FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 0-1 (0-0)

«123458»
san8824.04.2011 16:53

cum sa nu gasesti bilet ?! am inteles ca nu sunt vandute mai mult de 8000 bilete...(fara abonati) . Si acum ma gandesc cate din astea 8000 vandute sunt la speculanti ? ...

Presimt ca vom fi maxim 15 mii maine . S-au dus vremurile in care se epuizau din prima zi biletele la derby .

 

Salutari

cristescuvlad24.04.2011 17:41

Vine Peluza Sud sau continua protestul cel folositor nimanui si iar ne ft galeria dinamovista la cap cu ae ae ao ... ? :ce_oameni:

iNsTiGaToR24.04.2011 19:03
A contat mereu,mereu mi-am dorit sa batem Dinamo,dar niciodata nu era singurul meci care conta.Steaua avea meciuri importante in Europa,batalii mult mai mari de dus.Sper ca ai inteles ideea.

Stiu la ce te referi, dar acum doar asta mai conteaza. din pacate

 

san8824.04.2011 19:13

nu stiu cat tine de protest ..sau de interdictiile de la meciul cu Rapid ..au fost 300 400 atunci

cristescuvlad24.04.2011 19:36

aiurea :( macar un ce drog ciudat cantat de ambele peluza sa mai fi fost :drunk:

Blackzie24.04.2011 20:29

Daca nu-i batem pe caini nu ma mai duc la meciuri

 

....si nici la scoala

de rusine

 

:)

AG24.04.2011 20:51

ahaha. eu nu am mai fost de la meciul cu prazarii, etapa a 2a :) apoi a plecat piti si mi-a ajuns...dar.. pana mea, e unicul derby.. singurul care conteaza.. in atata amaraciune in care suntem de ani de zile.. macar o victorie impotriva javrelor sa ne mai aduca putina bucurie..

Ionut Alex24.04.2011 22:32

Salut,imi doresc foarte tare sa bata Steaua dar va fi foarte greu pentru ca noi nu avem jucatori care pun suflet pentru echipa pe cand Dinamo are cativa jucatori care stiu ce inseamna acest Derby...adica aceasta rivalitate...Sper ca Dica sa isi spele pacatele astazi si Banel sa dea tot ce e mai bun,doar ei mai simt ceva pentru Steaua.

stefan_danny25.04.2011 05:49

Stie cineva daca astazi se mai vand bilete? (pe site-ul oficial nu e nimic specificat). Si daca da, incepand cu ce ora? 10 sau 12? Merci.

Daniel-Ionut25.04.2011 06:33

Bine ca stati pana in ultima zi, da de ce nu va luati voi bilete cu o ora inainte de meci, ca e mai usor asa... :ce_oameni:

san8825.04.2011 06:45

eventual ....asteapta pana la ora meciului , vin , vad o coada mare si se lasa pagubasi :)))

stefan_danny25.04.2011 07:00

De obicei imi iau bilet in ziua in care se pun in vanzare sau imediat a doua zi dar am avut unele probleme personale de data asta. Era greu sa dati un raspuns fara sa criticati?

Daniel-Ionut25.04.2011 07:43

In mod normal daca nu s-au vandut toate (si nu cred) ar trebui sa deschida si azi casele de bilete, desi pe site-ul oficial nu au scris nimic, in program aparea ca o ultima zi, sambata.

san8825.04.2011 07:49

s au deschis si astazi de la 10

stefan_danny25.04.2011 07:54

Merci mult, am plecat sa imi cumpar. Ne vedem la meci. :steagcruce:

AG25.04.2011 09:00
Bine ca stati pana in ultima zi, da de ce nu va luati voi bilete cu o ora inainte de meci, ca e mai usor asa... :ce_oameni:

ce te bagi ma miezule, poate oamenii au fost plecati >:P

 

androsteaua25.04.2011 09:39
Stie cineva daca astazi se mai vand bilete? (pe site-ul oficial nu e nimic specificat). Si daca da, incepand cu ce ora? 10 sau 12? Merci.

