FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A.C.A.B.

«18910111220»
zoloz200527.04.2009 17:10
RaMs3s27.04.2009 17:13

prea de tot....sa le dea numele si adresa pe post !

sport.ro cei mai praf...

ar trebui dati in judecata :ce_oameni:

 

 

ultrash27.04.2009 18:12

Incredibil! Nu mai am comentarii... si nimeni nu face nimic! Toti tac, toti ne acuza: huligani, golani etc... OK n-or fi fost sfinti dar nici sa i tratezi ca pe sclavi in mileniul III

The_Foxes27.04.2009 19:56
si ce, te bucura faptul ca e "un spurcat" care si-o ia de la gabori?! iti doresc sa ajungi nevinovat intr-o sectie , si-o sa te convingi ca ai parte de acelasi tratament.

 

era vorba de o bataie intre interlopi(da , bgs) ma unge la suflet....esti zana maseluta tu ?oricum eu nu stiu sa-mi fi pus o dorinta dar vad ca esti mai saritor tu. nu ataca degeaba mai ales cand nu stii cu cine vorbesti si ce am vrut sa zic...nu prea mai are rost sa spun ca am fost dus si vinovat si nevinovat la sectie iar cand sa merg la baie drojdieru de acolo venea cu kalashu dupa mine..

noname_fu27.04.2009 21:01

Cu atat mai mult ar trebui sa te gandesti de 2 ori inainte sa te bucuri cand vezi un OM incatusat batut de politie. Ah, ca e interlop, ca e caine, ca e orice... nu prea conteaza pentru ca in situatia in care un dobitoc de mascat/jandarm/politist crede ca tu ai facut ceva (sau i se pune pur si simplu pata) ne putem afla toti. Si atunci o sa vrem sa vedem macar solidaritate din partea celorlalti, ca de tragerea la raspundere a gaborilor nu putem vorbi.

Ionutz8627.04.2009 21:20
nu ..cred

 

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/sup...a-ploiesti.html

 

Cica.." suparati ca echipa lor a castigat cu greu " ... meciul s-a jucat in nocturna..imaginile sunt filmate in plina zi !!!! Deci meciul nici nu incepuse !!! Cum naiba sa crezi ceva din ce spun cei din mass-media ?!

zoloz200528.04.2009 06:24

incidentele au fost inainte de meci ..nu va luati dupa tot ce scrie presa, parca e ceva nou ..

 

si mai ales cu "galeria nu a strigat impotriva lui Gigi"...de strigat, s-a strigat..dar in afara stadionului, ca de intrat nu s-a intrat..

puyol28.04.2009 09:16

este magnific cand gaborii fac abuzuri, mai ales impotriva "concurentei". Pt ca au toti de suferit din cauza asta: interlopii si politia. Interlopul pt ca isi ia bataie (ma rog,asta nu e cine stie ce realizare) si politia isi face imagine si mai de kkt

crafft22.07.2009 18:57
crafft23.07.2009 10:46

În drumul spre Budapesta, astã-noapte s-au petrecut evenimente grave, avîndu-i în prim-plan pe fanii care se deplasau spre Ungaria.

 

Aproape de miezul nopții, ultrașii din douã autocare, escortate de 4 mașini de Poliție și de un echipaj al jandarmeriei din Pitești, au vrut sã opreascã la Dedulești (județul Argeș) pentru a mînca.Reprezentanții forțelor de ordine au refuzat sã-i lase, iar fanii au pornit scandalul.Oamenii legii-junglei au utilizat gaze lacrimogene și au tras focuri de armã pentru a-i potoli pe steliști! Apoi i-au urcat înapoi în mașini, ultrașii continuîndu-și drumul spre Ungaria

rezistenta_ultras04.08.2009 19:54

geniala poza asta...

militian1_1_.jpg

ultras200406.08.2009 14:14

in parcarea unui centru comercial de langa Arad, cu cateva ore inainte de iesirea din tara spre BUDApesta

 

:))

DSC05233.JPG

bodanelu06.08.2009 15:21

eu n-am vazut-o :))

foarte tare

Azzido06.08.2009 15:35

nu stiu cum de mi-a scapat asta :))

rezistenta_ultras06.08.2009 15:56

si mie mi-a scapat faza asta...oricum nu eram prea lucid in acele momente.

ultras200406.08.2009 17:30

sigur nu e trucata

 

chiar eu am facut poza

 

ma si mir ca mi-a iesit la cum eram

 

si in parcare erau doar 2 autocare + 1 microbuz

 

adica multi dintre voi nu erati inca acolo

cozmin08.08.2009 02:23

prea tare poza..am vazut-o azi avatar la cineva dar am zis ca o fi trucata..felicitari fotografului :))

rezistenta_ultras08.08.2009 09:38
prea tare poza..am vazut-o azi avatar la cineva dar am zis ca o fi trucata..felicitari fotografului :))

felicitari pictorului inainte de toate...

 

The Game08.08.2009 17:26
geniala poza asta...

 

Politaiul ala si-a scos una din rude la plimbare?

 

 

Si ca tot suntem la threadul "A.C.A.B.",o melodie scoasa de KST pe tema asta:

 

noname18.08.2009 14:14

ZOB - Jandarmii

Asculta mai multe audio Muzica

 

Fresh

noname02.09.2009 11:06

Iesenii ataca jandarmii , respirandu-le aerul si jandarmii riposteaza corespunzator: :confused:

Azzido02.09.2009 11:19

aia de la Iasi, acum ca au acest film, ar trebui sa ii dea in judecata pe jegosi.

prea se cred buricul pamantului jigodiile astea din Jandarmerie.

korynna02.09.2009 11:22

In instanta nu se iau in considerare probele video.

Cum nici ei nu pot sa le foloseasca impotriva noastra, dar totusi la sectie iti arata filmulete/poze ca sa te faca sa semnezi procesul verbal.

noname02.09.2009 11:54

mai nou se admit si probe video dar numai coroborate cu marturii si alte mijloace de proba... oricum, oamenii si-au luat masuri de precautie, si-au tras ciorapi pe fata.

korynna02.09.2009 12:06

Pai pentru ce s-a intamplat acolo, ar trebui sa se intample ceva cu toata divizia care s-a aflat la stadion. Procesele impotriva jandarmeriei sunt lungi si costisitoare, uneori castigi si fac repede apel si castiga ei....

E bine de stiut ca acum se iau in considerare si probele video.

«18910111220»