prea de tot....sa le dea numele si adresa pe post !
sport.ro cei mai praf...
ar trebui dati in judecata ![]()
Incredibil! Nu mai am comentarii... si nimeni nu face nimic! Toti tac, toti ne acuza: huligani, golani etc... OK n-or fi fost sfinti dar nici sa i tratezi ca pe sclavi in mileniul III
si ce, te bucura faptul ca e "un spurcat" care si-o ia de la gabori?! iti doresc sa ajungi nevinovat intr-o sectie , si-o sa te convingi ca ai parte de acelasi tratament.
era vorba de o bataie intre interlopi(da , bgs) ma unge la suflet....esti zana maseluta tu ?oricum eu nu stiu sa-mi fi pus o dorinta dar vad ca esti mai saritor tu. nu ataca degeaba mai ales cand nu stii cu cine vorbesti si ce am vrut sa zic...nu prea mai are rost sa spun ca am fost dus si vinovat si nevinovat la sectie iar cand sa merg la baie drojdieru de acolo venea cu kalashu dupa mine..
Cu atat mai mult ar trebui sa te gandesti de 2 ori inainte sa te bucuri cand vezi un OM incatusat batut de politie. Ah, ca e interlop, ca e caine, ca e orice... nu prea conteaza pentru ca in situatia in care un dobitoc de mascat/jandarm/politist crede ca tu ai facut ceva (sau i se pune pur si simplu pata) ne putem afla toti. Si atunci o sa vrem sa vedem macar solidaritate din partea celorlalti, ca de tragerea la raspundere a gaborilor nu putem vorbi.
Cica.." suparati ca echipa lor a castigat cu greu " ... meciul s-a jucat in nocturna..imaginile sunt filmate in plina zi !!!! Deci meciul nici nu incepuse !!! Cum naiba sa crezi ceva din ce spun cei din mass-media ?!
incidentele au fost inainte de meci ..nu va luati dupa tot ce scrie presa, parca e ceva nou ..
si mai ales cu "galeria nu a strigat impotriva lui Gigi"...de strigat, s-a strigat..dar in afara stadionului, ca de intrat nu s-a intrat..
este magnific cand gaborii fac abuzuri, mai ales impotriva "concurentei". Pt ca au toti de suferit din cauza asta: interlopii si politia. Interlopul pt ca isi ia bataie (ma rog,asta nu e cine stie ce realizare) si politia isi face imagine si mai de kkt
În drumul spre Budapesta, astã-noapte s-au petrecut evenimente grave, avîndu-i în prim-plan pe fanii care se deplasau spre Ungaria.
Aproape de miezul nopții, ultrașii din douã autocare, escortate de 4 mașini de Poliție și de un echipaj al jandarmeriei din Pitești, au vrut sã opreascã la Dedulești (județul Argeș) pentru a mînca.Reprezentanții forțelor de ordine au refuzat sã-i lase, iar fanii au pornit scandalul.Oamenii legii-junglei au utilizat gaze lacrimogene și au tras focuri de armã pentru a-i potoli pe steliști! Apoi i-au urcat înapoi în mașini, ultrașii continuîndu-și drumul spre Ungaria
eu n-am vazut-o ![]()
foarte tare
nu stiu cum de mi-a scapat asta ![]()
si mie mi-a scapat faza asta...oricum nu eram prea lucid in acele momente.
sigur nu e trucata
chiar eu am facut poza
ma si mir ca mi-a iesit la cum eram
si in parcare erau doar 2 autocare + 1 microbuz
adica multi dintre voi nu erati inca acolo
prea tare poza..am vazut-o azi avatar la cineva dar am zis ca o fi trucata..felicitari fotografului ![]()
prea tare poza..am vazut-o azi avatar la cineva dar am zis ca o fi trucata..felicitari fotografului![]()
felicitari pictorului inainte de toate...
geniala poza asta...
Politaiul ala si-a scos una din rude la plimbare?
Si ca tot suntem la threadul "A.C.A.B.",o melodie scoasa de KST pe tema asta:
Iesenii ataca jandarmii , respirandu-le aerul si jandarmii riposteaza corespunzator: ![]()
aia de la Iasi, acum ca au acest film, ar trebui sa ii dea in judecata pe jegosi.
prea se cred buricul pamantului jigodiile astea din Jandarmerie.
In instanta nu se iau in considerare probele video.
Cum nici ei nu pot sa le foloseasca impotriva noastra, dar totusi la sectie iti arata filmulete/poze ca sa te faca sa semnezi procesul verbal.
mai nou se admit si probe video dar numai coroborate cu marturii si alte mijloace de proba... oricum, oamenii si-au luat masuri de precautie, si-au tras ciorapi pe fata.
Pai pentru ce s-a intamplat acolo, ar trebui sa se intample ceva cu toata divizia care s-a aflat la stadion. Procesele impotriva jandarmeriei sunt lungi si costisitoare, uneori castigi si fac repede apel si castiga ei....
E bine de stiut ca acum se iau in considerare si probele video.