabele si circarii astia, prin prestatie si salarii, sfideaza masa suporterilor? Si ca nu dau nimic bun in schimb? E evident asta de foarte mult timp.
Repet o idee de-a mea mai veche...incompetenta si lenea lor nu prea au legatura cu stupiditatea finantatoriului, decat ca boul baltii i-a adus sa joace si sa apara in culorile Stelei. Dar putorile, odata vazute in trai de belfer, nu mai pun osul nici cat il puneau inainte de a ajunge la Steaua. Iar cand esti si delasator si lipsit de talent, iese ceea ce vedem.
A dat gol piticu' porno...
Echipa de ratati,mai bine baga echipa a-2-a,ca aia joaca mai bine ca nobi astia ai nostri..:-j
deci surdu trebuie dat afara din echipa. de urgenta. nu il tii la duel aerian pe piticania aia? asa de penibil am ajuns?
Echipa de ratati,mai bine baga echipa a-2-a,ca aia joaca mai bine ca nobi astia ai nostri..:-j
Echipa a doua care va retrograda anul asta in Liga a III-a?
cat de penibili am putut ajunge... daca nici acum nu se striga "Becali, pleaca din Ghencea" nu se mai striga niciodata.
An de an suntem ciuca batailor in derbyuri si toata lumea viseaza titlul. An de an ne bate Dinamo pe unde ne prinde si noi vrem titlul.
TREZESTE-TE Stelistule!!!!!
mi`e scarba...echipa groaznic de scarboasa creata de un cioban imputit
Nici nu ma uit la meci, presupun dupa comentarii ca situatia e in limita normalului, adica sunt muci.
N-are rost sa le explici la ilfoveni, samantari si alte specii becaliote care populeaza acum stadionul cum mai sta treaba cu echipa asta. Ei respecta pe nea Gigi ca baga banii, face echipa, e om bun. MURITI BA!
Din partea mea sa le mai dea doua Torje, sa nu ajungem in finala Cupei si sa nu ne clasam la final in primele 6. Prea mult si-a batut joc de noi ciobanul asta.
oricum au ajuns o echipa de fecale, dar macar gramul ala de mandrie sa-l mai aiba sa nu manance bataie de la astia
Cine sa aiba ma, dodel? Eu as mai veni la stadion doar sa-l injur tot meciul pe taranul ala (pe langa guie desigur), derbedeu ala infect care joaca cu 10.
Cred ca Dumnezeu se uita la Romanii au talent, si l-a parasit pe guie in seara asta. ![]()
Imi e scarba ca sunt stelist.
Imi doresc sa piarda si cupa sa nu se califice in europa league :-j.
O echipa de ratati.
il doare fix in *** de Steaua pe surdu, baiatu se aplauda. de ce , chiorule, ca iti iei banii? sa iti dai foc cu tot cu ei, ai jucat mai penibil decat Banel, ceea ce e un pic mai bine decat un accident nuclear
mortii mamii vostre de jegosi
m-am hotarat,ma duc sa locuiesc in padure sau in desert...mi-e dor de Steaua mea...
da-ti-va-n mortii vostrii de jucatori prosti... ne da gol torje la 1 m jumate:|... degeaba ba, mai asteptam un an..
Jiji,dupa meci: am pacatuit,Dumnezeu mi`a dat o palma,am avut ghinion cu carul,noi suntem castigatorii morali,nu ma voi mai certa cu nimeni in post si voi fi un conducator model...
povestea continua si se repeta la nesfarsit...
oricum au ajuns o echipa de fecale, dar macar gramul ala de mandrie sa-l mai aiba sa nu manance bataie de la astia
nu le pasa, am inteles asta din cum alearga, cum paseaza. ei joaca pentru bani si atat. sunt ca functionarii publici. nu au nicio legatura cu emblema ros-albastra
10+, Onofras jalon sau atacant? Banel tigan sau piroman? In rest tiki-taka... cum ma sa se auda spurcatii pe Ghencea..
da-ti-va-n mortii vostrii de jucatori prosti... ne da gol torje la 1 m jumate:|... degeaba ba, mai asteptam un an..
ce asteptam un an?
ce asteptam un an?
asteptam un an sa mai asteptam unu si inca unu si inca unu si tot asa la nesfarsit pana moare familia fecali