FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A.C.A.B.

«167891020»
sabin130704.10.2008 09:22

O mica mare dieferenta..

As fi curios care sunt realizarile de pana acum ale stimatilor Adrian Dinca si Adrian Tanase, ¨Intelligence¨ul Jandarmeriei noastre. Deci eu nu stiam pana la ora asta ca Jandararmeria are un Intelligence !!

Bodanel04.10.2008 13:31

@ sabin

 

Nici nu are. E doar o denumire pentru o functie din structura organizatorica.

Dj19.10.2008 21:09

ma uit la Telesport si vad iar abuzurile militiei la galati.

incredibil, nu`mi vine sa cred.

punkboy20.10.2008 05:54

la PUSCARIE mitik la PUSCARIE

cozmin20.10.2008 06:48

pentru cei ce n-au vazut emisiunea aseara in direct o pot urmari azi la 12 30 pe acelasi Telesport.

bodanelu20.10.2008 07:37

poate sa o inregistreze cineva? ca sunt la munca si nu`mi merge streaming-ul

korynna20.10.2008 07:45

Iar eu nu prind Telesport... :wall:

lbj20.10.2008 08:54
Dj20.10.2008 09:15

la finalul emisiunii se vorbeste despre abuzul de la galati.

andyro20.10.2008 15:17
crafft29.11.2008 15:49
Azzido29.11.2008 17:28

l-am pus pe prima pagina

Azzido12.12.2008 14:54
Bodanel12.12.2008 15:55

Doar a vrut sa-l pocneasca militianul. Ghinionul lui. Imi pare rau pentru baiatul ala.

axl12.12.2008 15:56

Milițianul e un dobitoc care nu si-a asigurat arma. Isi merita soarta.

Marius12.12.2008 16:00

Militianul a fost retinut imediat dupa "accident" , iar la inceputul saptamanii un judecator a hotarat ca poate fi judecat in libertate si, ca atare, a fost eliberat.

axl12.12.2008 16:01

Probabil va face parnaie pentru omor prin imprudenta, folosirea nejustificata a armei din dotare, incalcarea regimului armelor si munitiilor, etc. Nu scapa.

Stanici12.12.2008 16:33

Sa nu scape, fmm, la fel cum nu l-a scapat nici el pe ala si l-a alergat si i-a dat cu tocul armei, cu toate ca nu mai reprezenta vreo amenintare. Partea buna e ca e gabor si o sa se distreze tare la parnaie, acolo.. cred ca baietii si-ai pregatit alifia deja.

puyol12.12.2008 18:10

sper sa-l bage la sona :D

Azzido12.12.2008 20:26

e clar ca omul nu a vrut sa-l impuste, dar imprudenta nu e o scuza.

cum spunea si axl, arma se asigura inainte de toate.

eu cand eram in Armata imi luam capace daca umblam cu PM-ul neasigurat, si nici macar nu aveam munitie in incarcator....

Oricum, e f trista situatia militianului si a persoanei impuscate

 

zoloz200512.12.2008 22:10

suporterul a murit?

Marius12.12.2008 22:11

Da. La spital.

Bodanel13.12.2008 06:21

@Axl si Azzido

 

Departe de mine sa tin partea militianului dar aia faceau scandal iar pe la inceputul filmuletului aveau tot felul de obiecte in mana. Partea cu neasiguratul armei pica pentru ca daca vroia sa o foloseasca pentru focuri de avertisment trebuia sa "traga piedica". A fost imbecil ca nu s-a controlat (adrenalina bat-o vina). Trista situatia intr-adevar.

 

@stanici & puyol

 

stati voi linistiti ca militienii au grija de ai lor in puscarie.

axl13.12.2008 10:14

@Bodanel, priveste cu atentie filmuletul. Militianul il urmareste pe suporter si in momentul cand trece pe dupa masina aia dezasigura pistolul si il armeaza, tinandu-l mai tot timpul indreptat spre fata aluia. Dupa care il loveste pe ala in cap. Probabil ca tinea degetul pe tragaci si din cauza socului loviturii a apasat involuntar. De ce a dezasigurat, de ce a armat? In primul rand de ce s-a dus el de capul lui, singur, intre aia? Nu cunosc regulile de angajare ale politiei braziliene in cazuri din astea, dar militianul ala e un tampit.

Bodanel13.12.2008 12:19

@axl

 

Ai dreptate. Acum am vazut cand armeaza arma. Omul a armat-o pentru impresie insa a uitat sa puna piedica. Nu s-a dus intre ei ci s-a dus sa ii opreasca deoarece aia fugeau dupa cineva. Trist.

«167891020»