Dupa Traore de la Nancy, Milan va semna miercuri si cu Montolivo de la Fiorentina.
Ce au in comun cei doi? Vin gratis !!! Asa cum-i place mai nou lui Berlusconi!
Dupa Traore de la Nancy, Milan va semna miercuri si cu Montolivo de la Fiorentina.
Ce au in comun cei doi? Vin gratis !!! Asa cum-i place mai nou lui Berlusconi!
Van Bommel a semnat cu PSV .
Owen se desparte de Manchester United.
paguba-n ciuperci
Hazard aproape de Chelsea.
Portarul Diego Lopez s-a transferat de la Villarreal la Sevilla .
Cateva zvonuri:
Marko Marin de la Werder la Chelsea.
Hazard de la Lille la Chelsea.
Hulk de la Porto la Chelsea.
Kagawa de la BD la Man Utd.
Sneijder de la Inter la Man City.
Cateva zvonuri:Marko Marin de la Werder la Chelsea.
Nu e zvon. E realitate.
Cica Atletico Madrid i-ar fi luat pe Rodriguez de la Porto si Emre de la Fenerbahce .
Pare sa fie adevarat, pe site-ul lui Atletico Madrid sunt date ca sigure achizitiile.
Rodriguez cica are putina treaba la nationala si Emre vine saptamana viitoare.
Owen se desparte de Manchester United.
Unde pleaca?
Valencia CF l-a transferat pe mexicanul Jose Andres Guardado Hernandez de la proaspat-promovata Deportivo la Coruna.
Mijlocasul a fost prezent in 36 de partide pentru la Coruna, inscriind 11 goluri in sezonul trecut. Acesta a semnat un contract pe 4 ani cu Valencia.
http://www.valenciacf.com/contenidos/Actua...tml?__locale=en
Salut baieti cefaceti? de mult timp nu am intrat...intai va salut pe toti si apoi va dau o veste de transfer...
Hamit Altñntop dela Real Madrid la Galatasaray...
Si se spune ca si Chivu va semna saptamana viitoare...
Unde pleaca?
Nu stiu, dar i se termina contractul pe 30 sau 31.
PS: Iar a venit turcu'. O sa stim si ce culoare la chiloti o sa aiba Galatasaray.
Si se spune ca si Chivu va semna saptamana viitoare...
Sper sa NU ajunga la Galatasaray. Mai bine ar ramane pe bani mai putini la Inter. Campionatul din Turcia este unul slab, slab, slab rau de tot, degeaba se arunca cu bani multi. Mai repede as alege Rusia daca ar fi sa fiu in locul lui Chivu si sa vreau si putin fotbal si bani mai multi.
Si se spune ca si Chivu va semna saptamana viitoare...
Daca ajungeti out din cupele europene, precum Besiktas, nu cred ca mai vine...
Oricum, stai linistit, ca vine pentru bani, nu ca e puternic campionatul sau ca isi doreste sa ajunga neaparat la Galatasaray.
Paul Papp la Chievo Verona.
Paul Papp la Chievo Verona.
Da? Frumos, nu e rau, desi se vorbea de Lazio.
Paul Papp la Chievo Verona.
Oho, cu Cyril in echipa. Bun!
Mijlocasul argentinian al echipei SSC Napoli, Ezequiel Lavezzi (27 de ani), se va tranfera la gruparea franceza Paris Saint Germain in schimbul a 26 de milioane de euro, informeaza calciomercato.com.
Da? Frumos, nu e rau, desi se vorbea de Lazio.
Decat sa frece banca de rezerve la Lazio, mai bine sa inceapa mai de jos, are doar 22 de ani, are timp sa ajunga la o echipa mai buna.
Decat sa frece banca de rezerve la Lazio, mai bine sa inceapa mai de jos, are doar 22 de ani, are timp sa ajunga la o echipa mai buna.
Nu neaparat, nu are nici Lazio niste super jucatori in defensiva, putea sa aiba loc intre titulari si la ei.
Ramaneti la subiect. Discutiile despre Liga turca au fost mutate aici.
Ronaldinho spre Malaga.
Sper sa se intoarca in Europa !!!
Ronaldinho spre Malaga.Sper sa se intoarca in Europa !!!
Nu mai are nici o sansa in Europa. L-am vazut si la Flamengo , joaca slab.
Ronaldinho spre Malaga.Sper sa se intoarca in Europa !!!
Nu mai are nici o sansa in Europa. L-am vazut si la Flamengo , joaca slab.
Cica de la sfarsitul sezonului 2011-12 pana acum, Bayern a facut transferurile de mai jos: ![]()
Dante (28 de ani) - fundas - de la Borussia Monchengladbach
Claudio Pizzaro (33 de ani) - atacant - de la Werder Bremen
Xherdan Shaqiri (20 de ani) - mijlocas - de la Basel
Tom Starke (31 de ani) - portar - de la Hoffenheim
Mitchell Weiser (18 ani) - mijlocas - de la FC Koln
Wolfsburg l-a achizitionat pe Bas Dost, golgeterul campionatului olandez in sezonul incheiat.