FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arhiva ta-fotografiile tale

«123456»
carbone08.04.2006 19:53
imgp21207ch.th.jpg
carbone08.04.2006 20:32

imgp21247oq.th.jpgimgp21229wm.th.jpgimgp21207hx.th.jpg

 

ma numesc NERO si sunt un caine stelist, fac 8 ani pe 10 august, iar pe 10 mai stapanul meu vrea sa mearga la Eindhoven s-o vada pe Steaua :evil:

Horatiu708.04.2006 22:38
Vreau sa-mi pun si
Horatiu709.04.2006 09:48

Mersi frate

Motanu D09.04.2006 10:28

Ok, hai ca iti explic eu ca vad ca lumea nu se inghesuie !

Deci:

1. http://www.imageshack.us/

2. Apesi browse si cauti pe calc imaginea.

3. Apesi host it !

4. Se va incarca o alta pagina. Copii al doilea text de acolo ! Vezi imaginea de mai jos !

th9oo.th.jpg

 

Pui acel text in postul tau de pe forum si asta e tot. Simplu nu? Daca ai vreo problema da-mi un PM.

Voyager209.04.2006 10:29

pentru poze http://imageshack.us/ , uploadezi acolo si pui linkul* de la "Thumbnail for forums (1)" ]

 

 

 

iar pentru filme si alte lucruri uite o lista :

rapidshare.de 

Cel mai cunoscut in acest domeniu 

Talie maxim fisier : 50Mb 

Fisierul expira dupa 30 de zile de inactivitate 



http://www.rapidshare.de 



==================================================== 



megaupload.com 

Talie maxim fisier : 250Mb 

Fisierul expira dupa 30 de zile de inactivitate 



http://www.megaupload.com/ 



==================================================== 



mytempdir.com 

Talie maxima fisier : 25Mb 



http://www.mytempdir.com 



==================================================== 



sendfile.com 

Talie maxima fisier : 60Mb 



http://www.sendfile.com 



==================================================== 



turboupload.com 

Talie maxima fisier : 70Mb 



http://www.turboupload.com 



==================================================== 



ultrashare.net 

Talie maxima fisier : 50Mb 



http://www.ultrashare.net 



==================================================== 



yousendit.com 

Talie maxima fisier : 1Gb (se poate da resume in caz de pierdere conexiune la upload) 

Fisierul expira dupa 25 downloaduri sau 7 zile 



http://www.yousendit.com 



==================================================== 



datapickup.com 

Talie maxima fisier : 250Mb 



http://www.datapickup.com/ 



==================================================== 



filecabi.net 

Fisiere acceptate : .wmv .avi .mpg .mov .swf .asx .jpg .gif .png .pdf file 

Gazduire nelimitata !!! ( maxim 10Mb fisier ) 



http://www.filecabi.net/ 



==================================================== 



ShareBigFile.com 

Talie maxima fisier : 250Mb 

Fisierul expira dupa 7 zile sau 250 downloaduri 



http://ww3.sharebigfile.com/ 



====================================================

 

 

bafta

Voyager

Horatiu709.04.2006 19:43
steaua4vp.th.jpg steaua19wi.th.jpgsteaua24ac.th.jpgsteaua35nd.th.jpg
Horatiu709.04.2006 20:11

steaua72rw.th.jpgsteaua67wb.th.jpgsteaua57tf.th.jpg

 

Va mai pun si data viitoare, sper ca va plac

Kame11.04.2006 19:13
Kame12.04.2006 10:25

bykm0043jd.th.jpg

bykm0050bt.th.jpg

bykm0000gu.th.jpg

bykm0018jf.th.jpg

bykm0029ct.th.jpg

bykm0037uv.th.jpg

 

Primele doua poze sunt din meciul Steaua 0 - 0 Betis,iar celelalte patru sunt din meciul Steaua 0 - 0 Rapid

Katau12.04.2006 21:31

pic022034hb.th.jpg

 

pic020915qb.th.jpg

 

pic020949mi.th.jpg

 

cateva imagini cu mine. :twisted:

Kame13.04.2006 10:49
cannavaro13.04.2006 21:06

la filmulet cere o parola ...

carbone14.04.2006 19:32
la filmulet cere o parola ...
carbone14.04.2006 21:36

imgp25298dx.th.jpgimgp23701lo.th.jpgimgp23694vm.th.jpgimgp23904mg.th.jpg

tot ce ma atrage e ros-albastru....tot ce e ros-albastru e de calitate. o picatura din colectia mea mult iubita: cronici de meci, articole(1947-2005), programe, bilete, insigne. by carbone. cine are ceva rar sa-mi dea si mie macar un xerox. va urma...

carbone14.04.2006 21:46
steaua5kb.th.jpg

 

 

 

 

Locatia:biroul meu cel dezordonat :lol:  

 

 

Sunt 2 revistei ale Stelei de pe vremea cand aveam vreo 2 anisori,daca si aia... :lol:

nu-mi dai mie revistele alea??? sa fie mai ordonat biroul tau??? sau macar un xerox color...de pe fiecare pagina:((

SteauaToronto14.04.2006 22:26

Auzi carbone vezi ca ne-a dat la Antena 1 catelul tau...:D

 

A zis suporterii de pe FCSTEAUA.RO au postat poze si au aratat pozele cu al tau caine :D

Kame15.04.2006 06:13

Parola la filmuletze este STEAUABUC

 

http://www.mytempdir.com/591374

http://www.mytempdir.com/594574

http://www.mytempdir.com/594543

http://www.mytempdir.com/594554

http://www.mytempdir.com/594606

http://www.mytempdir.com/594664

 

6 filmulete din galerie la mekiul Steaua - Rapid, Parola la filmuletze este STEAUABUC

Ana-Maria16.04.2006 20:33
steaua5kb.th.jpg

 

 

 

 

Locatia:biroul meu cel dezordonat :lol:  

 

 

Sunt 2 revistei ale Stelei de pe vremea cand aveam vreo 2 anisori,daca si aia... :lol:

nu-mi dai mie revistele alea??? sa fie mai ordonat biroul tau??? sau macar un xerox color...de pe fiecare pagina:((

 

 

Cum sa ti le dau tie? :) Te ajut daca vrei,da' acum depinde si unde stai.. :lol:

carbone17.04.2006 17:44

l-am vazut si am vorbit si cu el si mi-a zis ca i-a placut cum a aratat. eu nu am apucat sa il vad ...asta e..poate are cineva inrestrare cu stirile din sport

DTP-Ludacris18.04.2006 00:47

o sa pun si yo cateva :wink:

DTP-Ludacris18.04.2006 00:48

Steaua-Betis

image9698hh.th.jpgimage10489jg.th.jpg

DTP-Ludacris18.04.2006 00:48

mai am cateva si de la inceputul meciului cand era full stadionul dar o sa le pun altadata ...

STARforce18.04.2006 06:52

Kame de unde ai luat fularu ala cu Armata???

Katau18.04.2006 12:56
Kame de unde ai luat fularu ala cu Armata???

 

cred k te referi la fularul meu :roll: ,e singurul cu Armata de pe aici ....

«123456»