Mie imi e indiferent.Am incredere in echipa.
Mie imi e indiferent.Am incredere in echipa.
Auziti daca trecem deheerenveen jukam primul meci aksa sau in deplasare.Pls raspundeti :!: :!: :!:
Primul meci e acasa.
Radoi40 te aprob..... Hai Steaua....... ![]()
![]()
![]()
Daca trecem de Heerenveen, jucam pe 9 martie acasa cu Betis/AZ Alkmaar si pe 15 sau 16 martie in deplasare.
Din pacate, de data aceasta suntem putin dezavantajati, jucand meciul tur la Bucuresti.
aaaa
Da, insa vom juca cu presiunea de a nu lua gol. In fine, vom vedea.
stie cineva sigur daca o sa se mai gaseasca bilete si in ziua meciului , la Peluza Nord ? nu sunt din Bucuresti si nu am cum sa iau bilete dinainte.
Dati-mi si mie pe privat un mesaj sami spuneti unde sta galeria(nordu)pe lia manoliu!
>>>AM intrat si m-au logat dupa 4 ore,le-am lasat un mesaj,in care le-am lasat si adresa noastra de site,acum sper sa intre vreo unu,scuze de off!!>>> :twisted:incercam sa ii provoc pe suporterii lui Betis la o discutie pe forumul lor , au un topic acolo in care de vb de meciul cu noi , eu am intrat pe situ ala , m-am inregistrat dar nu-mi recunoaste nick , DC ? nu stiu , intrati si voi si incercati sau spuneti-le sa intre la noi pe forum , situ este www.betisweb.com , scuze pt off topic
Steaua HEERENVEN 4 O ATAT AM AVUT DE SPUS.FORZA Steaua .
D.J.BASA.D.J.EDY.I LOVE Steaua.
22 ESTE PENTRU NOI.
ANUL ASTA URMEAZA 23UL.
**** LA CIOROI.**** LA JAVRE.**** LUI pol.tim.
aaaa
aaaa
M-am uitat pe imperecherile pt turul asta si optimi sa vad de ce adversari tari putem scapa cand ajungem in sferturi (cu toti speram asta):
1 Winner of Berlin-Rapid Bucharest vs. Winner of Thun-Hamburg
2 Winner of Basel-Monaco vs. Winner of Litex Lovech-Strasbourg
3 Winner of Stuttgart-Middlesbrough vs. Winner of Brugge-Roma
4 Winner of Heerenveen-Steaua Bucuharest vs. Winner of Real Betis-Alkmaar
5 Winner of Slavia Prague-Palermo vs. Winner of Schalke-Espanyol
6 Winner of Bolton-Marseille vs. Winner of Rosenborg-St. Petersburg
7 Winner of Udinese-Lens vs. Winner of Artmedia-Levski Sofia
8 Winner of Lille-Shaktar Donetsk vs. Winner of Lokomotiv Moscow-Sevilla
Din 1 mi-ar placea sa scapam de Hamburg si sunt ceva sanse avand in vedere ca Thun a castigat mansa tur cu 1-0.
Din 2 ar fi de evitat Monaco, iarasi avem sanse sa scapam de ei pentru ca Basel a castigat cu 1-0 in tur
Din 3 sunt periculoase atat Middlesborough cat si AS Roma deci una din ele va cadea sigur, eu personal imi doresc sa ramana englezii pentru ca Roma e si in forma si mai valoroasa plus ca traditita ne e mult mai buna contra englezilor decat contra italienilor.
Din 4 imi doresc sa scapam de invingatoarea Betis-AZ :lol:
In 5 Shalke si Espanyol par cele mai tari dar una va iesi turul asta si sper sa scapam si de cealalta in optimi
Din 6 mi se par accesibile toate echipele cu ceva pericol fata de francezi de care poate scapam pana in sferturi (a fost 0-0 la Bolton)
Din 7 ar fi bine sa scapam si de Udinese si de Lens, Lens sunt ca iesiti dar Udinese probabil nu vor avea probleme nici turul urmator
In 8 toate echipele sunt solide dar parca Shaktar ar fi cel mai bine pentru noi sa iasa dintre cele 4.
Ce tare cica la peluza 2 unde sta nordu+sudu adica toata galeria
s-au vandut deja 8 mii de bilete plus ca mai sunt abonamente
Ne-am scos
Am auzit si eu .Intersul pentru meci e mare,surprinzator de mare nu ma asteptam mai ales k iam batut in tur .Respect suporterului stelist de pretutindeni . 8) Oricum spectacol o sa fie in teren sper si in tribune o coregrafie ceva :wink: . E bine k gazonul e prea jmecher, cu asa gazon un 3-0 scurt prevad ![]()
joi unde mai gasesc bilete de vanzare si intre ce ore?
la stadion gasesc bilete inainte de meci?
Conform GSP.ro:
S-au vîndut 15.000 de bilete
Pînã ieri, au fost vîndute 15.000 de bilete, din totalul de 40.000 care au fost scoase la vînzare pentru meciul retur din "16"-imile Cupei UEFA, Steaua - Heerenveen, care se va disputa joi, de la ora 19:00. "Sperãm ca pînã la ora de disputare a partidei sã se vîndã toate tichetele. Sînt sigur cã vor veni suporteri din toatã țara pentru a încuraja echipa", a declarat directorul executiv Valeriu Argãsealã. Biletele pot fi achiziționate astãzi, mîine și miercuri de la casele stadioanelor Ghencea și Lia Manoliu, dar și de la magazinul Nike de la Unirea Shoping Center, iar joi, în ziua meciului, doar de la ghișeele celor douã arene.
Deci poti gasii la stadion...
multumesc pentru. infprmatii.
va rog sa ma ajutati si cu preturile la bilete....
cine stie preturile?
si exista diferente de pret la casele de la stadion fata de magazinul Nike?
Preturi bilete:
Tribuna O
200 RON
Tribuna I
20 RON
Tribuna II
10 RON
Peluze
5 RON
Astea sunt preturile PESTE TOT
acum m-am intors de la casa de bilete
daca e posibil cu 4 zile inainte de meci sa nu mai aiba bilete la tribuna 2(care are 20000 de locuri)
iar o sa vad aceleasi fete de cioroi spurcati in fata stadionului cum vand biletele la pret dublu
DA si cu putin inainte de meci o sa le dea la juma de pret numa sa scape de ele!Oricum e bine!Nu cred ca au putut cumpara cioroii nici macar 5000 de bilete deci o sa fie lume ![]()
iar o sa vad aceleasi fete de cioroi spurcati in fata stadionului cum vand biletele la pret dublu
E si Giovanni Becali printre ei ?
Cred ca o mare parte din aceste bilete vandute pana acum (15.000) sunt cumparate la Tribuna 2...
Eu inca mai sper la un numar de 40.000 de spectatori... Merita, pentru cei care nu si-au luat bilete pana acum...