Am eu un bilet la PN daca vrei..

 

Dupa cum am zis am eu un bilet la PN,il vand cu 15 lei,exact cat am dat pe el,nu fac bisnita...07** 000 ***

stefan_danny25.04.2011 10:44
Am eu un bilet la PN daca vrei..

 

Dupa cum am zis am eu un bilet la PN,il vand cu 15 lei,exact cat am dat pe el,nu fac bisnita...07** 000 ***

 

 

Merci de oferta dar mi-am cumparat deja.

bogdinho'25.04.2011 11:59

S-a rupt si Bicfalvi :)

GORILA25.04.2011 12:37

Astazi dimineata, la casele stadionului din Ghencea, au fost puse in vanzare ultimele bilete pentru meciul cu Dinamo. Acestea s-au vandut cu viteza luminii, astfel ca diseara vom avea un derby cu casa inchisa.

2000 a fost numarul biletelor puse in vanzare luni dimineata in Ghencea, dar acestea s-au epuizat doar in cateva zeci de minute. Liderii galeriei Stelei au fost prezenti la stadion, pentru a se asigura ca biletele nu vor ajunge pe mana rivalilor. La meci vor fi doar prezenti 667 de dinamovisti, chiar daca oaspetii au sperat pana in ultima clipa ca vor mai primi inca 533 de bilete in plus. Partida dintre Steaua si Dinamo se va disputa astazi, de la ora 20.30, in direct la Digi Sport. In turul campionatului, formatia lui Ioan Andone s-a impus cu 2-1, mentinandu-si suprematia in fata ros-albastrilor forzateauafularsteaua2:steagcruce:fular-campionii:steag_cruce_invers:

 

 

 

i-a auzi ca s-o vandut toate biletele:))

AuRaSh198825.04.2011 15:37

Salut!

Am si eu o intrebare(poate nu am postat tocmai bn aici) as vrea sa stiu dak voi va intalniti undeva inainte de meciuri si merge`ti impreuna!eu doar m am mutat in Bucuresti si nu prea am multi prieteni aici asa k nu am cu cn sa merg la meciuri!imi doaream din tot sufletul sa merg la meciul din seara asta si nu numai,dar na....N am cu cn ,n am cu cn:) :P Bafta!!! HAI Steaua :x:x

fular-campionii fular-campionii fular-campionii

 

Strekken x25.04.2011 15:37

Zi-mi ca nu glumesti :))

 

Astazi dimineata, la casele stadionului din Ghencea, au fost puse in vanzare ultimele bilete pentru meciul cu Dinamo. Acestea s-au vandut cu viteza luminii, astfel ca diseara vom avea un derby cu casa inchisa.

2000 a fost numarul biletelor puse in vanzare luni dimineata in Ghencea, dar acestea s-au epuizat doar in cateva zeci de minute. Liderii galeriei Stelei au fost prezenti la stadion, pentru a se asigura ca biletele nu vor ajunge pe mana rivalilor. La meci vor fi doar prezenti 667 de dinamovisti, chiar daca oaspetii au sperat pana in ultima clipa ca vor mai primi inca 533 de bilete in plus. Partida dintre Steaua si Dinamo se va disputa astazi, de la ora 20.30, in direct la Digi Sport. In turul campionatului, formatia lui Ioan Andone s-a impus cu 2-1, mentinandu-si suprematia in fata ros-albastrilor forzateauafularsteaua2:steagcruce:fular-campionii:steag_cruce_invers:

 

 

 

i-a auzi ca s-o vandut toate biletele:))

ss lucki25.04.2011 17:57

cate suturi in peluza am vazut pana acum, e inimaginabil cum pot sa traga doar in balarii...

Gaby1125.04.2011 18:02

cineva sa ii impuste pe bilasco si surdu. imediat dupa aceea si pe cel care ii vrea in primul 11

Harald25.04.2011 18:05

mi se pare mie, sau Banel centreza in careu?

«123458»