FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A.C.A.B.

«191011121320»
Maye02.09.2009 12:16

Cu ciorapii pe fata nu stiu daca ai ce sa le faci...

mortii lor...

korynna02.09.2009 12:26

Cred ca se poate afla usor daca cineva vrea sa ia atitudine. Am inteles ca mult mai folositor e sa depui un referat, dar nu mai stiu sigur la ce institutie anume...ceva cu disciplina, iar acolo chiar se iau masuri, nu ca in tribunale.

IPR02.09.2009 13:24

in primul rand ca nu aveau voie sa intre in autocar.

doar_stelist02.09.2009 14:28

fac pariu ca acest filmulet nu o sa fie prezentat in timpul stirilor sportive de la TV.

ne multumim sa vedem la sport (orice post / canal) cum rade Jiji ca bou' in parlamentul c*r*l*I

dragos_ghinea03.09.2009 08:58

au aratat putin la stiri dar ziceau ca tot huliganii sunt de vina.

doar_stelist03.09.2009 09:29

ok, scuze.

 

au aratat PUTIN la stiri si HULIGANII au fost de vina.

unde pusca mea au fost de vina "golanii" ? cand eu vad in filmulet cum 2 rahati imputiti (scuzati pleonasmul) cu ciorapii pe fata iau la bataie suporterii, fara motiv din punctul meu de vedere.

unde au fost vinovati "huliganii" cand organele au intrat in autobuze? :hmmm:

 

stiu ca nu poate nimeni de aici sa-mi raspunda la intrebari dar sper ca macar sa citeasca cei care ar trebui sa raspunda si sa se gandeasca ca poate intr-o zi se vor intalni cu unul dintre golani pe strada sau in piata sau la un film si poate o sa fie recunoscut.

 

korynna04.09.2009 18:30

Institutia la care ma refeream putin mai sus si se ocupa de problemele de disciplina este Tribunalul Militar. Asa ca toate plangerile noastre ar trebui sa ajunga acolo.

Falemi08.09.2009 15:58

OARE CAT O SA MAI PERMITEM SA :

 

-ISI INCERCE ARSENALU DIN DOTARE PE NOI

-ISI VERIFICE BARBATZIA IN LUPTE DE GENU 10-1(BINEINTELES 10 MILITZIENI)

-NE MAI ALERGE CU JAVRE

 

 

CAT ??????

 

AM VAZUT PE EUROSPORT NU DE MULT CUM LA UN MECI DIN PORTUGALIA PARCA UN SUPORTER CARE A INTRAT IN TEREN SI PROTESTA PASNIC A FOST TRANTIT LA PAMANT SI BATUT CU BESTIALITATE......PANA CAND A NAVALIT INTREAGA PELUZA PE TEREN SI I-A CUMINTIT PE SMECHERI

 

CAND O SA FACEM SI NOI ASA CEVA ?????

 

 

 

 

Voi ne bagati in cordoane

 

 

si ne tineti la intrare,

 

 

Dar pe noi ne doare-n p***

 

 

De politia romana!

 

 

Ale, ale, ale, ale, ale, o,

 

 

ooooooooo ...si din nou ne

 

 

doare-n p*** de politia romana!

 

 

Ale, ale, ale, ale, ale, o,

 

 

ooooooooo ...cat traim

 

 

ne doare-n p*** de politia romana!

 

Mai omule,de ce crezi tu ca daca intri in teren realizezi ceva bun?Tot ceea ce reiese de la actiunea asta este doar in raul echipei.Ati vazut dragi suporteri:intri in teren,arunci cu obiecte,bennere rasiste=depunctarea echipei,meciul se decide la masa verde in defavoarea noastra,meciuri cu portile inchise,si altele.Fiti mai cuminti ca o sa fiti cuminti pentru echipa

 

Fane08.09.2009 18:01

@Falemi

 

Nu observi ca tocmai ai raspuns unei postari din 2004 ?

crafft12.09.2009 14:51
crafft16.09.2009 18:32

http://www.sport.ro/Liga-2-seria-1/bataie-...l?autoplay=true

priviti cum dau muistii,ii doare-n **** ca sunt filmati

doar_stelist17.09.2009 08:10

pai si te mai mira ceva ? pe mine nu.

 

departe de mine gandul sa iau apararea organelor dar daca constantenii au planificat ceva cu ploiestenii nu trebuiau sa organizeze langa stadion.

 

era clar ca o sa intervina "fortele de ordine"

 

sper sa se foloseasca intr-un fel "proba video", la un proces, la o judecata ceva.

 

 

p.s. "domnule ciocan", "domnule militaru", "domnule X", "domnule purtator de cuvant" al ....(completati voi punctele) explicati-mi si mie de ce un organ platit din banii nostri loveste o persoana imobilizata?

probabil ca nu o sa vedeti nimic anormal / ciudat din acest filmulet, dar macar 2:18, 2:29, 2:35, 4:35 (min:sec) puteti explica ? "domnilor" ?

rezistenta_ultras17.09.2009 12:50

astia de la constanta au fost destul de "finuti" cu Sorin...a scapat doar cu un pumn in ficat.

altii au trecut prin altele mai nasoale prin dube si regine.

sunt cunoscute episoadele cand se stinge lumina in balena si vin bocanci si bastoane din toate partile...un fel de gang bang in varianta jandarmilor.

Daniel-Ionut17.09.2009 17:08

"de ce continuati ceea ce faceti, daca nu va place cand vedeti proteste?

de ce p* mea nu lasati peluzele romanesti sa se manifeste?

de ce in orice situatie gazul si bastoanele va ajuta sa nu dati in spate?

de ce nu dati jos uniforma s-o punem parte-n parte?"

:music:

dragos_ghinea19.09.2009 10:40

suporterii lui Hajdul Split la Zilina (acum o luna jumate).

 

 

zilina11hajduksplit2009.jpg

 

crafft05.11.2009 11:01
rezistenta_ultras05.11.2009 11:13
http://www.sport.ro/Liga-campionilor/range...te-animale.html

mileniul 3...undeva-n balcani...

SAS a fost firma de paza meciul asta?

dragos_ghinea05.11.2009 12:46

acum vad si astia ce patim noi la fiecare meci.

 

daca s-ar fi intamplat

ieri, cred ca facea inconjurul lumii.
Andreiasu06.11.2009 01:17
acum vad si astia ce patim noi la fiecare meci.

 

daca s-ar fi intamplat

ieri, cred ca facea inconjurul lumii.

 

Ce-i mai dragos, ai descoperit gazele? :(

noname06.11.2009 10:53

gazele intestinale...

dragos_ghinea17.11.2009 20:45
AG18.11.2009 07:10

asta e cea mai tare

 

180920334b03a041cee28.jpg

dragos_ghinea18.11.2009 13:49

mai am eu 2 in calculator, tot de ala aceleasi incidente, dar nu erau in articolul ala.. :

 

incidenteviolenteingrec.jpg

incidenteviolenteingrec.jpg

 

 

 

 

RaMs3s18.11.2009 14:37

Paok hooligans

Ksan8h_PAOK07_08_01_jpg_jpg_jpg.jpg

fredysteaua23.11.2009 20:44

ce tare e aia cu prastia :))))))

trebuie 2 :)) unu sa incarce altu sa traga :))

 

am si eu niste poze, o sa le pun cand pot

«191011121320»