
Sursa?
e de la unguri
e de la unguri
de unde stii?
adica ala e un sector creat ad-hoc pentru fanii oaspetilor?
sursa este un site din polonia pe care-l frecventez : ultrasfoto.pl
..si habar n-am daca este de la unguri respectiva poza!
intamplator am remarcat si o fotografie de pe Ghencea :
http://ultrasfoto.pl/Obraz/428.html

de unde stii?
dupa scutieri ![]()
Nu e de la unguri si nici din timpul vreunui meci. Este un antrenament al jandarmilor din Ucraina care se pregatesc pentru Euro 2012.
vai sa'mi bag pl ce toba i'a dat lu ala la 4:01 ![]()
SA VA FUTEM IN GURA DE GABORI IDIOTI!
Dedicatie:
Macar nu s-au bagat in razboiul nostru cu Jiji.
E pusa poza aici cu cel mai frumos ACAB facut in Romania ?
Ippon Med e o firma de tarani si am simtit-o de mai multe ori.
Acum 2 ani , o femeie gravida care era in deplasare a fost lovita de ei , iar sezonul trecut tot ei au interzis steagul Romaniei pe stadion.Cativa de pe aici stiu despre ce vorbesc.
Leprele!
@rezistenta
ar fi interesant de stiut si de ce au sarit la bataie aia de la firma de paza, ca din clipurile alea doua nu ai cum sa-ti dai seama
Pentru un steag , care citez : "era prea mare" + faptul ca unii dintre timisoreni erau bauti , dar nu faceau scandal.
mama,mama,ce batuta merita astia ! (firma de paza)
Stai linistit ca o sa si-o primeasca.
Unii , multi , nu i-au uitat .
Iepurasul sta dupa colt.
i-as lua la rand ..incepand de la randory security,pana la bgs ! as bate la ei pana si-ar cauta alt loc de munca .
Cica nu s-a modificat legea aia. E bine, ba! ![]()
Deci prosti sa fie cei de la Timisoara daca nu fac plangere penala impotriva firmei de paza. Mai precis impotriva ciobanilor aia care au sarit la bataie. Cum fmm sa iei la bataie niste suporteri pt ca steagul e prea mare. Au ajuns toti interlopii, angajati la firme de paza, sa faca legea. Jandarmii aia care au venit ar fi trebuit sa-i ia pe aia de la firma de paza, nu pe suporterul ala...dar n-ai sa vezi asta in Romania...