FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Heerenveen 0-1 (!!!)

«123416»
cata_briliantu2616.02.2006 23:31

Echipa MARE Steaua!!! un joc bun si concentarie maxima pe jucatori:) se vede ca nu e o echipa care inainte in meciurile din deplasare se pierdea la 1-0. Revine repede si spectaculos in joc parca s-ar cunoaste de o vesnicie... calificarea este in proprtie de 90% in mana baietilor, asta depinde cum o va fructifica in retur!!! IUBIRE MAXIMA PT Steaua SI pentru TOTI cei CARE CONDUC ACEST MARE CLUB. Forza ROS_ALBASTRI. inimile noastre vor fi mereu ROS-ALBASTRE

iL Napoletano17.02.2006 00:44

rugaminte: FORZA(SE SCRIE IN FELUL ASTA) nu Forza(CAH-CAH)!

BandiT17.02.2006 08:22

eu vin din Brasov la meciul de joi.

vreau niste detalii: de unde se cumpara bilete si cat costa?

unde parchez ca sa nu-mi sparga careva masina?

si alte detalii...

babby_jessus17.02.2006 08:29

Din Brasov nu ai de unde sa iei bilete!Din Ghencea de pe lia manoliu sau de pe nu shtiu ce magazin Unirea din Bucuresti!Am cautat si eu da nam gasit asa ca am tras un drum pana la Bucuresti!Merita!Campionii vin acasa!BAFTA si FORZA Steaua MEREU CAMPIONI

sorin_77717.02.2006 11:07
eu vin din Brasov la meciul de joi.

vreau niste detalii: de unde se cumpara bilete si cat costa?

unde parchez ca sa nu-mi sparga careva masina?

si alte detalii...

 

 

incepand de luni se pun in vanzare si la Magazinul Nike din cadrul Unirea Shopping Center (centrul capitalei)... poti parca in parcarea supraetajata din spatele magazinului, (cred ca e undeva la 30.000 lei pe ora tariful de parcare), foarte civilizat. Urci cu mashina la nivelul 3 cu care faci jonctiunea direct cu etajul corespunzator magazinului Nike din cadrul complexului... la casa de marcat gasesti un baiat care vinde bilete. De la el poti sa cumperi... Succes! si vino degraba...

 

Program la magazinul NIKE in zilele de Luni, Marti, Miercuri premergatoare partidei: 12.00 - 19.00...

ultras200617.02.2006 11:12

aaaa

babby_jessus17.02.2006 11:29

Venim frate,venim!Sper sa facem o atmosfera klumea sa ne stie toata lumea ca suntem cei mai buni!So oricum merita echipa!FORZA STEAUAAAAAAAAA

sorin_77717.02.2006 11:32

Pe mine ma ard talpile, abia astept sa merg... noi ne-am strans o gasca mai mare ca nicodata... nici la meciul cu Lens nu am mers atatia prieteni impreuna...

Bogdan4Steaua17.02.2006 11:48

" TVR 1 transmite partida retur a Stelei, care are loc joi 23 februarie cu Heerenveen, de la ora 19:00. "

 

Sursa: Onlinesport

ultras200617.02.2006 11:49

aaaa

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2006 12:30
" TVR 1 transmite partida retur a Stelei, care are loc joi 23 februarie cu Heerenveen, de la ora 19:00. "

 

>>> :evil: Bine ca transmit aia meciul, ca aia de pe Pro TV m-au spart cu comentariul lor!!>> :twisted:

Motanu D17.02.2006 13:19

Heerenveen va folosi la București mai multe rezerve

 

 

Antrenorul lui Heerenveen, Gertjan Verbeek, a declarat cã va da șansa și altor fotbaliști sã joace în partida retur cu Steaua. "Sîntem în mare mãsurã eliminați. Probabil cã în meciul retur voi da posibilitatea și altor jucãtori sã evolueze și sã cîștige experiențã, sperînd cã putem arãta la București cã nu degeaba am ajuns atât de departe în Cupa UEFA", a declarat Verbeek.

