Echipa MARE Steaua!!! un joc bun si concentarie maxima pe jucatori:) se vede ca nu e o echipa care inainte in meciurile din deplasare se pierdea la 1-0. Revine repede si spectaculos in joc parca s-ar cunoaste de o vesnicie... calificarea este in proprtie de 90% in mana baietilor, asta depinde cum o va fructifica in retur!!! IUBIRE MAXIMA PT Steaua SI pentru TOTI cei CARE CONDUC ACEST MARE CLUB. Forza ROS_ALBASTRI. inimile noastre vor fi mereu ROS-ALBASTRE
