@ Red&blue, nu simpatizez cu Berlusconi, dar daca am avea si noi un patron ca el, ar fi un mare pas inainte pentru noi !
@ Red&blue, nu simpatizez cu Berlusconi, dar daca am avea si noi un patron ca el, ar fi un mare pas inainte pentru noi !
@ Stryker
Raportat la noi da, ar fi, dar raportat la Milan si restul echipelor mari nu ai cum sa fii multumit...
Are atatia bani si nu mai aduce nimic de hazna, doar cand isi satisface el niste pofte gen Ronaldinho sau Ibrahimovic. In rest, daca se poate sa vina cineva liber de contract. Parca mai stiu o echipa unde se cam practica asta. ![]()
AC Milan se pare ca este interesata sa-l cumpere pe Chiriches.
Mda, il dau pe Silva si il aduc pe Chiriches.
E si mai tanar, ies si pe profit...
Cica aseara Galliani a negociat vanzarea la pachet a lui Silva si Ibrahimovic, PSG facand o oferta se pare de 80 de milioane de euro ...
Ar fi un super transfer pentru Chiriches. Sper sa se realizeze.
Ar fi un super transfer pentru Chiriches. Sper sa se realizeze.
Pai si cu cine mai joaca ne-a Jiji in aparare? Chiriches pleaca, Geraldo si Iliev la fel...
Joaca cu Bratu si Mache? ![]()
N-are nevoie nea Gigi de aparare , va face un artificiu tactic.
Daca Spania a jucat primul meci fara atacanti , nea Gigi joaca fara fundasi. E atat de simplu si tu nu ti-ai dat seama ![]()
N-are nevoie nea Gigi de aparare , va face un artificiu tactic.Daca Spania a jucat primul meci fara atacanti , nea Gigi joaca fara fundasi. E atat de simplu si tu nu ti-ai dat seama
![]()
Da, uite la asta nu m-am gandit. Doar cea mai buna aparare e atacul. Probabil o sa-l urce un pic si pe Tatarusanu, ca un fel de libero, ca doar echipele mari joaca si fara portar. ![]()
Deci daca Spania joaca tiki-taka, Jiji o sa joace taka-tiki. ![]()
Voi chiar credeti stirea cu Chiriches ?
Si eu sper sa plece Chiriches ..ar fi bine pentru el ...
Daca ramanem fara aparare..mare branza..nu mai batem cu 72-0 ...batem cu 72-1 ... aia e ![]()
Berlusconi a declarat ca nu-l mai da pe Silva, refuzand o oferta de 46 de milioane din partea celor de la PSG.
Acum, cica toata chestia s-ar putea sa fi fost o cacealma din partea lui Berlusconi, se pare ca el neavand nicicand de gand sa-l vanda pe fundas, dar acum se poate scoate in fata fanilor care-l critica pentru lipsa transferurilor.
Adica ceva gen "ce mai vreti acum, sa va aduc pe nu stiu cine, nu vedeti ca nu l-am dat pe Silva?"!
Drogba la Shanghai Shenhua :

Acerbi va juca sezonul urmator la Milan. Jucatorul va fi in co-proprietatea Genoa si Milan, cate 50% fiecare.
Gregory Van der Wiel si agentii sai negociaza cu Real Madrid, Chelsea si AS Roma.
Cu toate ca oferta lui AS Roma este foarte buna, managerul jucatorului spune ca sansele mai mari le au primele doua cluburi, acestea participand in sezonul urmator de Champions League, acolo unde-si doreste si tanarul fundas sa bifeze mai multe prezente.
Marvin Martin la Lille. Oficial.
Schieber de la Stuttgart la Dortmund.

Vad ca i-ati dat pijamaua oficiala a clubului... Cand il pozati si in tricou?
Ce sa stie taranii despre un design fin?
Exact asta am spus si eu. Ce sa stie taranii de la United de design fin?
Ala-i noul echipament al lui United?
Da.
Urat mai e cearceafu ala al lu United...
Urat tricou.
Oficial: Olivier Giroud la Arsenal.