 

Sursa: GSP

 

Deci e clar. Facem golaveraj cu ei !

ulivius17.02.2006 14:35

Important este sa-i batem, sa mai strangem niste puncte in clasamentul UEFA. Sunt sigur ca vor fi cel putin 30000 de fani stelisti pe stadionul din complexul Lia Manoliu.

zapacita17.02.2006 14:36

nu vazusem topicul asta..imi pare rau... nu aveam ochelari pusi la ochii (fu` o gluma =)))))) )

la cate topicuri is aicea ma deruteaza... poate sa stearga topicul ala nu e problema ....

Ul7r@s_$73@U@17.02.2006 18:20

va rog sa mi raspundeti repede cand se pun biletele in vanzare la meciul de saptamana viitoare si dak maine se dau bilete si la c ora. Raspundeti va rog.......multumesc

:!: :!: :!:

Virgil17.02.2006 18:26
Heerenveen va folosi la București mai multe rezerve

Antrenorul lui Heerenveen, Gertjan Verbeek, a declarat cã va da șansa și altor fotbaliști sã joace în partida retur cu Steaua.

 

Deci e clar. Facem golaveraj cu ei !

 

Nu cred ca Steaua va forta.La ce i-ar folosi golaverajul ?

Motanu D17.02.2006 18:31

La moral, la asta i-ar folosi. Plus ca ar bucura fanii si pe Gigi B.

Si la urma urmei poate vrea si Carlos sa dea un gol in UEFA! :twisted: :twisted: :twisted:

Virgil17.02.2006 18:33

Gigi se multumeste si cu doua goluri diferenta.Si eu la fel.Nu vreau goluri multe. :lol: Vreau in schimb sa vad un meci frumos. :lol:

Bogdan4Steaua17.02.2006 18:57

Un meci frumos si fara accidentari.

ultras200617.02.2006 19:34

aaaa

Phaeton^2318.02.2006 13:06

Sa speram ca echipa se va pregati pt retur cu aceeasi seriozitate cu care au tratat si turu. Am incredere in Oli ca`i va monta pe baieti atat psihic cat si fizic. Este un antrenor tanar ,care , dupa parerea mea va reusi sa`si castige un loc in inima noastra la fel ca Zenga, si...de ce nu...Ienei. Cat despre noi , suporterii, ar trebui sa venim in numar cat mai mare la stadion , cel putin 30.000. tinand cont si de scrisoarea care a fost postata la adresa lui mustatza. Pt binele Stelei, ar trebui lasat orgoliu deoparte, si sa fie unite Peluzele. Daca acei lideri ai peluzelor, chiar iubesc Steaua atat de mult pe cat sustin, in scurt timp cred ca vom vedea o schimbare. :twisted:

Darius_Stelistul18.02.2006 13:24

Cred ca si de aceasta data Steaua va castiga.A batut-o cu 3-1 si de data asta cred ca o va bate cu 3-0

steaua_forewer18.02.2006 14:51

incercam sa ii provoc pe suporterii lui Betis la o discutie pe forumul lor , au un topic acolo in care de vb de meciul cu noi , eu am intrat pe situ ala , m-am inregistrat dar nu-mi recunoaste nick , DC ? nu stiu , intrati si voi si incercati sau spuneti-le sa intre la noi pe forum , situ este www.betisweb.com , scuze pt off topic

Virgil18.02.2006 19:27

Sa intre sa intre,dar noi nu avem inca deschis topic pentru meciul cu Betis.Si pana la urma s-ar putea sa nici nu ne fie parteneri de meci.

In concluzie putina rabdare,asteptam pana pe 23 curent.Atunci vom sti ce si cum.

Motanu D18.02.2006 19:35
dar noi nu avem inca deschis topic pentru meciul cu Betis.

 

Va fi deschis in curand... Desi eu as prefera sa fie deschis unul pentru meciul cu AZ...

«123416»