FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arhiva ta-fotografiile tale

«123456»
Kame19.04.2006 06:12

katau avea poze cu fularul ala cu Armata..nu yo..

STARforce19.04.2006 07:08

heheh sorry se mai intampla, cu vajaiala asta din inaintea meciului ce sa faci oricum nu mi-ai raspuns la intrebare.where did u score the scarf?

Katau19.04.2006 11:14

eu iti raspund da nu cred k o sa te ajute :D,il am de acum 8 ani si dakmi`amintesc bine l`am luat de la un copil i`am dat vre`o 10-20 mii pe el :twisted:

GuessWhoo19.04.2006 11:34

dscn47522fd.th.jpgdscn47595au.th.jpg

dscn47604qc.th.jpgdscn47754us.th.jpgdscn47905wk.th.jpgdscn47911at.th.jpgdscn48048wi.th.jpgdscn48060wy.th.jpgdscn48106pc.th.jpgdscn48096qe.th.jpgdscn48080wl.th.jpg

CFR Cluj-Steaua

Actiunea Cluj 2005- baietii din Oradea si Zalau

Katau19.04.2006 14:32

lool ce petarda de steag pe 2 betze in pozele lu` guesswhoo dak nu ma insel e facut cu markeru si k sa fie mai jmecher ia`u pus si semnu de la nike pe sapca =)).....hai ma baieti decat cu dastea mai bine fara. :twisted:

STARforce19.04.2006 14:56

treaba e ca sigla este invers poate mai era ceva pe partea ailalta oricum e penal steagu totally agree

Triphat19.04.2006 17:24

Cu markeru... :lol: Puneti baieti mana pe vopsea, stergesti sigla aia nike, mai pictati un background ceva, si ar arata mijto. Dar oricum ideea e prea folosita peste tot.....

GuessWhoo19.04.2006 19:55

Tin sa precizez ca steagul nu era al nostru !

Katau19.04.2006 20:40

acu o dai asa k sa te scoti :))

Vladinho20.04.2006 15:30
acu o dai asa ca sa te scoti :))

 

Hahahahha :P:P

Kame20.04.2006 17:27

hmm..ideea e veche...dati-va fratilor pe vopsele ca nu prea merge cu markeru...

cannavaro21.04.2006 06:49

Momentan asa ...o sa le postez corect cand ajung acasa!

 

Poze facute in Peluza 1!

 

hpim20421cu.jpg

 

hpim20450uo.jpg

 

hpim20184be.jpg

 

hpim20670nk.jpg

Kame21.04.2006 10:10
bykm0065ks.th.jpgbykm0181gd.th.jpgbykm0097fc.th.jpg14371126852a1f3c8edb02502002gp.th.jpghpim20670nk0it.th.jpg
carbone21.04.2006 17:30

http://rapidshare.de/files/18583755/Steaua..._extrema.exe.ht

"alerg, ma bucur,plang, strig, zi de zi vad viata in ros-albastru. un filmulet care dovedeste ca de anul trecut stelistii au visat la Cupa UEFA. anul acesta gluma se ingroasa si pe 10 mai vom fi la eindhoven. UN MATERIAL DE EXCEPTIE NU IL RATATI CA E PACAT!

Katau21.04.2006 19:07

@carbone cica filmu a fost "deleted by uploader"

Motanu D21.04.2006 19:25

.exe.ht ?! Pai cu extensia asta 75% din antivirusi te avertizeaza... trebuia sa fii mai atent... asta daca era intr-adevar film si nu altceva ! :twisted:

Kame21.04.2006 19:28

dap..asa imi zice si mie..:(

Kame24.04.2006 14:39

bykm0006um.th.jpg

 

ULTRAS scris de mine cu spray pe un dulap :)

Kame24.04.2006 14:39

bykm0067eu.th.jpgbykm0077te.th.jpgbykm0055dh.th.jpg

 

Culorile Mele preferate(din INIMA mea)pe ouale de Paste.

KAME va ureaza PASTE FERICIT ! ! ! !

Katau24.04.2006 15:56

ce caterinca cu ouale alea ....frumos :),da la scris cu spreiu pe dulap nu prea ai talent :lol:

DTP-Ludacris24.04.2006 18:03

image425xv.th.jpg

 

he he he ..e gardu de vis a` vis ... yo am scris cand eram mai mic :lol: :oops:

carbone24.04.2006 18:10

e tare simpatica faza cu ouale,chiar mi-a placut...daca ne faceai si o uarare ...erai original....mai baieti, terminati cu pozele astea ....scris pe gard, pe usa etc....o sa ajungem sa vedem un capac de canal maine poimaine sau sau cine stie ce...fiti mai seriosi..e parerea mea.am putea posta lucruri mai frumoase aici decat un gard sau cine stie ce...in viitor. limitati-va la ceva mai frumos..

Katau24.04.2006 20:52

altu care nare talent la grafuit,barem dak vreti sa dati cu vopsea/sprei pe pereti incercati ceva mai frumos.. :twisted:

RxN25.04.2006 11:36

imgp03036ax.jpg

imgp03027vs.jpg

imgp03041ca.jpg

imgp03080ph.jpg

RxN25.04.2006 11:55

imgp03192wm.th.jpgimgp03637nq.th.jpgimgp03661ix.th.jpgimgp04022pc.th.jpgimgp04065ob.th.jpg

imgp04046yw.th.jpgimgp03062az.th.jpgimgp03117fq.th.jpgimgp03157us.th.jpgimgp03983pt.th.jpg

24.04.2006 La antrenament

PS: scuze pt pozele celelalte, dar nu mi-am dat seama de prima oara cum e treaba :">

«123456»