Cu ciorapii pe fata nu stiu daca ai ce sa le faci...
mortii lor...
Cu ciorapii pe fata nu stiu daca ai ce sa le faci...
mortii lor...
Cred ca se poate afla usor daca cineva vrea sa ia atitudine. Am inteles ca mult mai folositor e sa depui un referat, dar nu mai stiu sigur la ce institutie anume...ceva cu disciplina, iar acolo chiar se iau masuri, nu ca in tribunale.
in primul rand ca nu aveau voie sa intre in autocar.
fac pariu ca acest filmulet nu o sa fie prezentat in timpul stirilor sportive de la TV.
ne multumim sa vedem la sport (orice post / canal) cum rade Jiji ca bou' in parlamentul c*r*l*I
au aratat putin la stiri dar ziceau ca tot huliganii sunt de vina.
ok, scuze.
au aratat PUTIN la stiri si HULIGANII au fost de vina.
unde pusca mea au fost de vina "golanii" ? cand eu vad in filmulet cum 2 rahati imputiti (scuzati pleonasmul) cu ciorapii pe fata iau la bataie suporterii, fara motiv din punctul meu de vedere.
unde au fost vinovati "huliganii" cand organele au intrat in autobuze? ![]()
stiu ca nu poate nimeni de aici sa-mi raspunda la intrebari dar sper ca macar sa citeasca cei care ar trebui sa raspunda si sa se gandeasca ca poate intr-o zi se vor intalni cu unul dintre golani pe strada sau in piata sau la un film si poate o sa fie recunoscut.
Institutia la care ma refeream putin mai sus si se ocupa de problemele de disciplina este Tribunalul Militar. Asa ca toate plangerile noastre ar trebui sa ajunga acolo.
OARE CAT O SA MAI PERMITEM SA :
-ISI INCERCE ARSENALU DIN DOTARE PE NOI
-ISI VERIFICE BARBATZIA IN LUPTE DE GENU 10-1(BINEINTELES 10 MILITZIENI)
-NE MAI ALERGE CU JAVRE
CAT ??????
AM VAZUT PE EUROSPORT NU DE MULT CUM LA UN MECI DIN PORTUGALIA PARCA UN SUPORTER CARE A INTRAT IN TEREN SI PROTESTA PASNIC A FOST TRANTIT LA PAMANT SI BATUT CU BESTIALITATE......PANA CAND A NAVALIT INTREAGA PELUZA PE TEREN SI I-A CUMINTIT PE SMECHERI
CAND O SA FACEM SI NOI ASA CEVA ?????
Voi ne bagati in cordoane
si ne tineti la intrare,
Dar pe noi ne doare-n p***
De politia romana!
Ale, ale, ale, ale, ale, o,
ooooooooo ...si din nou ne
doare-n p*** de politia romana!
Ale, ale, ale, ale, ale, o,
ooooooooo ...cat traim
ne doare-n p*** de politia romana!
Mai omule,de ce crezi tu ca daca intri in teren realizezi ceva bun?Tot ceea ce reiese de la actiunea asta este doar in raul echipei.Ati vazut dragi suporteri:intri in teren,arunci cu obiecte,bennere rasiste=depunctarea echipei,meciul se decide la masa verde in defavoarea noastra,meciuri cu portile inchise,si altele.Fiti mai cuminti ca o sa fiti cuminti pentru echipa
@Falemi
Nu observi ca tocmai ai raspuns unei postari din 2004 ?
http://www.sport.ro/Liga-2-seria-1/bataie-...l?autoplay=true
priviti cum dau muistii,ii doare-n **** ca sunt filmati
pai si te mai mira ceva ? pe mine nu.
departe de mine gandul sa iau apararea organelor dar daca constantenii au planificat ceva cu ploiestenii nu trebuiau sa organizeze langa stadion.
era clar ca o sa intervina "fortele de ordine"
sper sa se foloseasca intr-un fel "proba video", la un proces, la o judecata ceva.
p.s. "domnule ciocan", "domnule militaru", "domnule X", "domnule purtator de cuvant" al ....(completati voi punctele) explicati-mi si mie de ce un organ platit din banii nostri loveste o persoana imobilizata?
probabil ca nu o sa vedeti nimic anormal / ciudat din acest filmulet, dar macar 2:18, 2:29, 2:35, 4:35 (min:sec) puteti explica ? "domnilor" ?
astia de la constanta au fost destul de "finuti" cu Sorin...a scapat doar cu un pumn in ficat.
altii au trecut prin altele mai nasoale prin dube si regine.
sunt cunoscute episoadele cand se stinge lumina in balena si vin bocanci si bastoane din toate partile...un fel de gang bang in varianta jandarmilor.
"de ce continuati ceea ce faceti, daca nu va place cand vedeti proteste?
de ce p* mea nu lasati peluzele romanesti sa se manifeste?
de ce in orice situatie gazul si bastoanele va ajuta sa nu dati in spate?
de ce nu dati jos uniforma s-o punem parte-n parte?"
![]()
mileniul 3...undeva-n balcani...
SAS a fost firma de paza meciul asta?
acum vad si astia ce patim noi la fiecare meci.
daca s-ar fi intamplat
acum vad si astia ce patim noi la fiecare meci.
daca s-ar fi intamplat
ieri, cred ca facea inconjurul lumii.
Ce-i mai dragos, ai descoperit gazele? ![]()
gazele intestinale...
asta e cea mai tare

mai am eu 2 in calculator, tot de ala aceleasi incidente, dar nu erau in articolul ala.. :


ce tare e aia cu prastia
))))
trebuie 2
unu sa incarce altu sa traga ![]()
am si eu niste poze, o sa le pun cand pot