Toti utilizatorii care doresc sa ne impartaseasca arhiva lor fotografica(inclusiv fotografii/scanari ale revistelor cu si despre Steaua) sunt rugati sa le afiseze aici..In acest mod ne puteti ajuta pe viitor cand vom avea nevoie de fotografii inedite sau de ce nu ,materiale pentru articole.
Deasemeni ii rugam sa faca si o descriere succinta a ceea ce afiseaza.
Multumim anticipat!

































































