FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A.C.A.B.

«1101112131420»
crafft06.12.2009 13:02
Marius19.01.2010 18:19
lucvald-190223.02.2010 13:47
cd61bc51fa44fc68c448e82fc50f1c10.jpeg
Maye23.02.2010 14:04

Sursa?

AG23.02.2010 14:21

e de la unguri

albanezul23.02.2010 14:27
e de la unguri

de unde stii?

Bogdan23.02.2010 14:52

adica ala e un sector creat ad-hoc pentru fanii oaspetilor?

lucvald-190223.02.2010 15:03

sursa este un site din polonia pe care-l frecventez : ultrasfoto.pl

..si habar n-am daca este de la unguri respectiva poza!

 

intamplator am remarcat si o fotografie de pe Ghencea :

 

http://ultrasfoto.pl/Obraz/428.html

 

1b7c39e1a5794a49f0a41f94dcd70bfd.jpeg

AG23.02.2010 15:04
de unde stii?

dupa scutieri :)

zoloz200523.02.2010 15:49
http://ultrasfoto.pl/obrazy/mini/47ab898c1...7668cdf4d4.jpeg mai sunt de la meciurile Stelei :) asta e cu sportu`, 50 de ron biletul de intrare daca nu ma insel.
Azzido23.02.2010 18:00
dupa scutieri :)

nu prea cred ca sunt unguri.

uite mai jos uniforma "scutierilor" bozgori

DSC06581.jpg

*Alecs*23.02.2010 18:04

Nu e de la unguri si nici din timpul vreunui meci. Este un antrenament al jandarmilor din Ucraina care se pregatesc pentru Euro 2012.

Recoba26.02.2010 07:18
AG27.02.2010 07:28

vai sa'mi bag pl ce toba i'a dat lu ala la 4:01 :))

pytycrys23.03.2010 21:34

SA VA FUTEM IN GURA DE GABORI IDIOTI!

 

Dedicatie:

MarkCortez23.03.2010 21:41

Macar nu s-au bagat in razboiul nostru cu Jiji.

E pusa poza aici cu cel mai frumos ACAB facut in Romania ?

rezistenta_ultras12.04.2010 10:24

 

Maye12.04.2010 12:34

Ippon Med e o firma de tarani si am simtit-o de mai multe ori.

 

Acum 2 ani , o femeie gravida care era in deplasare a fost lovita de ei , iar sezonul trecut tot ei au interzis steagul Romaniei pe stadion.Cativa de pe aici stiu despre ce vorbesc.

 

Leprele!

Azzido12.04.2010 13:22

@rezistenta

ar fi interesant de stiut si de ce au sarit la bataie aia de la firma de paza, ca din clipurile alea doua nu ai cum sa-ti dai seama

Maye12.04.2010 13:27

Pentru un steag , care citez : "era prea mare" + faptul ca unii dintre timisoreni erau bauti , dar nu faceau scandal.

S.S.Lazio12.04.2010 19:45

mama,mama,ce batuta merita astia ! (firma de paza)

Maye12.04.2010 21:34

Stai linistit ca o sa si-o primeasca.

Unii , multi , nu i-au uitat .

Iepurasul sta dupa colt.

S.S.Lazio13.04.2010 20:01

i-as lua la rand ..incepand de la randory security,pana la bgs ! as bate la ei pana si-ar cauta alt loc de munca .

Stanici15.04.2010 12:15

Cica nu s-a modificat legea aia. E bine, ba! :)

DelaNord200217.04.2010 21:22

Deci prosti sa fie cei de la Timisoara daca nu fac plangere penala impotriva firmei de paza. Mai precis impotriva ciobanilor aia care au sarit la bataie. Cum fmm sa iei la bataie niste suporteri pt ca steagul e prea mare. Au ajuns toti interlopii, angajati la firme de paza, sa faca legea. Jandarmii aia care au venit ar fi trebuit sa-i ia pe aia de la firma de paza, nu pe suporterul ala...dar n-ai sa vezi asta in Romania...

«1101112131420»