O rugaminte: cand uploadati pozele puneti primul link de imagine care vi-l da imageshack.
Acela mic in care va arata dimensiunea imaginii.
Ex:primul mesaj al lui AmuntBoy...asa ar trebui sa arate toate arhivele...o sa lucram la editare,dar va rog faceti asa pe viitor..
Multumim anticipat!

as vrea sa pun si eu poze...pacat ca nu am ![]()
ce scrie pe acel fular care arde?
Uita-te si tu mai bine,chiar nu vezi ca e un fular cu rapid? 8O
http://img324.imageshack.us/my.php?image=img04sq.jpg
Ce smecheri au bagat al doilea "i" mai jos ca sa nu se vada ca-s analfabeti dar lumea stie!


de la ce meci sunt fotografiile?
Barcelona-Steaua 86
http://img330.imageshack.us/my.php?image=b...=bykm0041gn.jpg
http://img409.imageshack.us/my.php?image=b...=bykm0050gh.jpg
Poze cu galeria din meciul Steaua - Betis
cum pot sa imi pun si eu imagini aici ?
spune-mi si mie te rog cum pot sa postez aici imagini